Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

 

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
2967 Resultaten
Kavel: 1

Brilj.saffier ring

Resultaat: 250 EUR

Ring GG/WG 585/000 bezet met briljanten 1.0 crt. W/SI-PI en 2 gefac. oranje kleurige saffieren, 0.04 crt., ø 58, 6.8 gr.


Kavel: 2

Kunziet-brilj.hanger

Startprijs 1.200 EUR

Hanger WG 750/000 met een natuurlijke gefac.kunziet, 26.68 crt., 18 x 16 x 10 mm., in zeer goede zacht roze transparante kleur, zeer goed slijpsel,en helderheid, en briljanten 1.2 crt. W/SI,L 36 mm.,...


Kavel: 3

Ring saffier/brilj.

Startprijs 575 EUR

Rring GG 18 krt. bezet met saffieren en 60 briljanten, ø55, ca.6.90 gr.


Kavel: 4

Ring, 42 briljanten

Resultaat: 400 EUR

Ring GG 585/000 bezet met 42 briljanten, ø 53, ca. 6.0 gr.


Kavel: 5

Diam.hart ring

Startprijs 3.500 EUR

Ring WG 750/000 met een diamant hart 1.01 crt,TW/PI en 16 briljanten ca.0.18 crt. W/SI. ø56, 3.9 gr.


Kavel: 6

Briljant ring

Startprijs 400 EUR

Ring GG/WG 585/000 bezet met 2 briljanten 0.50 crt. W/SI ø57, 5.4 gr


Kavel: 7

Bril.ring

Startprijs 300 EUR

Ring GG 585/000 bezet met 9 briljanten 0.45 crt.W/SI, ø 52, 5.3 gr.


Kavel: 8

Robijn collier

Startprijs 120 EUR

Collier van gefac.robijnen 5-7mm., karabijn sluiting zilver 925/000 L.47 cm., 18.4 gr.


Kavel: 9

Robijn ring

Startprijs 180 EUR

Ring GG 375/000 met een gefac.robijn, 11x11 mm., en 8 diamanten 0.08 crt.. ø56, ca.4.8 gr.


Kavel: 10

Robijn/smaragd/saffier ring

Startprijs 175 EUR

Ring GG 375/000 met een ovaal gefac.robijn 9x7mm.,,10xø2mm.robijnen, 10x ø2mm. smaragden en 8x ø2mm., saffieren ø 62, ca. 4.55 gr.


Kavel: 11

Brilj.ring

Startprijs 400 EUR

Ring WG/GG 585/000 bezet met briljanten ca.1.3 crt., W/SI-PI, ø 56, 5.4 gr.


Kavel: 12

Ring GG, dia/rob/saf/smar

Resultaat: 80 EUR

Ring GG585/000 bezet met 3 smaragden, 3 saffieren, 3 robijnen en 6 diamanten . ø 47


Kavel: 13

Zilveren wandelstok

Resultaat: 80 EUR

Wandelstok met zilveren greep 800/000 met florale motieven L.: 82cm. Cond.: U


Kavel: 14

Zilveren schip

Resultaat: 1.600 EUR

Bijzonder fraai zilveren tafelstuk voorstellend een oorlogsschip op wielen. Tweemaster met 2 ra's, bemanning met sabels en geweren. Zowel bovendek als schip zijn rijkelijk bewerkt met zee- en strijdmo...


Kavel: 15

Tafelstuk met 3 schalen

Startprijs 4.250 EUR

Bijzonder groot zilveren barok tafelstuk bestaande uit basement op vier opengewerkte poten. De baluster draagt aan twee zijden met opengewerkte dragers. Twee ronde bekkens en torst bovenop 1 groot bek...


Kavel: 16

Tasje met zilv. beugel en ketting

Startprijs 90 EUR

Kralentasje met zilveren beugel aan ketting, beugelbreedte 9.5 cm., Cond.:U


Kavel: 17

Zilveren roomlepel

Resultaat: 60 EUR

Antieke Hollands zilveren punchlepel met getordeerde steel en parelrand. Grootkeur 835/000, jaarletter B: 1886, MT: Theodorus Uriot Amsterdam, ca. 56gr. 23cm. Cond.: U


Kavel: 18

Kousch

Startprijs 1.000 EUR

Russische cloisonne kousch met florale motieven waarin verwerkt 11 ovale cabuchon geslepen half edelstenen voorzien van diverse Russische zilver keuren. Totale lengte 9 cm., H. 5 cm., Cond.:U


Kavel: 19

Chinees zeilschip

Startprijs 375 EUR

Zilveren Oosters zeilschip (driemaster) met 4-tal roeispanen en kanon op voorplegt. L.: 16cm. H.: 21cm. (incl. houten console) Cond.: U


Kavel: 20

Zilveren hengselmand

Startprijs 200 EUR

Antieke zilveren Jugendstil hengselmand met glazen inzetbak en mooie opengewerkte rand. 800/000, zilvergewicht ca. 126gr. 15x9,5x11cm. (met hengsel 21cm.) Cond.: G


Kavel: 21

Zilveren ronde klok

Startprijs 3.000 EUR

Bijzonder stuk: Engels sterling zilveren bokaal waarin cijferringklok. Aan beide zijden en op de voet evenals op de knop zijn vuurvergulde koordkettingen gemonteerd. Bovenop deze "trofee"is een kleine...


Kavel: 22

Karaf, zilv. voet en halsstuk

Startprijs 90 EUR

Kristallen karaf op zilveren voet met zilveren flessenbak. H.38 cm., Cond.:G


Kavel: 23

Suikertang

Startprijs 80 EUR

Zilveren suikerklontjestang met schelpmotief-bekken en 2 dragen putti op de armen van de schaar. het geheel is sterk geprofileerd. Voorzien van oude belastingstempel 925/000 (begin 1900) ca. 54gr. 13,...


Kavel: 24

Karaf met zilv. voet, hals en ketting

Resultaat: 90 EUR

Kristallen karaf op Hollands zilveren voet met zilveren verbindingsketting aan stop. H.34 cm., Zilveren voet behoeft reparatie. Cond.:R