Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Glazen schaal, zilv. overlay
Resultaat: 10 EUR

Sterling zilver overlay schaal met bloemmotief 20e eeuw 4x29x14cm. Cond.: G

Vaas
Resultaat: 10 EUR

Glazen vaas met bladgoud en geschulpte opening van oplaine, Italië 21,5xø13cm. Cond.: G

Porseleinen beeldje
Resultaat: 10 EUR

Porseleinen figuur voorstellend een jongen met duif in de hand, gemerkt Unterweissbach GOR 15c9c11cm. Cond.: G

17 Div. koffieservies, Chinees
Resultaat: 10 EUR

17 Delen divers Chinees porseleinen serviesgoed 1e helft 20e eeuw. Lichte beschadigingen Cond.: G

Gebaksstel Schuman
Resultaat: 10 EUR

9-Delig porseleinen gebakstel, gemerkt Schumann (Duitsland) met opengewerkte rand en vogelafbeeldingen. groteschaal is gaaf, verder beschadigingen en/of haarscheuren ø15,5-ø24cm. Cond.: M-G

2 Mokka kop&schotels
Resultaat: 10 EUR

Twee porseleinen mocca kop&schotels; 1x gemerkt Hochst, handbeschilderd met kasteel en goudrand 5xø9cm., 1x Nymphenburg, blauw blokjesdecor (chip) 6xø11cm. Cond.: G

3 Delen aardewerk
Resultaat: 10 EUR

Drie delen aardewerk 20e eeuw; 1x Rosenthal Studio Line Germany vaas Björn Wiinblad 21xø13,5cm. 1x Chinese dekselvaas met vogeldecor (chip) 35x17x17cm. en 1x Lampetkan Societe Ceramique 's Gravenhage ...

3 Imari bordjes
Resultaat: 10 EUR

Drie 19e eeuwse porseleinen imari borden met geschulpte rand en bloemenmotief (boerenimari) ø21cm. Cond.: G

3 Imari hoekschalen
Resultaat: 10 EUR

Drie delen imari porselein 19e eeuw; 1x driehoekschaal (randschade) en 2x langwerpige geschulpte schaal (randschade) 18-23cm. Cond.: R-G

Bierkruik
Resultaat: 10 EUR

Oude Duitse steengoed bierpul met tinnen deksel 20e eeuw. Afgebeeld 3 Duitse keizers, gemerkt Original Geez Germany 20x17x13cm. Cond.: G

Div. delen serviesje
Resultaat: 10 EUR

Diverse delen van een Chinees of Japans serviesje, groen van kleur en gedecoreerd met vogels. Serviesje bestaat uit 7 schoteltjes (1 met chip) ø11cm. 4 kopjes waarvan 3 gaaf en 1 gelijmd ca. 5cm. hoog...

Grote kruik
Resultaat: 10 EUR

Duitse steengoed schenkkan met tinnen deksel, rondom bewerkt met bloemen 20e eeuw, onderaan genummerd Cond.: G

Stel vazen Boch
Resultaat: 10 EUR

Stel Hollandse Boch Royal Sphinx vazen met Delfts decor 1e helft 20e eeuw 26xø13cm. Cond.: G

Stel vazen Boch
Resultaat: 10 EUR

Stel grote Hollandse Boch Royal Sphinx vazen met Delfts decor 1e helft 20e eeuw 31xø16cm. Cond.: G

Trekpotje, 19e eeuw
Resultaat: 10 EUR

Chinees porseleinen trekpotje 18e-19e eeuw zonder deksel met blauw decor. Tuitje is waarschijnlijk gerestaureerd 10xø11cm. Cond.: G

Wilhelmina kopje 1898
Resultaat: 10 EUR

Hollands porseleinen herdenkingskopje met schotel 1898. Ter gelegenheid der kroning van H.M. koningin Wilhelmina der nederlanden 1898. Minimale chip kopje 6x9,5cm.

Porseleinen beeldje Rusland
Resultaat: 10 EUR

Porseleinen beeldje van twee kussende kinderen, Rusland 2e helft 20e eeuw. Gestempeld EM "Exclusive Collection". Gezichten van bisquit, polychroom beschilderd 16x17x11cm.

Antiek zilv. broche
Resultaat: 5 EUR

Antieke filigrain zilveren broche, ook als hanger te dragen, bezet met een rhodochrosiet. ø 3 cm.ca.6.10 gr.