Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Brilj.saffier ring
Resultaat: 250 EUR

Ring GG/WG 585/000 bezet met briljanten 1.0 crt. W/SI-PI en 2 gefac. oranje kleurige saffieren, 0.04 crt., ø 58, 6.8 gr.

Kunziet-brilj.hanger
Startprijs 1.200 EUR

Hanger WG 750/000 met een natuurlijke gefac.kunziet, 26.68 crt., 18 x 16 x 10 mm., in zeer goede zacht roze transparante kleur, zeer goed slijpsel,en helderheid, en briljanten 1.2 crt. W/SI,L 36 mm.,...

Ring saffier/brilj.
Startprijs 575 EUR

Rring GG 18 krt. bezet met saffieren en 60 briljanten, ø55, ca.6.90 gr.

Ring, 42 briljanten
Resultaat: 400 EUR

Ring GG 585/000 bezet met 42 briljanten, ø 53, ca. 6.0 gr.

Diam.hart ring
Startprijs 3.500 EUR

Ring WG 750/000 met een diamant hart 1.01 crt,TW/PI en 16 briljanten ca.0.18 crt. W/SI. ø56, 3.9 gr.

Briljant ring
Startprijs 400 EUR

Ring GG/WG 585/000 bezet met 2 briljanten 0.50 crt. W/SI ø57, 5.4 gr

Bril.ring
Startprijs 300 EUR

Ring GG 585/000 bezet met 9 briljanten 0.45 crt.W/SI, ø 52, 5.3 gr.

Robijn collier
Startprijs 120 EUR

Collier van gefac.robijnen 5-7mm., karabijn sluiting zilver 925/000 L.47 cm., 18.4 gr.

Robijn ring
Startprijs 180 EUR

Ring GG 375/000 met een gefac.robijn, 11x11 mm., en 8 diamanten 0.08 crt.. ø56, ca.4.8 gr.

Robijn/smaragd/saffier ring
Startprijs 175 EUR

Ring GG 375/000 met een ovaal gefac.robijn 9x7mm.,,10xø2mm.robijnen, 10x ø2mm. smaragden en 8x ø2mm., saffieren ø 62, ca. 4.55 gr.

Brilj.ring
Startprijs 400 EUR

Ring WG/GG 585/000 bezet met briljanten ca.1.3 crt., W/SI-PI, ø 56, 5.4 gr.

Ring GG, dia/rob/saf/smar
Resultaat: 80 EUR

Ring GG585/000 bezet met 3 smaragden, 3 saffieren, 3 robijnen en 6 diamanten . ø 47

Zilveren wandelstok
Resultaat: 80 EUR

Wandelstok met zilveren greep 800/000 met florale motieven L.: 82cm. Cond.: U

Zilveren schip
Resultaat: 1.600 EUR

Bijzonder fraai zilveren tafelstuk voorstellend een oorlogsschip op wielen. Tweemaster met 2 ra's, bemanning met sabels en geweren. Zowel bovendek als schip zijn rijkelijk bewerkt met zee- en strijdmo...

Tafelstuk met 3 schalen
Startprijs 4.250 EUR

Bijzonder groot zilveren barok tafelstuk bestaande uit basement op vier opengewerkte poten. De baluster draagt aan twee zijden met opengewerkte dragers. Twee ronde bekkens en torst bovenop 1 groot bek...

Tasje met zilv. beugel en ketting
Startprijs 90 EUR

Kralentasje met zilveren beugel aan ketting, beugelbreedte 9.5 cm., Cond.:U

Zilveren roomlepel
Resultaat: 60 EUR

Antieke Hollands zilveren punchlepel met getordeerde steel en parelrand. Grootkeur 835/000, jaarletter B: 1886, MT: Theodorus Uriot Amsterdam, ca. 56gr. 23cm. Cond.: U

Kousch
Startprijs 1.000 EUR

Russische cloisonne kousch met florale motieven waarin verwerkt 11 ovale cabuchon geslepen half edelstenen voorzien van diverse Russische zilver keuren. Totale lengte 9 cm., H. 5 cm., Cond.:U

Chinees zeilschip
Startprijs 375 EUR

Zilveren Oosters zeilschip (driemaster) met 4-tal roeispanen en kanon op voorplegt. L.: 16cm. H.: 21cm. (incl. houten console) Cond.: U

Zilveren hengselmand
Startprijs 200 EUR

Antieke zilveren Jugendstil hengselmand met glazen inzetbak en mooie opengewerkte rand. 800/000, zilvergewicht ca. 126gr. 15x9,5x11cm. (met hengsel 21cm.) Cond.: G

Zilveren ronde klok
Startprijs 3.000 EUR

Bijzonder stuk: Engels sterling zilveren bokaal waarin cijferringklok. Aan beide zijden en op de voet evenals op de knop zijn vuurvergulde koordkettingen gemonteerd. Bovenop deze "trofee"is een kleine...

