Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

German Grobe
Startprijs 900 EUR

German Grobe (1857 - 1938 Düsseldorf), olieverf op linnen, vissers te paard 24x18cm. Cond.: G

Schilderij, J. Kagie
Startprijs 100 EUR

Jan Kagie (Den Haag 1907 - 1991), olieverf op paneel, dorpsgezicht met kanaal en bruggetje 24x30cm. Cond.: G

Ton Schulten
Startprijs 2.200 EUR

Ton Schulten(origineel) (1938 - Ootmarsum), olieverf op linnen, coulissenlandschap beginperiode 90-er jaren 90x80cm. Cond.: G

Ongesigneerd, man met jongen
Startprijs 150 EUR

Ongesigneerd eind 19e eeuw (Russisch of Franse school), olieverf op paneel, schilder bij schildersezel met jongen 22,5x18cm. Cond.: G

Jan te Wierik 2002
Startprijs 7.750 EUR

Jan te Wierik 2002, olieverf op linnen, fantasiefiguur 150x100cm. Cond.: U

Jan te Wierik, olieverf
Startprijs 3.950 EUR

Jan te Wierik 2002, olieverf op linnen, 2 fantasiefiguren 120x80cm. Cond.: U

Louis Legrand
Resultaat: 110 EUR

Louis Legrand (1861 - 1951 Frankrijk), ets met aquatint op papier, La Mome Lerpsichore, balletdanseres 38x23cm. Cond.: G

Schilderij, putti
Resultaat: 300 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, putti in de hemel 63x48cm. COnd.: G

9 Gravures, Ant. v. Dyck
Startprijs 90 EUR

Negen werken van Anthony van Dyck, gravures op papier, Lucas Vorstermann Sculp. 1595 - 1675, statieportretten 26x18cm. Cond.: G

E.Rabbers
Startprijs 850 EUR

Evert Rabbers (1875-1967 Enschede) De Regge bij Goor. Olieverf op linnen 45x55 cm., Cond.:G

4x Anthony v. Dyck
Startprijs 50 EUR

4x Anthony van Dyck, gravures op papier, Petrus Pieter de Jode sculpsit 1570 - 1634, statieportretten 26x18cm. Cond.: G

Jan van Vuren
Resultaat: 525 EUR

Jan van Vuren (Molenaarsgraaf 1871 - Ermelo 1941), olieverf op linnen, landschap met boerenhuis en waterput 25x20cm. Cond.: U

Anthony v Dyck, 3x Pual du Pont
Startprijs 60 EUR

3x Anthony v Dyck, gravures op papier, Paul du Pont Sculp (Paulus Pontius 1603-1658 Vlaanderen), statieportretten 24x18cm. Cond.: G

Max Carlier
Startprijs 300 EUR

Max Carlier (1872 - 1938 België), olieverf op linnen, vaas met rozen 16x20cm. Cond.: G

2x Anthony v Dyck
Startprijs 30 EUR

2x Anthony v Dyck gravures op papier, aquaforti door s.a.a Bolfwert Sculpsit, statieportretten 15,5x24,5cm. Cond.: G

Wildeboer
Startprijs 120 EUR

Roel Wildeboer, olieverf op linnen, landschap met beek en huis 40x50cm. Cond.: G

Aquarel, ongesigneerd 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, sepia op papier, interieur met vele figuren (brief lezen), 27x22cm. Cond.: G

Schilderij, J. Klein
Startprijs 600 EUR

J. Klein ca. 1880, olieverf op linnen, Hollands winterlandschap met ijsvermaak 76x52cm. Cond.: G

Anton Heyboer,
Startprijs 250 EUR

Anton Heyboer, acryl op papier, haan 30x38cm. Cond.: G

Aquarel, ongesigneerd 19e eeuw
Resultaat: 41 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, aquarel op papier, kerkinterieur met figuren in 17e eeuwse kleding 24x22cm. Cond.: G

Hollandse school
Startprijs 300 EUR

Ongesigneerd Hollandse school ca. 1900, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren bij avond 19x31cm. Cond.: G

Aquarel, J.G. Vogel 19e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Johannes Gijsbert Vogel (Hooge Zwaluwe 1828 - 1915 Velp), sepia op papier, rotsachtig landschap met bomen 52x31cm. Cond.: R

J.J.H,.van Leeuwen Carrousel
Startprijs 350 EUR

J.J.H,.van Leeuwen, olieverf op paneel, carrousel met figuren 30x24cm. Cond.: G

Aquarel ca. 1800
Startprijs 80 EUR

ONgesigneerd ca. 1800, aquarel op papier, Hollands landschap met molen, koeien en figuren 29x19cm. Cond.: G