Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Groot tapijt
Resultaat: 85 EUR

Groot Perzisch handgeknoopt tapijt met rood/blauwe basiskleuren en bloemenmotief. Mooie kwaliteit 260x173cm. Cond.: G

Ch. Dijkman, stadsgezicht
Startprijs 150 EUR

Charles Dijkman ca. 1900, olieverf op linnen, Hollands stadsgezicht met figuren 40x60cm. Cond.: G

Corneille sculptuur, kat
Resultaat: 440 EUR

Guilliaume Corneille, olieverf op hout, houten beschilderde sculptuur van een kat. 22x31x7cm. Cond.: G

2 Chinese knobbelvazen 1880
Resultaat: 425 EUR

Twee Chinese 19e eeuwse knobbelvazen met blauw landschapsdecor met figuren. Mooie kwaliteit. 1x Goed, 1x gelijmd 30,5xø13cm. Cond.: R

Zilveren strooilepel
Resultaat: 85 EUR

Antieke Hollands zilveren strooilepel 835/000, jaarletter I: 1843, MT: Hendrikus Simon de Leeuw 's Hertogenbosch ca. 27gr. L.: 15cm. Cond.: U

3-Delig bankstel, Neo-Barok
Resultaat: 110 EUR

Oud 3-delig neo-barok bankstel bestaand uit; 3-zitsbank en 2 royale fauteuils. Houtwerk is goed, stoffering is matig 105x220x90cm. en 105x93x90cm. Cond.: R

Chinees lampje
Startprijs 60 EUR

Aparte Chinese tafellamp ca. 1940 met groen spekstenen bewerkte voet en Foo-Hond bovenop. In goede originele staat 51x10x8cm. Cond.: G

3 Kantonese borden
Startprijs 40 EUR

Drie Kantonees porseleinen borden ca. 1920 met bloemendecor in goede staat ø24cm. Cond.: G

4-Rij gran. armband
Startprijs 225 EUR

Armband van 4 rijen granaat met een RG 585/000 slot bezet met granaat. L. 20 cm.,

Hollandse notenhouten secretaire
Resultaat: 180 EUR

Hollandse wortelnoten fineer schrijfsecretaire in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw. Origineel bronzen beslag en mooi binnenwerk met intasria 105x80x51cm. Cond.: U

Eikenhouten Jugendstil tafel
Resultaat: 40 EUR

Eikenhouten Jugendstil coulissentafel (zonder tussenblad) met snijwerk (bloemen) en onderling verbonden poten. In zeer goede originele staat 75x97x127cm. Cond.: G

Kavel
Resultaat: 25 EUR

Kavel bestaande uit 2 stel oorstekers zilver 925/000 bezet met parels, en een ring ø 54/545, ca.14.8 gr.

Onduidelijk gesig., vrouw met schapen
Resultaat: 125 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, Oosterse vrouw met ram en schaap 50x40cm. Cond.: G

Heyboer, danseres
Resultaat: 230 EUR

Anton Heyboer, gemengde techniek op papier, danseres 20x27cm. Cond.: G

Bijzettafeltje
Resultaat: 15 EUR

Oud Engels eikenfineer bijzettafeltje met etage en flespoten (slijtplekken) 20e eeuw 55xø80cm. Cond.: G

Gouache Hanny Stolker
Resultaat: 20 EUR

Hanny Stolker (Enschede), gouache op papier, abstracte compositie 24x34cm. Cond.: G

Ronde tafel, Biedermeier
Resultaat: 50 EUR

Biedermeier tafel ca. 1830 mahoniefineer met kolompoot, fineerschade 76xø106cm. Cond.: R

5-Kaars kandelaar
Startprijs 1.350 EUR

Bijzondere fraaie grote 5-lichts zilveren vierarmige kandelaar. Basement staat op 4 poten met bladmotief. De gehele kandelaar is bewerkt met gelobte bloemmotieven 925/000 ca. 1200gr. 51xø40cm. Cond.: ...

Smaragd
Startprijs 100 EUR

Peervormige gefac. smaragd, 3.40 crt., 14x8.2 mm.

Appelketel + Vijzel
Startprijs 20 EUR

Twee delen oud koperwerk 20e eeuw; 1x vijzel met samper 10xø10,5cm. en 1x koperen ketel 26x25xø17cm. COnd.: G

Eiken spiegel
Resultaat: 50 EUR

Eikenhouten Hollandse spiegel ca. 1910 in goede originele staat met facetgeslepen spiegels 156x68x10cm. Cond.: G

Gouden dameshorloge
Resultaat: 330 EUR

Dames armbandhorloge GG 585/000, Pontiac, ca. 21.90 gr. L.18 cm.

Stel tinnen kandelaars
Startprijs 40 EUR

Twee oude tinnen kandelaars 20e eeuw in goede staat 19xø10cm. Cond.: G

2 Tinnen schaaltjes
Resultaat: 40 EUR

Twee tinnen Jugendstil (Art Nouveau) schalen met zweepslagmotief, gemerkt Duitsland 30x20x7cm. en 29x13x1cm. Cond.: G