Karaf, zilv. voet en halsstuk
Startprijs 90 EUR

Kristallen karaf op zilveren voet met zilveren flessenbak. H.38 cm., Cond.:G

Suikertang
Startprijs 80 EUR

Zilveren suikerklontjestang met schelpmotief-bekken en 2 dragen putti op de armen van de schaar. het geheel is sterk geprofileerd. Voorzien van oude belastingstempel 925/000 (begin 1900) ca. 54gr. 13,...

Karaf met zilv. voet, hals en ketting
Resultaat: 90 EUR

Kristallen karaf op Hollands zilveren voet met zilveren verbindingsketting aan stop. H.34 cm., Zilveren voet behoeft reparatie. Cond.:R

Zilveren tablet
Resultaat: 600 EUR

Bijzonder mooi Hollands zilveren tablet 835/000, jaarletter G: 1941, MT: Zilverfabriek Voorschoten ca. 1260gr. 42x32cm. Cond.: U

Parel collier
Startprijs 1.000 EUR

Zuidzee parel collier ( 37x),ø 12.5-10 mm., met magneet sluiting gezwart zilver 925/000 van de Fa: Langer.L.46cm., 85.3 gr.

Gouden broche
Resultaat: 51 EUR

Takbroche GG 585/000, ca. 3.05 gr.

Gouden dameshorloge
Resultaat: 330 EUR

Dames armbandhorloge GG 585/000, Pontiac, ca. 21.90 gr. L.18 cm.

Gouden armband
Resultaat: 750 EUR

Armband GG 585/000, L.19 x 1.6 cm., ca. 39.20 gr.

Ketting peridot/parel
Resultaat: 100 EUR

Ketting RG 333/000 met een ronde en druppelvormige gefac. peridot en 4 orient parels, 22mm., L.41 cm., 5.1 gr.

Gouden collier
Resultaat: 1.300 EUR

Collier GG 585/000 gematteerd, ca. 70.65 gr.

Gouden slavenarmband
Resultaat: 350 EUR

Slavenarmband GG 585/000, gematteerd, ø 6.5x6 cm., ca.19.50 gr.

Ring saf.
Startprijs 300 EUR

Ring WG 585/000 bezet met 25 gefac. saffiercarrees in zeer goede kleur, ø 56, ca.7.6 gr.

Smaragd
Resultaat: 110 EUR

Peervormige smaragd, gefac., 4.43 crt., 13.2x8.8 mm.

Smaragd
Startprijs 100 EUR

Peervormige gefac. smaragd, 3.40 crt., 14x8.2 mm.

Vuuropalen
Resultaat: 70 EUR

4 Vuuropalen peervormig geslepen 3 van 9x6 mm., 1 van 14x10 mm., ssmen ca.9.8 crt.

Zilveren bestek in cassette
Startprijs 150 EUR

Zilveren nagerechtbestek in origineel etui, bestaande uit een opdienlepel en 12 kleine lepels. De stelen zijn voorzien van bloemotieven en gravures 800/000. De bakken zijn licht verguld. Totaal ca. 31...

Russische zilveren lepel
Startprijs 80 EUR

Zilveren lepeltje, op achterzijde geemailleerd, buitenlands fabrikaat (Rusland?), ca. 16gr. L.: 10cm. Cond.: U

Engels zilv. cabaret
Startprijs 500 EUR

Engels sterling zilveren cabaratet op 4 pootjes voorzien van handgravure met mooi geschulpte rand ca. 557gr. ø26cm. Cond.: U

8x Divers zilver
Resultaat: 50 EUR

Divers Hollands zilver; Vork, lepel, mes, 2 servetringen en 2 vingerdoekringen. Totaalgewicht ca. 190gr. Cond.: U

Groot emaille ei
Startprijs 575 EUR

Bijzonder mooi Russisch cloisonne ei op 3 bokkepoten met vuurvergulde zilveren binnenkant, en afneembaar deksel. Het geheel is versierd met geëmailleerde zwanen en florale motieven en bezet met 7 cabu...

