Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Onyx-opaal
Resultaat: 20 EUR

Gesneden opaal op onyx, 25x20 mm.,

Ivoor ketting
Resultaat: 45 EUR

Ketting van ivoor (elfenbein) waaraan een gesneden bloemhanger , L. 40-44 cm., 11.55 gr.

Diverse sieraden
Resultaat: 60 EUR

Kavel diverse sieraden double, broches, kettingen, armbanden, hangers, ringen etc. Ca. 100 stuks

Divers goud
Geen vanafprijs

-

14 Mappen diverse zegels
Resultaat: 20 EUR

14 Mappen diverse zegels, w.o.rondzend boekjes, oude brieven, losse zegels velletje kinderblok 1966 postfris

Schilderij, landschap
Geen vanafprijs

W.J. Unger (of Ager?) Duitse school, olieverf op linnen, Zwitsers berglandschap. Stukjes verf af 100x79cm. Cond.: G

W. Heidtman, landschap
Geen vanafprijs

W. Heidtman Duitse school, olieverf op linnen, Duits berglandschap 100x80cm. Cond.: G

Schilderij, landschap
Geen vanafprijs

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930 Duitse school, olieverf op paneel, Duits berglandschap met berghut 76x56cm. Cond.: G

Bruin krat divers
Resultaat: 10 EUR

Kavel diversen met o.a; cameras, postkaarten, foto's, prentenboeken, knipsels etc. 1e helft 20e eeuw Cond.: G

Crucifix
Resultaat: 20 EUR

Heilig kruis 19e eeuw, gemaakt van compositie metaal en vergulde Corpus Christie 42x15x10cm. Cond.: G

2 Blokkendozen
Resultaat: 20 EUR

Twee oude blokkendozen; 1x Gotischer bouwstijl S.F.E. made in Germany ca. 1930 6x38x24cm. en 1x Emes Hilverzum ca. 1950 5x23x18cm. Beide compleet en in goede conditie

Lederen bankje
Resultaat: 250 EUR

Bruin lederen Louis Seize stijl 2-persoons bankje van notenhout 20e eeuw. In goede originele staat 89x126x82cm.

Glazen rode vaas
Resultaat: 40 EUR

Antiek robijnrood glas met bladgoud decor in jugendstil stijl, ca. 1900, nr. 324/30, minimale chip. 16.9xø 6, Cond.:G

Doos glas & kristal
Resultaat: 50 EUR

Tien delen kristal 19e-20e eeuw; 2 karaffen en 1 vaas beschadigd, een karaf met zilveren rand rest in goede staat 10-27cm. Cond.: R-G

Zeus
Geen vanafprijs

Groot porseleinen figuur ca. 1930 (Zeus?), onduidelijk gesigneerd. Vermoedelijk Duitsland. Bakscheur en tipje van twee vingers af 27x21x12cm. Cond.: R /G

Kopje, wit
Resultaat: 30 EUR

Handbeschilderde kop&schotel 19e eeuw met figuren- en gouddecor in Biedermeier stijl. Oortje is gelijmd 11xø14cm. Cond.: R

Amazone op paard
Geen vanafprijs

Keramieken amazone te paard ca. 1930, gemonogrammeerd H.P. (poot en hoofd gelijmd) 36x40x14cm. Cond.: M

Vaas
Geen vanafprijs

Oude mondgeblazen glazen vaas, neutraal blauw,wit, zwart. 1e helft 20e eeuw. 33xø 10 cm., Cond.:G

Vaas met deksel
Geen vanafprijs

Grote keramieken blauw met groen geglazuurde dekselvaas 1e helft 20e eeuw, ongemerkt. 36 x ø19 cm., Cond.:G

Antiek zilv. broche
Resultaat: 5 EUR

Antieke filigrain zilveren broche, ook als hanger te dragen, bezet met een rhodochrosiet. ø 3 cm.ca.6.10 gr.

Parelstreng zilv. slot
Resultaat: 25 EUR

Parelsnoer, oplopend, met zilveren 835/000 sluiting bezet met zirkonia. L 43 cm.

4 Delen plated
Resultaat: 10 EUR

Vier delen plated 20e eeuw o.a; flesonderzetter, suikerstrooier, toasthouder en servetring 5-16cm. Cond.: G

6 Plated ijscoupes
Startprijs 10 EUR

Zes Art Deco plated drinkbekers ca. 1930, gemerkt 9xø7cm. Cond.: G

2 WMF schaaltjes
Resultaat: 10 EUR

Twee WMF plated bonbonnieres met opengewerkte rand 20e eeuw (Duitsland) 5xø21cm. en 3,5xø12,5cm. Cond.: G