14 Mappen diverse zegels, w.o.rondzend boekjes, oude brieven, losse zegels velletje kinderblok 1966 postfris
W.J. Unger (of Ager?) Duitse school, olieverf op linnen, Zwitsers berglandschap. Stukjes verf af 100x79cm. Cond.: G
W. Heidtman Duitse school, olieverf op linnen, Duits berglandschap 100x80cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930 Duitse school, olieverf op paneel, Duits berglandschap met berghut 76x56cm. Cond.: G
Kavel diversen met o.a; cameras, postkaarten, foto's, prentenboeken, knipsels etc. 1e helft 20e eeuw Cond.: G
Heilig kruis 19e eeuw, gemaakt van compositie metaal en vergulde Corpus Christie 42x15x10cm. Cond.: G
Bruin lederen Louis Seize stijl 2-persoons bankje van notenhout 20e eeuw. In goede originele staat 89x126x82cm.
Tien delen kristal 19e-20e eeuw; 2 karaffen en 1 vaas beschadigd, een karaf met zilveren rand rest in goede staat 10-27cm. Cond.: R-G
Groot porseleinen figuur ca. 1930 (Zeus?), onduidelijk gesigneerd. Vermoedelijk Duitsland. Bakscheur en tipje van twee vingers af 27x21x12cm. Cond.: R /G
Handbeschilderde kop&schotel 19e eeuw met figuren- en gouddecor in Biedermeier stijl. Oortje is gelijmd 11xø14cm. Cond.: R
Keramieken amazone te paard ca. 1930, gemonogrammeerd H.P. (poot en hoofd gelijmd) 36x40x14cm. Cond.: M
Oude mondgeblazen glazen vaas, neutraal blauw,wit, zwart. 1e helft 20e eeuw. 33xø 10 cm., Cond.:G
Grote keramieken blauw met groen geglazuurde dekselvaas 1e helft 20e eeuw, ongemerkt. 36 x ø19 cm., Cond.:G
Vier delen plated 20e eeuw o.a; flesonderzetter, suikerstrooier, toasthouder en servetring 5-16cm. Cond.: G
Zes Art Deco plated drinkbekers ca. 1930, gemerkt 9xø7cm. Cond.: G
Twee WMF plated bonbonnieres met opengewerkte rand 20e eeuw (Duitsland) 5xø21cm. en 3,5xø12,5cm. Cond.: G