5-Kaars kandelaar
Startprijs 1.350 EUR

Bijzondere fraaie grote 5-lichts zilveren vierarmige kandelaar. Basement staat op 4 poten met bladmotief. De gehele kandelaar is bewerkt met gelobte bloemmotieven 925/000 ca. 1200gr. 51xø40cm. Cond.: ...

5-Kaars kandelaar, Cupido
Startprijs 2.900 EUR

Fraai zilveren vierarmige 5-lichts kandelaar op gelobte gegraveerde voet, rustend op vier pootjes. De kroon wordt gedragen door een weelderige dansende putti 835/000 ca. 2875gr. 44xø34cm. Cond.: U

Zilveren ketting
Resultaat: 100 EUR

Hollands zilveren chatelaine aan jasseroncollier met schuifton 835/000, MT: onduidelijk ca. 42gr. Cond.: U

Briefopener
Startprijs 1.400 EUR

Antieke vuurvergulde zilveren briefopener met emaille giljasch en nefriet mes. Aan beide zijden voorzien van lauwerkrans en een geluksolifant op de bovenkant. L. 26 cm., Cond.:U

12 Persoons WMF bestek
Resultaat: 220 EUR

12-Delig Duits plated WMF bestek; 12x grote lepels, 12x kleine lepels, 12x dessertlepels, 12x grote vorken, 12 kleine vorken, 12x dessert vorken, 12x grote messen, 12x kleine messen, 12x dessert messe...

Meloen kraankan
Startprijs 1.900 EUR

Zilveren meloenvormige kraantjeskan op vast onderstel waarin zilveren navulbaar theelicht met ivoren haantje op kraantje. 925/000 ca. 1747gr. Basement 14,5x14,5cm. H.: 28cm. øKan 15cm. Cond.: U

Fluwelen tas, zilv, beugel en ketting
Resultaat: 120 EUR

Fluwelen tas met zilveren 835/000 beugel aan ketting, Jarletter: I:1918, MT.:onleesbaar. beugelbreedte 14 cm., Cond.:U

Plated schotel
Resultaat: 15 EUR

Grote silverplated siertablet Wallace Silverplate made in USA. Bewerkt met monogram 20e eeuw ø39cm.

Zilveren schep
Resultaat: 20 EUR

Antieke zilveren taartschep met opengewerkte vergulde bak en zilveren heft met parelrand L.: 31cm. Cond.: G

Gouden horloge, gouden ketting
Resultaat: 1.400 EUR

Gouden sleutel zakhorloge London 1794 in dubbele gouden kast. Maker John Wortner. Wit emaille wijzerplaat met Romeinse index en brequet wijzers.(kleine barstjes). Hierbij een bijzondere horlogeketting...

Patek horloge
Resultaat: 220 EUR

Kroonzakhorloge GG, gemerkt Patek Nr. 1027, Waarschijnlijk in juni 1961 gerepareerd. Achterkant zeer decoratief bewerkt. ø3.0 cm., ca. 25gr.

Gouden horloge
Resultaat: 250 EUR

Kroonzakhorloge GG585/000, gemerkt: M.Thitschlem, Amsterdam. Binnenkant deksel met inscriptie: Souvenir, 6 maart 1867-1892, met seconden aanduiding.ø 4.5 ca.65gr.

Gouden zakhorloge
Resultaat: 180 EUR

Kroonzakhorloge GG585/000, gemerkt Chronometer, Elka, binnendeksel met inscriptie: P.Maurits, HF Dass, Rijksbel., 27.9 1912-1952. met seconden aanduiding. ø 4.5, ca.46gr.

2 Spoorweghorloges
Resultaat: 90 EUR

Twee antieke spoorweghorloges ca. 1900; 1x Railway Regelateur Lever, made in Italië en 1x Roskopf patent, ø5cm.

2 Engelse zakhorloges
Resultaat: 70 EUR

Twee Engelse antieke zakhorloges met snek; 1x zilver, balans defect met snek, gemerkt Waltham Mass en 1x plated met snek en defect uurwerk (verder redelijke staat) beide met seconden aanduiding, een m...

