Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen penning, postduif
Resultaat: 800 EUR

Gegoten bronzen penning ter gelegenheid van de eerste postvlucht naar Ned. Indië in 1927. Ontwerp en gemonogrammeerd Chris van der Hoef (1875-1933). In zeer goede staat ø11,5cm. Cond.: U

Kinder-rapier
Resultaat: 750 EUR

18e Eeuwse kinder-rapier met metaaldraden grip in goede originele staat 85cm.

Geldkist 18e eeuw
Resultaat: 700 EUR

Kleine 18e eeuwse metalen geldkist met prachtig slotenwerk en originele sleutel in zeer goede staat 25x38x25cm. Cond.: G

Hollandse oorkonde
Resultaat: 600 EUR

Prachtige Hollandse onderscheiding "De Orde van de Hollandse Leeuw" uitgebracht door koning Willem I 1815 "Virtus Nobiti tat" in zeer goede staat 10x7,5cm.

Bijbel
Resultaat: 400 EUR

Hollandse 17e eeuwse bijbel anno 1690 door Hendrick & Jacob Keur Dordrecht en Marcus Doorwick Amsterdam in Compagnie. Bevat 6 landkaarten o.a; wereldkaart. Band is slecht, kaarten zijn redelijk tot go...

Enkelloops steenvuur geweer
Resultaat: 360 EUR

Enkelloops steenvuurgeweer, Oostenrijkse Werndl 1873 met stempels in de loop geslagen. Het wapen is in zeer goede originele staat, mechanisme functioneerd 133cm. Cond.: G

Wijnschenkkan ca. 1880
Resultaat: 330 EUR

Zeldzame Duitse wijnschenkkan ca. 1880 in Renaissance stijl (Historismus) met geslepen kristallen reservoir en plated voet/ornamentuur. 34x22xø16cm. Cond.: G

22 Medailles
Resultaat: 300 EUR

22 Duitse medailles van WO I en WO II, vele met hakenkruis Cond.: G

Vogelkooitje
Resultaat: 290 EUR

Oude speeldoos in vogelkooi 20e eeuw. Messing met beweegbare vogel, fluitend door opwindmechaniek. Functionerend 28xø15cm. Cond.: G

Sabel ca. 1900
Resultaat: 270 EUR

Oude korte sabel ca. 1900 met leeuwenkop, reservistenhoorn en eikels op de grip. Ebbenhouten grip, originele schede Monogram R.A. in zeer goede staat 70cm. Cond.: G

Empire lampevoet
Resultaat: 260 EUR

Bronzen empire stijl olielamp voet ca. 1850 (geëlectrificeerd). Bewerkt met slangen en Hermeskoppen 44xø15cm. Cond.: G

Duitse dolk
Resultaat: 250 EUR

Oude Duitse officiersdolk WO II met hakenkruis van plated metaal, lichte oxidatie. Lemmet gemerkt F.W. Hollner Berlin 38cm. Cond.: G

Duitse dolk
Resultaat: 250 EUR

Oude Duitse officiersdolk WO II met hakenkruis, gemerkt Tiger Solingen. In goede originele staat 40cm. Cond.: G

Kwik barometer
Resultaat: 225 EUR

Hollandse kwikbarometer ca. 1930 met eikenhouten kast in zeer goede staat 97x12x7cm. Cond.: G

Tibetaanse monnikenmuts
Resultaat: 200 EUR

Tibetaanse monnikenmuts 19e eeuw met zilverdraad en bloemmotief in zeer goede staat 25x22x18cm. Cond.: G

Godslamp ca. 1880
Resultaat: 190 EUR

Bronzen godslamp ca. 1880 met vergulding in zeer goede originele staat 102xø34cm.

Dubbelloops geweer
Resultaat: 175 EUR

Vroeg 19e eeuws dubbelloops hagelschotgeweer met dubbele haan en bewerkte kolf in goede originele staat. Functies niet getest 120cm. Cond.: G

Vogelkooitje, speelmechaniek
Resultaat: 170 EUR

Oud messing vogelkooitje met speelmechaniek (vogeltje beweegt en fluit), mechaniek moet worden nagekeken (hapert) 30xø16cm. Cond.: G

Franse oorkonde, 19e eeuw
Resultaat: 170 EUR

Prachtige Franse 19e eeuwse onderscheiding "Republique Francaise 1870 Honneur Et Patrie" ø10 in zeer goede staat.

2 Wandlampen
Resultaat: 170 EUR

Twee Franse bronzen Neo-Gothische wandlampen . Rijk bewerkt met Gothische ornamentuur 20e eeuw in goede staat 39x40x30cm. Cond.: G

Rollen linnen ca. 10x
Resultaat: 170 EUR

Tien 19e eeuwse rollen linnen in goede orginele staat .21x18x10cm. Cond.: G

Hoorn des overvloeds 1880
Resultaat: 160 EUR

Hoorn des Overvloeds ca. 1880 met bronzen voet en armatuur (Historisme, Grunderzeit). In zeer goede originele staat 37x27x16cm. Cond.: G

2 Kandelaren
Resultaat: 160 EUR

Twee antieke bronzen 5- lichts- kandelaars ca. 1880,Louis Quinze stijl. Zeer goede staat, 51 cm., Cond.:G

3 Delen cloisonne
Resultaat: 150 EUR

Drie delen oud Japans cloisonne (emaille op koper) ca. 1920 met bloemdecor. In zeer goede originele staat 18,5xø11cm. en 13x23x15cm. Cond.: G