Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Pop, Gescher
Resultaat: 240 EUR

Oude porseleinen pop, gemerkt J.D.K. 257 W, made in Germany 72, in goede staat 72cm. Cond.: G

Jules Steiner A17
Resultaat: 2.800 EUR

Steiner Paris A17. Open gesloten mond, blauw-groene paper-weight ogen en gaatjes in de oren. Blonde haren en open vingers. Inclusief originele kleding en schoentjes. Cond.: G L.65 cm

Doos treinen en toebehoren
Resultaat: 30 EUR

Doos met treinen en toebehoren AHM made in Yugoslavia ca. 1980-1990 Cond.: G

Marklin speelgoed
Startprijs 80 EUR

Marklin tenderlok Cm 800 in originele doos (licht bespeeld), 3 wagons (1x Marklin kiepwagon, 1x Lilliput en 1x ongemerkt), daarbij diverse blikken Marklin treinrails 2e helft 20e eeuw. 55 Stuks incl. ...

J.D.K. Kestner, Hilda Nr. 245
Resultaat: 2.000 EUR

J.D.K. Kestner, Hilda Nr. 245. Open mond met 2 tanden boven, blauwe ogen en open vingers. Lichtblonde mohairpruik. Pop is in perfecte conditie. H.: 40cm.

Speelgoedauto's
Startprijs 20 EUR

Diverse speelgoedauto's Lesley England waaronder; 1x Routemaster bus Visco Static (Very good), 1x Mercury Police by lesley Matchbox (Good), 1x Silver ghost no. 15 (matig) en 1x Pull tractor No 1 (sli...

Montini Meccano doos
Resultaat: 40 EUR

Oude Montine Meccano doos met beschrijvingen 50-er jaren. Meest compleet 50x42x8cm.

Kämmer & Reinhardt, Nr. 101
Resultaat: 2.200 EUR

Kämmer & Reinhardt Nr. 101, Marie. Gesloten mond en geschilderde ogen. Alles origineel en in perfecte conditie

Googly, Hertel & Schwab
Resultaat: 1.750 EUR

Googly, Hertel & Schwab Nr. 165. Bruine ogen en open vingers. Originele kleertjes en oud pruikje L.: 30cm.

Diverse Dinky Toys
Resultaat: 50 EUR

Diverse oude gietijzeren en blikken auto's; 10x originele Dinky Toys(veel banden missen), 5x Corgi Toys, 3x Lesney, 1x Lego VW 1200 kunststof, 1x Bestbox Jaguar, 1x Lone Star Roadmasters en 1x blikken...

Doos Barbies
Resultaat: 30 EUR

Diverse poppen 2e helft 20e eeuw; 1x Barbie Mattel 1998, 1x Barbie Mattel 1998, 1x Barbie Mattel met gelede lichaam, 1x Barbie Mattel 1990, 2x Simba Toys Steffi Love, 2x 1976 Mattel Inc. Barbie, 2x on...

Vliegende Hollander
Startprijs 50 EUR

Oude vliegende Hollander (kinderspeelgoed) ca. 1950 ongemerkt in goede originele staat 43x73x38cm. COnd.: G

A.M. Nr. 370
Startprijs 150 EUR

A.M. Nr. 370, lichaam tricot. Schuin afgesneden hoofd met boven 4 tandjes en bruine slaapogen. Leren armen met open vingers en houten schoentjes L.:38cm. Cond.: R

Kerstner
Startprijs 250 EUR

Schouderplaat porseleinen popje met leren lijf. Schuin afgesneden hoofd met gesloten mond en lichtblauwe ogen. Ongesigneerd (waarschijnlijk een Franse modepop). L.: 32cm.

Porseleinen pop, 183X0
Startprijs 200 EUR

Schotse jongen kling .Gemerkt 183 x o. bruine vaste ogen en gesloten mond. originele kleding L.: 32cm. Cond.: U

Zeldzame poppenwagen
Startprijs 275 EUR

Bijzondere Naether antieke poppenwagen in zeer goede staat. Beschildering rondom goed. 92x80x38 cm.Cond.:G

Celluloid PH 31
Startprijs 60 EUR

Paul Haneus, celluloid baby. 31 cm. Cond.: G

Celluloid pop, Hans
Startprijs 150 EUR

Hans van schildpad, kleine beschadiging aan de hals, hoofd 56cm. Lichaam 52-53 cm., blauwe vaste ogen oude schoentjes en mooi origineel pakje.

Grizzly beer
Startprijs 150 EUR

Beer, gemerkt Grisly, met glazen ogen. In zeer goede staat. 48 cm.

Minerva, celluloid
Startprijs 60 EUR

Celluloid Minerva, moet opnieuw geëlastiekt worden L.: 35cm. Cond.: G

Celluloid pop, Celbach
Startprijs 60 EUR

Minerva baby celluloid pop, vaste blauwe ogen, open mond met 2 tanden boven. Lichte beschadiging aan de armen 36cm. Cond.: G

Serviesje
Resultaat: 35 EUR

Oud porseleinen kinderserviesje in doos, ca. 1930, ongemerkt, 5 delig met bloemdecor. 18x18x27 cm., Cond.:G

Kastje + serviesje
Resultaat: 35 EUR

Antiek houten poppenkastje met spiegeldeur, ca. 1920, met daarbij een 8 delig porseleinen kinderserviesje ongemerkt ca. 1930, 33x24x15 cm., Cond.:G

Chinees A.M. 353
Resultaat: 600 EUR

Chinees A.M. 353, stoffen lijf. Gesloten mond en bruine ogen. Kromme armen en benen (handen van papier-mache). L.: 42cm.