Kapitaal 18e eeuws Amsterdams staand horloge, gesigneerd J.S. van Geffen. Uurwerk voorzien van maanstand en volle kalender (dag en datum). Uurwerk voorzien van kwartierslag en dubbele bronzen bellen. ...
Ton Schulten (origineel), olieverf op linnen, Twents coulissen landschap 190x170cm. Cond.: G
Jan te Wierik 2002, olieverf op linnen, fantasiefiguur 150x100cm. Cond.: U
Prachtig Hollands 18e eeuws wortelnoten fineer Louis Quinze kabinet ca. 1770. Vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd in uitmuntende staat 242x172x58cm. Cond.: U
Bijzonder groot zilveren barok tafelstuk bestaande uit basement op vier opengewerkte poten. De baluster draagt aan twee zijden met opengewerkte dragers. Twee ronde bekkens en torst bovenop 1 groot bek...
Jan te Wierik 2002, olieverf op linnen, 2 fantasiefiguren 120x80cm. Cond.: U
Ring WG 750/000 met een diamant hart 1.01 crt,TW/PI en 16 briljanten ca.0.18 crt. W/SI. ø56, 3.9 gr.
Bijzonder stuk: Engels sterling zilveren bokaal waarin cijferringklok. Aan beide zijden en op de voet evenals op de knop zijn vuurvergulde koordkettingen gemonteerd. Bovenop deze "trofee"is een kleine...
Fraai zilveren vierarmige 5-lichts kandelaar op gelobte gegraveerde voet, rustend op vier pootjes. De kroon wordt gedragen door een weelderige dansende putti 835/000 ca. 2875gr. 44xø34cm. Cond.: U
Vis console boot met 25pk. Yamaha motor, staand op een trailer.Hierbij 2 nieuwe zwemvesten.
Schitterende Rozenburg porseleinen plaquette ca. 1900 Den Haag met monogram G. en J.L (Johan Leurs, gewerkt bij Rozenburg van 1891 tot 1896). Voorstellende een wintergezicht naar een schilderij van de...
Steiner Paris A17. Open gesloten mond, blauw-groene paper-weight ogen en gaatjes in de oren. Blonde haren en open vingers. Inclusief originele kleding en schoentjes. Cond.: G L.65 cm
Grote zwart gelakte speeldoos met 12 melodiën en originele etagetafel ca. 1880. Mechaniek is in zeer goede staat, functioneert 100%. Beschildering op het deksel en zijkant 77x70x35cm. Cond.: G
Jean Madura (19e eeuwse Orientalist), olieverf op linnen, Oosters dorpsgezicht met figuren 120x72cm. Cond.: G
Petrus Gerardus Vertin (1819 Den Haag - 1893 Den Haag), olieverf op linnen, zomers stadsgezicht met figuren 45,5x36,5cm. Cond.: G
Jan Altink (Groningen 1885 - 1976) Groninger ploeg, pastel op papier, koeien op weiland met boerderij op achtergrond 62x50cm. Cond.: G
Biedermeier cilinderburo,(rolluikburo) ca. 1820, kersen fineer,Onderkast bestaat uit 2 deuren, waarover 3 laden.Uitschuifbaar schrijfblad met leder. Achter de cilinder 2 open vakjes, 8 lades en afslui...
Schitterende 19e eeuwse eikenhouten Danziger barokkast met barok lijsten, putto en ranken. Prachtig snijwerk in de koplijst. Het meubel is in goede originele staat (geen scheuren en/of kromme deuren)....
Schitterende empire pendule ca. 1820, recentelijk professioneel gereinigd. Prachtige vuurvergulding, 8-daags uurwerk met touwtjesslinger. Staande vrouwenfiguur met hoorn des overvloeds (fijn uitgewerk...
Zeldzame Friese staartklok ca. 1800 in iepenhouten kast. Scheepjesmechaniek, molenmechaniek en wekkerfunctie. In goede originele staat (poppen mogelijk van latere datum) 135x37x23cm. Cond.: G
Kämmer & Reinhardt Nr. 101, Marie. Gesloten mond en geschilderde ogen. Alles origineel en in perfecte conditie
J.D.K. Kestner, Hilda Nr. 245. Open mond met 2 tanden boven, blauwe ogen en open vingers. Lichtblonde mohairpruik. Pop is in perfecte conditie. H.: 40cm.
Evert Moll, 1878-1955 Den Haag. olieverf op linnen, Rotterdamse haven met figuren. 40x60 cm., Cond.: G
Jan Altink 55 (Groningen 1885 -1976) Groninger ploeg, gouache op papier, landschap met boerenhuizen 40x50cm. Cond.: G