Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Groot tegeltableau
Resultaat: 2.000 EUR

Schitterend monumentaal majolica Jugendstil tegeltableau met als voorstelling een vrouw met bloemen. "Lente"Geheel bestaand uit 104 tegels, 1 tegel gescheurd. Zeldzaam stuk 197x123cm. Cond.: G

2 Vazen op zwarte hockers
Resultaat: 600 EUR

Twee grote Kutani keramieken siervazen met daarbij twee houtgestoken Chinees gelakte tafeltjes met koppen. Zwart met gouddecor ca. 1900; 1x vaas gelijmd bij voet en 1x vaas in goede conditie 135cm. Co...

6 Delen Fayence Italië
Resultaat: 450 EUR

Zes delen Italiaans Fayence polychrome 1e helft 20e eeuw, gemerkt Ginori. 1x Olielamp (minimale chips), 1x pennenhouder Cond.: G, 2x Amfora (1x gelijmd), 2x vaas (1 chip) 19-21cm. Cond.: G

Omvangrijk theeservies
Resultaat: 450 EUR

Omvangrijk Societe Maastricht keramieken ontbijtservies, decor Teadrinker (roze decor) ca. 1900. Totaal 100 delen, sommige delen beschadigd maar over het algemeen in zeer goede staat Cond.: G

2 Chinese knobbelvazen 1880
Resultaat: 425 EUR

Twee Chinese 19e eeuwse knobbelvazen met blauw landschapsdecor met figuren. Mooie kwaliteit. 1x Goed, 1x gelijmd 30,5xø13cm. Cond.: R

Trekpot 18e eeuw, A'dams bont
Resultaat: 400 EUR

Amsterdams bont trekpot 18e eeuw met gouddecor, landschapsdecor en figurendecor in zeer goede staat 15x22xø12cm. Cond.: G

Grote vaas, Fam. Verte
Resultaat: 400 EUR

Grote Chinees porseleinen familie Verte siervaas 20e eeuw. Rondom bewerkt met figuren etc. 55x23cm. Cond.: G

Amfora vaas
Resultaat: 375 EUR

Grote Tsjechische amfora platelen siervaas 1e helft 20e eeuw met uitlendecor. polychroom in zeer goede staat 41xø26cm. Cond.: G

Grote porseleinen groep
Resultaat: 325 EUR

Grote Duitse porseleinen groep 20e eeuw, gemerkt Sitzendorf (hoofdje gelijmd, stukje van gewei af en stukje van geweer af). Chip achterzijde, verder in goede staat 28x44x21cm. Cond.: R

Rozenburg wandschotel
Resultaat: 300 EUR

Rozenburg Den Haag wandschotel "100 jaar Nederlands onafhankelijkheid 1813-1913, Juliana serie" ø27,5cm.

Ivoren valkenier
Resultaat: 300 EUR

Antiek Chinees ivoren figuur met roofvogel op zijn schouder. Prachtig fijn uitgewerkt. Onderzijde voorzien van stempel van de maker ca. 1900. In zeer goede staat 15cm. Cond.: G

Schotel, 19e eeuw
Resultaat: 270 EUR

Groot 19e eeuws Chinees porseleinen sierbord, gemerkt WanLi met blauw. Afgebeeld een grote draak. (Chinese tekens verso) ø33cm. Cond.: G

Jade dame
Resultaat: 260 EUR

Wit jade boedha Qin Yong 20e eeuw China 29cm. Cond.: G

Bord, Fam. Verte, 18e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Groot 18e eeuws Chinees porseleinen familie Verte sierbord met bloemdecor en vlinder. Lichte randschade 7xø35cm. Cond.: G

3 Chinese kommen met deksel
Resultaat: 250 EUR

Drie Chinees porseleinen rijstkommen met deksel. Chinese tekst op de bodem en rondom Chinese tekens met bloemdecor ca. 1900 9xø10cm. (1 chip) Cond.: R-G

2 Sevres vazen
Resultaat: 240 EUR

Twee kapitale Sevres stijl gemerkte vazen eind 20e eeuw. Bronzen armaturen en goud-/bloemdecor 64x35xø22cm. Cond.: G

Oosterse vaas
Resultaat: 230 EUR

Grote Kantonese keramieken vaas ca. 1900 (kraag professioneel gerestaureerd) afgebeeld met krijgers 60xø25cm. Cond.: G

4 Borden, 18e eeuw
Resultaat: 220 EUR

Vier Chinees porseleinen 18e eeuwse borden met blauw tuindecor van bonsai en bloemen. Minimale randschades ø22,5cm. Cond.: G

13 Tegels, figuren
Resultaat: 210 EUR

Dertien Hollandse tegels met figurendecor 17e eeuw, beschadigd ca. 13x13cm. Cond.: M

Platelen vaas
Resultaat: 200 EUR

Gouda Zuid-Holland geglazuurde platelen vaas met monogram in goede staat 22xø20cm. Cond.: G

Chinese vaas
Resultaat: 200 EUR

Chinese keramieken Kantonese gecraceleerde siervaas 20e eeuw met bloemdecor 33xø18cm. Cond.: G

Jade dame
Resultaat: 200 EUR

Wit jade boedha Qin Yong 20e eeuw China 29cm. Cond.: G

Aziatisch paneel
Resultaat: 180 EUR

Groot Jugendstil wandobject 1e helft 20e eeuw, gemaakt van benen bloemen en bewerkte houten omlijsting met zweepslagmotief. Scheur in houten achterpaneel 107x63cm. Cond.: R-G

7x Chinees porselein
Resultaat: 180 EUR

Zeven delen antiek Chinees porselein; 1x trekpotje 18e eeuw zonder deksel (1 chip), 1x kop&schotel capucine, 19e eeuw (minimale schade), 2x kop&schotel 18e eeuw, roze/goud decor (1x goed, 1x beschadig...