13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

2 Ronde schalen, Kang Xi
Resultaat: 25 EUR

Doos divers porselein
Resultaat: 20 EUR

Doos divers porselein; Chinees, Delft etc. Cond.: G

Handdoekrekje met tegels
Resultaat: 15 EUR

Kaststel
Resultaat: 100 EUR

5-Delig keramieken kaststel met Chinees decor 1e helft 20e eeuw, deksel is gelijmd en 1 chip 32cm. Cond.: R-G

Capodimonte figuur
Startprijs 20 EUR

Grote Capodimonte keramische figuur (Italië) van een schoenmaker 20e eeuw, kleine chip 27x20x18cm. Cond.: R

Porseleinen beeldje Rusland
Resultaat: 10 EUR

Porseleinen beeldje van twee kussende kinderen, Rusland 2e helft 20e eeuw. Gestempeld EM "Exclusive Collection". Gezichten van bisquit, polychroom beschilderd 16x17x11cm.

Keramische kunstvaas
Resultaat: 20 EUR

Keramische kunstvaas 2e helft 20e eeuw, gemerkt HW B5. Oranje gemarmeleerd van kleur H.: 29cm. Cond.: G

Quan Ying , jade
Resultaat: 180 EUR

Oude groen jade Quan Yin 20e eeuw .Staand op losse houten voet. met koperdraad ingelegd, minimale chip en stuk gelijmd, H.: 21cm. Cond.: R

Wedgwood servies
Startprijs 90 EUR

Plantenhanger
Startprijs 35 EUR

Eskaf plateel plantenhanger ca. 1930 Holland 8xø26,5cm. Cond.: G

Jade dame
Resultaat: 200 EUR

Wit jade boedha Qin Yong 20e eeuw China 29cm. Cond.: G

32 Diverse munten
Startprijs 50 EUR

3 Diverse munten
Startprijs 60 EUR

Keramieken celadon vaasje
Startprijs 100 EUR

Oud Chinees keramieken celadon vaasje in Ming vormgeving ca. 1930. 13xø13cm. Cond.: G