Zilveren Engels herenhorloge
Resultaat: 50 EUR

Zilveren Engels herenhorloge patent Lever met snek. Haarscheurtje in cijferplaat en seconden aanduiding. ø5cm.

Zilveren Engels herenhorloge
Resultaat: 45 EUR

Antiek zilveren herenhorloge St. Jenkins Ferndale met snek ø5cm. met secondenaanduiding.

Zilveren spoorweghorloge
Resultaat: 40 EUR

Zilveren spoorweghorloge ca. 1900 "Russels Railway Keyless Watch" ø5,5cm.

Zilveren herenzakhorloge
Resultaat: 25 EUR

Zilveren heren zakhorloge John White Fakenham ca. 1900, ø5,5cm met seconden aanduiding. .

2 Duitse herenhorloges
Resultaat: 35 EUR

Twee Duitse double heren polshorloges; 1x Union met datum en seconde en 1x Pontiac Antimagentique.

Gouden 5 Gulden
Resultaat: 170 EUR

Hanger gouden 5 gulden, 1912, met omranding.GG585/000, ø2.5 cm., ca.4.5 gr.

Zilveren lepel
Startprijs 120 EUR

Antieke Hollands zilveren lepel met gegraveerde steel en bakrand. Grootkeur 835/000 midden 19e eeuw, MT: Jan Hendrik Eversbag AMsterdam ca. 39gr. L.: 20cm. Cond.: U

Zilveren hoofddeksel
Startprijs 260 EUR

Antiek Hollands zilveren oorijzer met twee bewerkte zilveren voorstukken voorzien van gravure: WJK 1882. 68 gr., Cond:G

3 Delen zilver
Resultaat: 60 EUR

3 Delen Hollands zilver; 1x suikerschep (kolenbakmodel), 1x petit-four schep, 1x netfruitschep ca. 1900 ca. 70gr. Cond.: U

Biedermeier schaartje
Startprijs 70 EUR

Oud Hollands zilveren schaartje met boer- en boerinmotief op de armen ca. 29gr. L.: 9cm. Cond.: U

Soepterrine met deksel
Startprijs 1.750 EUR

Bijzonder fraaie zilveren soepterrine met zilveren deksel op vier massieve poten. Mooi bewerkte handgrepen en dekselknop. Voorzien van belastingteken buitenlandse werken "V" ca. 1542gr. 36x19x25cm. Co...

2 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 50 EUR

Twee Hollands zilveren suikerscheppen uit 1917 en 1921, samen ca. 26gr. L.: 13,5cm. Cond.: U

Zilveren doosje
Resultaat: 50 EUR

Zilveren Jugendstil presenteer-etui 800/00 ca. 76gr. 9x7,5x1,5cm. Cond.: G

Zilveren schaaltje
Resultaat: 90 EUR

Engels sterling zilveren ovaal bonbonmandje 925/000, fraai ajourgezaagd, jaarletter G, Chester 1907, MT: Georg Nathan & Rieley Hayes ca. 168gr. 29x11cm. Cond.: G

2 Delen plated
Resultaat: 25 EUR

Twee delen plated 20e eeuw; 1x dekseldoos in barok vormgeving met gravure 14x14x10cm. en 1x dekselschaal in rococo stijl met 2 handgrepen 10x18xø13cm. Cond.: G

Parfumflesje
Startprijs 575 EUR

Bijzonder mooi Russisch cloisonne parfumflesje op drie pijnappelpootjes met afschroefbaar dopje, waarin 2 cabuchongeslepen halfedelstenen. Voorzien van diverse Russische zilverkeuren : A.C. 1896, H.9 ...

2 Zilv. vingerhoedjes
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke zilveren vingerhoedjes, 1x voorzien van belastingteken. samen ca. 9gr. Cond.: U

Zilv. schaar met ketting
Startprijs 120 EUR

Oude zilveren schaar aan lange zilveren jasseronketting met duifjesmotief Cond.: U

Zilveren tasbeugel
Resultaat: 70 EUR

Zilveren tasbeugeltje, filigrain bewerkt ca. 21gr. 9cm. Cond.: U

Sieraden set saffier
Resultaat: 110 EUR

Set zilver 925/000 bestaande uit ketting met hanger en oorstekers/hanger. Ketting L.45 cm., hanger 39x34 mm. oorstekers 33x23 mm., bezet met totaal 4.67 crt. saffieren (1x8mm.,2x5mm., 104x1.5 mm.) ca...

