Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Kast met cupido's
Resultaat: 3.750 EUR

Schitterende 19e eeuwse eikenhouten Danziger barokkast met barok lijsten, putto en ranken. Prachtig snijwerk in de koplijst. Het meubel is in goede originele staat (geen scheuren en/of kromme deuren)....

Scheepskist ca. 1680
Resultaat: 1.400 EUR

Zeldzame smeedijzeren scheeps-geldkist ca. 1700 met originele beschildering, slot en sleutel. In zeer goede originele staat 37x63x36cm. Cond.: G

Piano
Resultaat: 900 EUR

Zeldzame Duitse notenhouten Grunderzeit piano. Bijzonder rijk uitgevoerd met losse kroon. gemerkt F. Adam Koefeld. Messing klankkast en bronzen originele kaarskandelaar in zeer goede originele staat 1...

Biedermeier rolluiksecretaire
Resultaat: 2.000 EUR

Biedermeier cilinderburo,(rolluikburo) ca. 1820, kersen fineer,Onderkast bestaat uit 2 deuren, waarover 3 laden.Uitschuifbaar schrijfblad met leder. Achter de cilinder 2 open vakjes, 8 lades en afslui...

Bureau Dresden barok
Resultaat: 600 EUR

Prachtig Dresden barok notenfineer dames-schrijfbureau met losse opstand ca. 1890 met massief brons vuurverguld beslag. In zeer goede originele staat 104x103x65cm. Cond.: G

Engelse hoekkast
Resultaat: 500 EUR

Zeldzame 18e eeuwse notenhout fineer op eiken hoekkast met vitrineopzet en schuine hoeken. Ingelegd met emdaillons en bandintarsia, ook op de schuine hoeken. Achter de glazen deuren zitten 4 lades met...

Wortelnoten kabinet
Startprijs 5.000 EUR

Prachtig Hollands 18e eeuws wortelnoten fineer Louis Quinze kabinet ca. 1770. Vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd in uitmuntende staat 242x172x58cm. Cond.: U

Secretaire
Startprijs 350 EUR

Oude Franse notenfineer dames-schrijftafel ca. 1920. Rondom met bloemintarsia en bronzen sierwerk. Achter de schuine klep bevinden zich 3 lades en 1 kelder met schuif. In zeer goede originele staat 92...

Biedermeier Secretaire
Resultaat: 550 EUR

Duits laat Biedermeier mahoniehout fineer secretaire ca. 1860 met lichte fineerschade, in redelijke ongerestaureerde staat. Heeft een prachtig mahoniehouten fineer nest met diverse lades en uitschuifb...

Goudkleurige spiegel, empirestijl
Startprijs 80 EUR

Grote goudkleurige spiegel in empire stijl 2e helft 20e eeuw met facetgeslepen glas in goede staat 153x106cm. Cond.: G

Porseleinkast
Resultaat: 300 EUR

Hollandse Louis Quinze stijl porselein/vitrine opzetkast, wortelnotenfineer ca. 1880 met origineel bronzen beslag in goede originele staat 217x149x43cm. Cond.: G

Mahonie bureau
Resultaat: 250 EUR

Engels mahoniehouten schrijbureau ca. 1880 staand op 4 zeskantige poten. Het bureau is voorzien van bronskleurige applicaties. Opklapbaar blad met daarachter lades en 1 grote lade onder. Het meubel is...

Hollands empire hekjeskabinet
Resultaat: 580 EUR

Hollands eikenhouten empire hekjeskabinet ca. 1810 in redelijk ongerestaureerde originele staat. Origineel beslag. Krimpnaden en stukjes missen 225x155x51cm. Cond.: R

Buffetkast
Startprijs 200 EUR

Antieke Franse eikenhouten buffetkast ca.1880,met hele en halve zuilen, snijwerk, facet geslepen glas, origineel beslag, sloten en sleutels. In goede originele staat. 227x132x55 cm. Cond.:G

Engels kabinet
Resultaat: 400 EUR

Prachtig 19e eeuws Engels mahoniehout fineer kabinet (2-delig en losse koplijst) ca. 1850. Lichte fineerschade, geen kromme deuren of scheuren 205x56x130cm. Cond.: R

Damesbureau
Resultaat: 250 EUR

Mahoniehouten Engels Davenport schrijfbureau met groen schrijfleer en aan beide zijden 4 lades. In nieuwstaat 2e helft 20e eeuw 89x54x57cm. Cond.: G

Hollandse empirestoel, 19e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Hollandse mahoniehouten empire armleunstoel ca. 1820 in goede originele staat, stoffering vervuild 97x80x67cm. Cond.: G

Gestoken kastje
Resultaat: 150 EUR

Notenhout gestoken kastje met zuilen en lade ca. 1880 Frankrijk in goede originele staat 102x75x59cm. Cond.: G

Hollandse empiretafel
Startprijs 100 EUR

Prachtige mahoniehouten empire tafel ca. 1820 met bijzondere voet staand op 3 klauwpoten. Dik fineer. Het meubel is in goede originele staat Cond.: G

Gestoken boekenkast
Resultaat: 300 EUR

Eikenhouten gestoken jachtkast ca. 1880 in zeer goede originele staat met gedraaide zuilen en panelen met jachtmotieven 239x140x58cm. Cond.: G

Kersen hoekkastje
Startprijs 250 EUR

Massief kersenhouten hoekkastje ca. 1910 met jalouziedeurtjes in goede originele staat 79x40x56cm. Cond.: G

Biedermeier eethoek
Startprijs 400 EUR

Louis Philippe notenhouten eethoek. Prachtige bewerkte tafel in zeer goede staat ca. 1880 (stoelen ca. 1900). Beukenhout, noten gekleurd bekleed met gobelinstof in goede staat 74x98x130cm. en 97x47x58...

Hollandse vitrineopzet, wortelnoten
Startprijs 200 EUR

Hollandse wortelnoten glasvitrine opzetkast in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat. Origineel bronzen beslag en zijkanten met glas 205x130x52cm. Cond.: G

Ovale grote noten tafel
Resultaat: 200 EUR

Grote notenfineer ovale uittrektafel ca. 1850 met taps toelopende poten (zonder tussenbladen). In goede originele staat 73x139x197cm. Cond.: G