Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Copier Leerdam glas
Resultaat: 120 EUR

Copier leerdam glazen Art Deco cactusvaas met onderschotel N.O.11987 15. Oranjerood met zwarte onderschotel. N.O. 11987, 11xø10,5cm. Cond.: G

Biedermeier gemberpot
Resultaat: 100 EUR

Biedermeier kristallen gembercoupe met amandelslijpsel 19e eeuw, minimaal beschadigd Cond.: G

Ronde vaas, Copier Unica
Resultaat: 90 EUR

Grote Unica A.D. Copier Leerdam vaas met groen glas 1e helft 20e eeuw in goede staat 18xø9,5cm. Cond.: G

Jugendstil vaas, König
Resultaat: 70 EUR

Origineel Jugendstil glazen siervaasje van Pallme König (Duitsland) ca. 1900 14xø6,5cm. Cond.: G

Cactuspot
Resultaat: 60 EUR

Copier Leerdam cactuspot 1e helft 20e eeuw van oranjekleurig glas, pootjes beschadigd 12xø13cm. Cond.: M

Kristallen karaf, verzilv. mont.
Resultaat: 60 EUR

Kristallen schenkkaraf ca. 1900, amandel- en ruitgeslepen met plated montuur 28x16xø15cm. Cond.: G

2 Glazen vazen, Seyfried
Resultaat: 60 EUR

Twee glazen beschilderde vazen Emmy Seyfried München 1920 in goede staat 11xø11cm. Cond.: G

6 Kristallen flutes
Resultaat: 55 EUR

Zes kristallen flutes 19e eeuw H.: 16,3cm. Cond.: U

Kristallen verdeelschaal, 7-delig
Resultaat: 45 EUR

Zware 7-delige kristallen hapjes/verdeelschaal bestaand uit grote onderschotel en 6 kristallen verdeelbakken 1e helft 20e eeuw. minimale chips 6xø28cm. Cond.: R-G

Jugendstil kannetje, König
Resultaat: 45 EUR

Origineel Jugendstil glazen (sier)schenkkannetje van Pallme König (Duitsland) ca. 1910 9,5x9xø7cm. Cond.: G

Glazen fles met hand
Resultaat: 42 EUR

Glazen mondgeblazen fles 19e eeuw met hand (gematteerd) 24x7cm. Cond.: G

Kaasstolp, waaierkristal
Resultaat: 40 EUR

Hollandse kristallen 19e eeuwse kaasstolp (ruit- en amandelgeslepen) in zeer goede staat (1 minime chip) 20xø22cm. Cond.: G

Mandje met onderschotel
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuws kristallen mandje met onderschotel (chip af), mooie vormgeving 13xø23cm. Cond.: G

Romeins glas
Resultaat: 40 EUR

Authentiek Romeins glazen flesje, mooi gekleurd door de tand des tijds 9xø3,5cm. Cond.: G

Geïriseerde vaas
Resultaat: 40 EUR

Moderne designvaas van mondgeblazen glas met diverse kleuren 2e helft 20e eeuw 27x10x9,5cm. Cond.: G

Roomstelletje
Resultaat: 40 EUR

3-Delig Leerdam persglas roomsetje; 1 zwart tablet, melkkan en suikerpotje creme 20e eeuw Holland 10x23x12,5cm. Cond.: G

Glazen Art Deco vaas
Resultaat: 35 EUR

Glazen Art Deco vaas met gewelfde kraag. Kobaltblauw met veelkleurige glaslagen overtrokken 11,5x11cm.

18 Delen kristal
Resultaat: 35 EUR

18 Delen kristal 20e eeuw; 11x prachtige zware kristallen tuitglazen (champagne, sekt) facetgeslepen 20e eeuw 19xø7cm. 6x facetgeslepen kristallen schalen ø14,5cm. en 1x kristallen onderzetter (chip) ...

2 Art deco flacons
Resultaat: 35 EUR

Twee oude kristallen parfumflessen 1e helft 20e eeuw. 1 Origineel gevuld 11cm. Cond.: G

Art Deco likeursetje
Resultaat: 30 EUR

Groen glazen Art Deco likeurset Copier Anna bestaand uit tablet, karaf en 6 likeurglaasjes, 2 chips 26xø20cm. Cond.: G

Divers kristal/glazen
Resultaat: 30 EUR

42 Delen glas en kristal 20e eeuw; 6 waaierkristallen onderzetters en 36 glazen van glas en/of kristal 6-16cm. Cond.: G

3 Kristallen karaffen
Resultaat: 30 EUR

Drie kleine kristallen karaffen ca. 1900, amandelgeslepen, 1 beschadigd 15-17cm. Cond.: R

13 Delen glaswerk
Resultaat: 30 EUR

Dertien delen divers glaswerk ca. 1930 waaronder Roemers, glazen en kannetjes 6-13cm. Cond.: G

Opaline vaas
Resultaat: 30 EUR

Grote opaline siervaas ca. 1900 met landschap- en bloemdecor 43xø14cm. Cond.: G