Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

 

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
1482 Resultaten
Kavel: 4000

Kast met cupido's

Resultaat: 3.750 EUR

Schitterende 19e eeuwse eikenhouten Danziger barokkast met barok lijsten, putto en ranken. Prachtig snijwerk in de koplijst. Het meubel is in goede originele staat (geen scheuren en/of kromme deuren)....


Kavel: 2701

Jules Steiner A17

Resultaat: 2.800 EUR

Steiner Paris A17. Open gesloten mond, blauw-groene paper-weight ogen en gaatjes in de oren. Blonde haren en open vingers. Inclusief originele kleding en schoentjes. Cond.: G L.65 cm


Kavel: 3501

Friese staartklok

Resultaat: 2.750 EUR

Zeldzame Friese staartklok ca. 1800 in iepenhouten kast. Scheepjesmechaniek, molenmechaniek en wekkerfunctie. In goede originele staat (poppen mogelijk van latere datum) 135x37x23cm. Cond.: G


Kavel: 1003

Schilderij, Vertin

Resultaat: 2.550 EUR

Petrus Gerardus Vertin (1819 Den Haag - 1893 Den Haag), olieverf op linnen, zomers stadsgezicht met figuren 45,5x36,5cm. Cond.: G


Kavel: 2707

Kämmer & Reinhardt, Nr. 101

Resultaat: 2.200 EUR

Kämmer & Reinhardt Nr. 101, Marie. Gesloten mond en geschilderde ogen. Alles origineel en in perfecte conditie


Kavel: 1070

Evert Moll

Resultaat: 2.000 EUR

Evert Moll, 1878-1955 Den Haag. olieverf op linnen, Rotterdamse haven met figuren. 40x60 cm., Cond.: G


Kavel: 2704

J.D.K. Kestner, Hilda Nr. 245

Resultaat: 2.000 EUR

J.D.K. Kestner, Hilda Nr. 245. Open mond met 2 tanden boven, blauwe ogen en open vingers. Lichtblonde mohairpruik. Pop is in perfecte conditie. H.: 40cm.


Kavel: 4003

Biedermeier rolluiksecretaire

Resultaat: 2.000 EUR

Biedermeier cilinderburo,(rolluikburo) ca. 1820, kersen fineer,Onderkast bestaat uit 2 deuren, waarover 3 laden.Uitschuifbaar schrijfblad met leder. Achter de cilinder 2 open vakjes, 8 lades en afslui...


Kavel: 6004

Groot tegeltableau

Resultaat: 2.000 EUR

Schitterend monumentaal majolica Jugendstil tegeltableau met als voorstelling een vrouw met bloemen. "Lente"Geheel bestaand uit 104 tegels, 1 tegel gescheurd. Zeldzaam stuk 197x123cm. Cond.: G


Kavel: 2708

Googly, Hertel & Schwab

Resultaat: 1.750 EUR

Googly, Hertel & Schwab Nr. 165. Bruine ogen en open vingers. Originele kleertjes en oud pruikje L.: 30cm.


Kavel: 3509

Empire pendule

Resultaat: 1.650 EUR

Zeldzame vuurvergulde bronzen empire pendule ca. 1820 met 8-daags uurwerk, touwtjesslinger, globe, kijker, astroloog, passer etc. De pendule is compleet en in zeer goede originele staat 42x29x10cm. Co...


Kavel: 14

Zilveren schip

Resultaat: 1.600 EUR

Bijzonder fraai zilveren tafelstuk voorstellend een oorlogsschip op wielen. Tweemaster met 2 ra's, bemanning met sabels en geweren. Zowel bovendek als schip zijn rijkelijk bewerkt met zee- en strijdmo...


Kavel: 3504

Amsterdams horlogeuurwerk

Resultaat: 1.500 EUR

Uurwerk van een 18e eeuws Amsterdams staand horloge, gesigneerd Laurens Duchesne. Uurwerk met kwartierslag op dubbele bronzen bel. Wijzerplaat met kalender en maanstand. gegoten bronzen hoekstukken ui...


Kavel: 51

Gouden horloge, gouden ketting

Resultaat: 1.400 EUR

Gouden sleutel zakhorloge London 1794 in dubbele gouden kast. Maker John Wortner. Wit emaille wijzerplaat met Romeinse index en brequet wijzers.(kleine barstjes). Hierbij een bijzondere horlogeketting...


Kavel: 618

Bruin album, 280 biljetten wereld

Resultaat: 1.400 EUR

Bruin album met ca. 280 bankbiljetten wereldwijd waaronder Ecuador, Tunesië, Egypte, Polen, Argentinië, Algerije, Joegoslavië, Indonesië, Zaïre, Afrika etc. Tevens diverse "Hell Bank Notes" (Chinees "...


Kavel: 4001

Scheepskist ca. 1680

Resultaat: 1.400 EUR

Zeldzame smeedijzeren scheeps-geldkist ca. 1700 met originele beschildering, slot en sleutel. In zeer goede originele staat 37x63x36cm. Cond.: G


Kavel: 1033

Schilderij, A.J. Zwart

Resultaat: 1.350 EUR

Adrianus Johannes Zwart (Rijswijk 1903 - 1981 Laren), olieverf op linnen, boerenhoeve bij avond met nat geregend pad 50x70cm. Cond.: G


Kavel: 31

Gouden collier

Resultaat: 1.300 EUR

Collier GG 585/000 gematteerd, ca. 70.65 gr.


Kavel: 1237

Studieboekje schilder, 19e eeuw

Resultaat: 1.100 EUR

Bijzonder 19e eeuws boekje vol met aquarellen, sepia's en tekeningen gedateerd 1840. Inhoud; 49 aquarellen, resttekeningen en studies. Het betreft een reisboekje, de werken bevatten de plaats, getitel...


Kavel: 1041

Schilderij, Knikker

Resultaat: 1.050 EUR

Jan Knikker (Hillegom 1889 - Den Haag 1957), olieverf op linnen, poldergezicht met rietsnijders en zeilboten. Licht gecraceleerd 60x80cm. Cond.: G


Kavel: 1031

Schilderij, stalinterieur

Resultaat: 1.000 EUR

Ongesigneerd 18e eeuw, olieverf op linnen (bedoeking), stalinterieur met vee en vele figuren 77x60cm. Cond.: R-G


Kavel: 1400

Gesigneerd (N. v. de Waay)

Resultaat: 1.000 EUR

Gesigneerd N. v.d. Waay (ook verso etiket N. v.d. Waay No 2.), olieverf op paneel, vrouwelijk naakt 44x33cm. Cond.: G


Kavel: 3538

Pendulestel met bootjes

Resultaat: 1.000 EUR

Zeldzaam 3-delig Frans marmeren pendulestel ca. 1890. In scheepsvorm waarvan de pendule van verlichting voorzien is. Compositie metaal beschilderd en gesigneerd A. Sega. Met 8-daags uurwerk in zeer go...


Kavel: 4002

Piano

Resultaat: 900 EUR

Zeldzame Duitse notenhouten Grunderzeit piano. Bijzonder rijk uitgevoerd met losse kroon. gemerkt F. Adam Koefeld. Messing klankkast en bronzen originele kaarskandelaar in zeer goede originele staat 1...