Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Speeldoos op poten
Startprijs 2.500 EUR

Grote zwart gelakte speeldoos met 12 melodiën en originele etagetafel ca. 1880. Mechaniek is in zeer goede staat, functioneert 100%. Beschildering op het deksel en zijkant 77x70x35cm. Cond.: G

Franse helm
Startprijs 720 EUR

Antieke Franse 19e eeuwse gardisten helm. In uitstekende originele staat. 32x32x21 cm., Cond.:G

Vuurvergulde empire stijl lamp
Startprijs 900 EUR

Vuurvergulde bronzen empire 3-lichts hangende kaarsenkandelaar ca. 1820 in topstaat. Recentelijk professioneel gereinigd en geëlectrificeerd in uitstekende staat 95x60x45cm. Cond.: U

Wortelnoten kistje, 18e eeuw
Startprijs 300 EUR

Wortelnoten fineer theekistje Louis Quinze 18e eeuw zonder inhoud. Origineel bronzen beslag , in goede originele staat 14x23x15cm. Cond.: G

Kruis
Startprijs 225 EUR

Russisch bronzen heilig kruis ca. 1900 (of ouder) in zeer goede staat 24,5x16cm. Cond.: G

Jugendstil schaal
Startprijs 350 EUR

Zeldzame bronzen plated Jugendstil tablet met handgrepen ca. 1900. Gesigneerd J. Vanzijpe, H. Luppens en Co Editeurs. Tweedimensionaal opgewerkt met vrouwenhoofd en bloemen 12x5x34cm. Cond.: G

Geldkist 18e eeuw
Resultaat: 700 EUR

Kleine 18e eeuwse metalen geldkist met prachtig slotenwerk en originele sleutel in zeer goede staat 25x38x25cm. Cond.: G

Vogelkooitje
Resultaat: 290 EUR

Oude speeldoos in vogelkooi 20e eeuw. Messing met beweegbare vogel, fluitend door opwindmechaniek. Functionerend 28xø15cm. Cond.: G

Bureauset
Startprijs 240 EUR

4-Delige bronzen bureauset ca. 1890 in rococo stijl. Bestaand uit; 2 kandelaars, 1 platte schaal en 1 inktpot 9-12cm. Cond.: G

2 Kandelaren
Startprijs 350 EUR

Twee Biedermeier (Empire) messing kaarskandelaren ca. 1830 met handbeschilderd porseleinen tussenstukken (landschapsmotief) 28,5xø11cm. Cond.: G

5-Delige inktstel
Startprijs 240 EUR

Groot antiek 5-delig marmeren bureauset met bronzen figuur en armaturen in zeer goede originele staat. geheel bestaand uit; tablet met figuren, 2 inktpotten, briefopener, stempelkussen, asbak met luci...

Staande cloisonne asbak
Startprijs 200 EUR

Grote Oosterse cloisonne asbak ca. 1920. Brons met emaille inleg, in goede originele staat 58xø24,5cm. Cond.: G

Kruis
Startprijs 200 EUR

Russisch bronzen huisaltaar met emaille ca. 1900 in zeer goede staat 27x12cm. Cond.: G

Hoorn des overvloeds 1880
Resultaat: 160 EUR

Hoorn des Overvloeds ca. 1880 met bronzen voet en armatuur (Historisme, Grunderzeit). In zeer goede originele staat 37x27x16cm. Cond.: G

Wijnschenkkan ca. 1880
Resultaat: 330 EUR

Zeldzame Duitse wijnschenkkan ca. 1880 in Renaissance stijl (Historismus) met geslepen kristallen reservoir en plated voet/ornamentuur. 34x22xø16cm. Cond.: G

Bronzen vaas
Startprijs 100 EUR

Grote zware Chinese bronzen bewerkte vaas ca. 1900 in zeer goede staat 45xø23cm. Cond.: G

2 Kandelaren
Resultaat: 160 EUR

Twee antieke bronzen 5- lichts- kandelaars ca. 1880,Louis Quinze stijl. Zeer goede staat, 51 cm., Cond.:G

Grote plafoniere
Startprijs 150 EUR

Grote plafoniere met geslepen glas en nikkelen bewerkte omlijsting ca. 1900. 27xø43cm. Cond.: G

Messing hanglamp
Resultaat: 100 EUR

Neo renaissance messing hanglamp ca. 1920 in zeer goede staat 67x53x53cm. Cond.: G

Franse messing hanglamp
Startprijs 250 EUR

Grote Franse messing hanglamp 1e helft 20e eeuw in rococo vormgeving. 3-Lichts met kristallen pegels en draak 81x45x48cm. Cond.: G

2x Castallette, vuurverguld
Startprijs 250 EUR

Twee grote castolettes ca. 1880, verguld met marmer in zeer goede staat met bokkenkoppen. 46xø15cm.

Engelse bestekcassette
Startprijs 200 EUR

Exclusieve Engelse bestekcassette mahoniehout 19e eeuw met 12 persoon ivoren bestek (bewerkt). Twee mahoniehouten lades met koperinleg op het deksel en monogram M.E.R. in zeer goede originele staat 6,...

2 WMF vazen
Resultaat: 130 EUR

Twee Duitse Jugendstil WMF vazen van compositie metaal ca. 1900; 1x met kabouter en paddestoel en 1x met meisje en blad 23,5-25cm. Cond.: G

WMF schaal
Startprijs 60 EUR

Glazen schaal ca. 1920 met koperen rand en compositie metalen figuur. Bij voetje zit een breuk 16x21x18cm. Cond.: G