Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Bruin album, 280 biljetten wereld
Resultaat: 1.400 EUR

Bruin album met ca. 280 bankbiljetten wereldwijd waaronder Ecuador, Tunesië, Egypte, Polen, Argentinië, Algerije, Joegoslavië, Indonesië, Zaïre, Afrika etc. Tevens diverse "Hell Bank Notes" (Chinees "...

Platelen vaas
Resultaat: 200 EUR

Gouda Zuid-Holland geglazuurde platelen vaas met monogram in goede staat 22xø20cm. Cond.: G

Hollandse oorkonde
Resultaat: 600 EUR

Prachtige Hollandse onderscheiding "De Orde van de Hollandse Leeuw" uitgebracht door koning Willem I 1815 "Virtus Nobiti tat" in zeer goede staat 10x7,5cm.

Studieboekje schilder, 19e eeuw
Resultaat: 1.100 EUR

Bijzonder 19e eeuws boekje vol met aquarellen, sepia's en tekeningen gedateerd 1840. Inhoud; 49 aquarellen, resttekeningen en studies. Het betreft een reisboekje, de werken bevatten de plaats, getitel...

Div. gouden ringen
Resultaat: 600 EUR

Kavel diverse gouden ringen, ca. 34.20 gr.

Lederen stoel + voetenbankje
Resultaat: 300 EUR

Lederen Stressless armleunstoel met draaibare voet en verstelbare zitting. Tevens een bijbehorende voetenbank in zeer goede staat 107x75x72cm. en 39x54x42cm. (nieuwprijs €1.800,00)

Lederen stoel
Resultaat: 330 EUR

Lederen Stressless armleunstoel met draaibare voet en verstelbare zitting 107x75x72cm. (nieuwprijs €1.200,00)

Duitse bajonet
Resultaat: 50 EUR

Oude Duitse bajonet WO II Mausser C.I.S. 40 in redelijke staat (oxidatie) 40,5cm. Cond.: R

Gouden dameshorloge
Resultaat: 330 EUR

Dames armbandhorloge GG 585/000, Pontiac, ca. 21.90 gr. L.18 cm.

Brilj.saffier ring
Resultaat: 250 EUR

Ring GG/WG 585/000 bezet met briljanten 1.0 crt. W/SI-PI en 2 gefac. oranje kleurige saffieren, 0.04 crt., ø 58, 6.8 gr.

Keramiek bowlpot
Resultaat: 160 EUR

Antieke Jugendstil keramieken bowlpot met deksel, ca. 1910, gemerkt: Reinhold Merkelbach bij Höhr Grenzhansen, met bruin zoutglazuur en gestilleerde ranken. 23x ø21 cm. Cond.:G

Chinese beker met oortje
Resultaat: 140 EUR

Kantonees porseleinen beker ca. 1910 met vogel- en bloemdecor 7,5x9xø6,8cm. Cond.: G

2 Chinese knobbelvazen 1880
Resultaat: 425 EUR

Twee Chinese 19e eeuwse knobbelvazen met blauw landschapsdecor met figuren. Mooie kwaliteit. 1x Goed, 1x gelijmd 30,5xø13cm. Cond.: R

3 Karaffen
Resultaat: 50 EUR

Drie kristallen karaffen in zeer goede staat, 1x gemerkt St. Louis Kristal France (20e eeuw), amandelslijpsel 25-34cm. Cond.: G

Kopergeslagen pendule
Resultaat: 170 EUR

Prachtige Art Deco kopergeslagen pendule met 8-daags uurwerk Junghans Wurtemberg. Rood geëmailleerde originele becijfering (1 wijzer mist) 22x23x11cm. Cond.: G

Kinder-rapier
Resultaat: 750 EUR

18e Eeuwse kinder-rapier met metaaldraden grip in goede originele staat 85cm.

Sabel ca. 1900
Resultaat: 270 EUR

Oude korte sabel ca. 1900 met leeuwenkop, reservistenhoorn en eikels op de grip. Ebbenhouten grip, originele schede Monogram R.A. in zeer goede staat 70cm. Cond.: G

Gesigneerd (N. v. de Waay)
Resultaat: 1.000 EUR

Gesigneerd N. v.d. Waay (ook verso etiket N. v.d. Waay No 2.), olieverf op paneel, vrouwelijk naakt 44x33cm. Cond.: G

Dirk Harting, zelfportret
Resultaat: 20 EUR

Dirk Harting (Saratoga 1884 - Haarlem), mezzotint op papier, zelfportret nr. 12/8 Cond.: G 12x8cm.

J.F.Hoppenbrouwers
Resultaat: 450 EUR

J.F. Hoppenbrouwers (Den Haag 1819 - 1866), aquarel op papier, wintergezicht met sprokkelvrouwtje 15x20cm. Cond.: G

Ingekleurde ets
Resultaat: 270 EUR

Louis Icarth, 1888-1950 Frankrijk, Handgesigneerd, ingekleurde ets, vrouw onder appelboom, 20x28 cm. Cond.:G

1 Album Haarlem
Resultaat: 180 EUR

Album met prenten en oude postkaarten Holland 1e helft 20e eeuw, gekleurd en ongekleurd 28x23cm. Cond.: G

Album o.a; Ned. Indië
Resultaat: 200 EUR

Album met diverse kaarten (ca. 100 stuks) o.a; Nederland, indië en stoomvaart kaarten

Gouden 10 Gulden 1926
Resultaat: 200 EUR

Gouden munt van 10 Gulden 1926.