Diam.hanger
Resultaat: 110 EUR

Hanger GG 585/000 bezet met get.diamanten ca.0.5 crt., 2.5 gr.

Kavel
Resultaat: 25 EUR

Kavel bestaande uit 2 stel oorstekers zilver 925/000 bezet met parels, en een ring ø 54/545, ca.14.8 gr.

3-Rij parel/gran. armband
Startprijs 275 EUR

3 Rijige armband van parel met granaat met een GG 585/000 slot bezet met een granaat. L. 19 cm.,

Ring, granaten
Startprijs 190 EUR

Ring RG 585/000 bezet met granaten. ø 61, ca.4.85 gr.

Ring, granaat
Startprijs 150 EUR

Ring GG 585/000 bezet met granaat ø 57, ca. 3.90 gr.

3-Rij gran. collier
Startprijs 350 EUR

3 Rijig granaat collier met een 19e eeuws slot RG, L. 42 cm.

Broche granaat
Startprijs 150 EUR

Broche GG 333/000 bezet met ronde gefac. donkere Boheemse granaten. ø 36mm., ca.11.5 gr.

3-Rij gran. collier
Startprijs 350 EUR

3 Rijig collier van granaat met een GG 585/000 slot., L.45 cm.

4-Rij gran. armband
Startprijs 225 EUR

Armband van 4 rijen granaat met een RG 585/000 slot bezet met granaat. L. 20 cm.,

3-Rij gran. armband
Startprijs 250 EUR

3 Rijige armband van granaat met een 14 krt. GG slot . L. 20 cm.

Lepel en zilv. vorkje
Startprijs 60 EUR

Engels zilveren lepel en Hollands zilveren biedermeier vleesvorkje, jaarletter G: 1866 835/000. Gewicht samen ca. 52gr. Cond.: U

Plated bestek, Gerittsen & Kempen
Resultaat: 60 EUR

Diverse delen Gerritsen en Kempen plated bestek; 6x groot mes, 6x klein mes, 6x grote lepel, 6x kleine lepel, 6x grote vork, 6x kleine vork, 1x messenslijpvijl, 1x kleine saus/juslepel en 3x diverse o...

Engels zilveren servies
Startprijs 800 EUR

Mooi zwaar Engels zilveren theeservies begin 1900, Sheffield: Walker & Hall, 925/000 ca. 870gr. Cond.: U

Mergboor met ivoor
Startprijs 175 EUR

Antiek Hollands zilveren mergboor 835/000 met ivoren heft, jaarteller M: 1821, MT: onleesbaar L.: 22,5cm. Cond.: U

Zilveren miniatuur gieter
Startprijs 70 EUR

Zilveren miniatuur tuingieter, buitenlandse makelij 925/000 3xø3cm. ca. 33gr. Cond.: U

Zilveren strooilepel
Resultaat: 85 EUR

Antieke Hollands zilveren strooilepel 835/000, jaarletter I: 1843, MT: Hendrikus Simon de Leeuw 's Hertogenbosch ca. 27gr. L.: 15cm. Cond.: U

Wijnfles onderzetter + montuur
Resultaat: 100 EUR

Zilveren opengewerkte flessenonderzetter met blauwglazen inzetbak op drie pootjes 925/000 zilvergewicht ca. 74cm. 4xø12cm. Cond.: U

Hollands zilv. trekpotje
Startprijs 400 EUR

Antiek Hollands zilveren trekpotje, grootkeur 925/000, jaarletter S: 1877, J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten ca. 305gr. H.: 10cm. Cond.: U

13-Delig plated eierdopset
Resultaat: 130 EUR

Dertien delige plated eierdopset met houder en lepels ca. 1900 staand op klauwpootjes (mooie kwaliteit) bestaande uit houder met 6 eierdopjes en 6 lepels. 25x20x20cm. Cond.: G

7 Zilv. lepeltjes
Resultaat: 40 EUR

Zes antieke Hollands zilveren lepeltjes met bijbehorende roomlepel 835/000, jaarletter L: 1921, MT: G.A. van Engelen Oostrom Schoonhoven ca. 63gr. L.: 10cm. Cond.: U