13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

Empire pendule ca. 1820
Startprijs 1.250 EUR

Vroeg 19e eeuwse vuurvergulde Empire pendule met 8-daags uurwerk en touwtjesslinger. Geheel compleet en zonder beschadigingen, in uitstekende staat 34x26x10cm. Cond.: G

Friese staartklok
Resultaat: 2.750 EUR

Engelse skeletklok
Startprijs 625 EUR

Jugendstil pendule
Startprijs 825 EUR

Amsterdams horlogeuurwerk
Resultaat: 1.500 EUR

Amsterdams staand horloge
Startprijs 8.000 EUR

Grote gestoken klok
Startprijs 1.000 EUR

Engelse klok, inlegwerk
Startprijs 875 EUR

Frans bronzen klokkenstel
Startprijs 350 EUR

Empire pendule
Resultaat: 1.650 EUR

Klokkenstel
Resultaat: 300 EUR

Pendule met olifant
Startprijs 825 EUR

Franse pendule, 2 putti
Startprijs 350 EUR

Klokje met olifant
Startprijs 1.100 EUR

Bouille klokje
Startprijs 225 EUR

Franse Boullle klok met bronzen armaturen ca. 1880. Koper inleg licht beschadigd, verder in goede staat. 8-Daags uurwerk zonder slagwerk 31x15x8cm. Cond.: R-G

3-Delig marmeren klokkenstel
Startprijs 125 EUR

Engelse tafelklok
Startprijs 1.250 EUR

Vergulde pendule
Resultaat: 300 EUR

Klok mysterieus, dame
Resultaat: 100 EUR

Pendule man + veer
Resultaat: 150 EUR

Tafelklok
Resultaat: 80 EUR

Pendule met inlegwerk
Startprijs 400 EUR

Friese staartklok
Resultaat: 170 EUR

Eikenhouten Friese staartklok ca. 1800 met wekkerfunctie 140x36x21cm. Cond.: G

Klok
Startprijs 200 EUR