Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Hubers Kaart, werklieden
Startprijs 70 EUR

Zeldzame oude postkaart, Hubers Hengelo, muziekkapel en soldaten 14,8x9cm. Cond.: G

Hubers kaart, Driene
Startprijs 50 EUR

Zeldzame oude postkaart, Hubers Hengelo, kijkje buurtschap Driene 14,7x9cm. Cond.: G

128 stuks, 16 + 3 bladen
Resultaat: 100 EUR

Diverse kaarten waaronder soldatenkaarten en kerken.

Ca., 1600 stuks in kratje
Resultaat: 220 EUR

Krat met ca. 1600 diverse kaarten.

Album o.a; Ned. Indië
Resultaat: 200 EUR

Album met diverse kaarten (ca. 100 stuks) o.a; Nederland, indië en stoomvaart kaarten

Album Amsterdam divers
Resultaat: 140 EUR

Twee albums met ca. 195 kaarten voornamelijk Amsterdam.

Album, 168 kaarten NL
Startprijs 90 EUR

Album met 168 oude prentbriefkaarten Holland Cond.: G

2 Albums streek
Resultaat: 70 EUR

Twee albums met ca. 190 kaarten o.a; oorlog, kledendracht en streekkaarten.

2 Albums, 192 stuks
Resultaat: 60 EUR

Twee albums met ansichtkaarten ca. 190 stuks met beroemdheden en personen/modeportretten.

Album, 170 kaarten Gelderland
Startprijs 90 EUR

Album met 170 oude Hollandse prentbriefkaarten van gelderland Cond.: G

Diverse albums/postzegels
Resultaat: 100 EUR

Zes postzegelalbums 1e helft 20e eeuw, hoofdzakelijk Duitsland, Suriname en Nederland. 99% gestempeld Cond.: R

Map luchtpost / drukproeven
Resultaat: 210 EUR

Map met drukproeven diverse series Chris Lebeau + vervalsingen Sperati+ luchtpostbrieven Indië

Diverse ansichtkaarten
Resultaat: 35 EUR

Leuke kleine collectie postkaarten vooroorlogs o.a; koninklijk, Kathe Kruse etc., met en zonder postzegels. tevens diverse levenmiddelbonnen 1944 Cond.: G

Ca. 100 briefkaarten NL
Startprijs 40 EUR

Ca. 100 oude Hollandse prentbriefkaarten Cond.: G

2 Fotoalbums
Resultaat: 40 EUR

Twee fotoalbums ca. 1900 in redelijke staat, deels met foto's 28x18x7cm. en 16x13x6cm. Cond.: R

Album, 168 kaarten NL
Startprijs 90 EUR

Album met 168 oude Hollandse prentbriefkaarten Cond.: G

6 Albums
Resultaat: 50 EUR

Zes albums met diverse kaarten Europa o.a; Nederland en Duitsland.

Album Vlaardingen
Resultaat: 120 EUR

Album met diverse kaarten (ca. 96 stuks) o.a; Vlaardingen en Dordrecht, oud en antiek

Blauw krat div. zegels
Startprijs 50 EUR

Krat met diverse zegels Nederland, allen gelopen

Ca. 57 briefkaarten Overijssel
Resultaat: 40 EUR

Kavel met 57 oude prentbriefkaarten Overijssel Cond.: G

105 1e dag enveloppen
Resultaat: 60 EUR

Album met 105 Eerste-Dags-Enveloppes, vooral Suriname en Nederlandse Antillen. Cond.: G

Album, 256 kaarten Buitenland
Startprijs 90 EUR

Album met 256 oude prentbriefkaarten buitenland, hoodzakelijk Duitsland 1e helft 20e eeuw Cond.: G

Diverse anischtkaarten
Resultaat: 15 EUR

Diverse postkaarten Holland en buitenland 1e helft 20e eeuw en later Cond.: G

Hubers Kaart, werklieden
Startprijs 60 EUR

Zeldzame oude postkaart, Hubers Hengelo, boeren op het land 9x13,9cm. Cond.: G