Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Jan Rijlaarsdam, Parijs
Resultaat: 2.000 EUR

Jan Rijlaarsdam (1911 - 2007), olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs met figuren Port St. Denis. Herkomst kunsthandel Roelofs 60x80cm. Cond.: U

Jan te Wierik, acryl op papier
Resultaat: 1.550 EUR

Jan te Wierik 2000, acryl op papier, fantasiefiguur 56x72cm. Cond.: U

Pastel onges.
Resultaat: 1.200 EUR

Ongesigneerd ca. 1910, pastel op papier, ball masque bij avond 38x55cm. Cond.: G

Jan te Wierik
Resultaat: 1.100 EUR

Jan te Wierik, acryl op papier, design ontwerp (zeldzaam) met mooie zilveren baklijst 64x70cm. Cond.: G

Jan te Wierik
Resultaat: 1.100 EUR

Jan te Wierik, acryl op papier, design ontwerp (zeldzaam) met mooie zilveren baklijst Cond.: G

Jan van Vuren
Resultaat: 525 EUR

Jan van Vuren (Molenaarsgraaf 1871 - Ermelo 1941), olieverf op linnen, landschap met boerenhuis en waterput 25x20cm. Cond.: U

Schild man in grot
Resultaat: 450 EUR

Henricus Frederikus de Grijs (Groningen 1866 - 1933 Almelo), pastel op papier, middeleeuwse figuren in een grot 67x47cm. Cond.: G

Tekening, Willem Maris
Resultaat: 425 EUR

Willem Maris (1844 Den Haag - 1910 Den Haag), tekening op papier, 3 portretten (vergeeld, geen vlekken) 29x21cm.

Karl Ernst Morgenstern
Resultaat: 375 EUR

Karl Ernst Morgenstern (1847 - 1928) Münchener Schüle, olieverf op linnen, Blick von Gollenberg bei Köslin 32x22cm. Cond.: G

Corneille object
Resultaat: 350 EUR

Houten sculptuur Corneille, olieverf op hout, gezicht met kat, beide kanten beschilderd 40x30x14cm. Cond.: G

Schilderij, putti
Resultaat: 300 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, putti in de hemel 63x48cm. COnd.: G

G. Krol
Resultaat: 300 EUR

Gerard Cornelis Krol (Rotterdam 1882 - 1950), olieverf op paneel, de watermolen van Haaksbergen 47x63cm. Cond.: G

Indonesisch schilderij
Resultaat: 300 EUR

Onduidelijk gesigneerd Indonesië, verso etiketten veiling Christies, olieverf op linnen, Indonesisch landschap 145x135cm. Cond.: G

Corneille groot
Resultaat: 275 EUR

Guilliaume Corneille 1975, lithografie op papier, vrouw met vogel (nr 71/200) 50x67cm. Cond.: G

H.C. Kranenburg
Resultaat: 275 EUR

Hendrik Cornelis Kranenburg (Amsterdam 1917 - 1997 Laren), olieverf op linnen, stadsgezicht Amsterdam 50x70cm. Cond.: U

Bruggencate
Resultaat: 250 EUR

Bart ten Bruggencate 1997 (Buurse 1954 - ), olieverf op linnen, strandgezicht met branding 70x60cm. Cond.: G

Schilderij, naar J. Israels
Resultaat: 250 EUR

Gesigneerd Josef Israels, olieverf op linnen, kinderen aan het schlpenvissen 45x65cm. Cond.: G

Ikoon, gezichtsafname
Resultaat: 250 EUR

Heilig Madulion (gelaat van Christus op doek vastgehouden door twee engelen volgens de Abgar legende) Russische 2e helft 19e eeuw

Aart van Dobbenburgh, bloemen
Resultaat: 230 EUR

Aart van Dobbenburgh (1899- 1988 Amsterdam), aquarel op papier, droogboeket 1978 (zeldzaam origineel van deze kunstenaar) 24x37cm. Cond.: U

Joop Kropff
Resultaat: 225 EUR

Joop Kropff (Den Haag 1892 - 1979), olieverf op paneel, landschap 24,5x14cm. Cond.: G

Gesigneerd Henry Schouten
Resultaat: 220 EUR

Gesigneerd Henry Schouten ca. 1920, olieverf op linnen, boer met paardenkar 75x55cm. Cond.: G

Kerkelijk Jezus
Resultaat: 180 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, Jezus kloppend aan een deur 17x23cm. Cond.: G

Schilderij, Larens interieur
Resultaat: 180 EUR

Monogram J.J.S. 1e helft 19e eeuw, olieverf op paneel (geparketteerd), man verleidt vrouw met sieraad, oudere restauratie 41x33cm. Cond.: G

Dorpgezicht
Resultaat: 170 EUR

Gesigneerd M. Vlamings, olieverf op linnen, boer op hooikar in een dorpsstraat 23x37cm. Cond.: G