Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Glas sculptuur
Resultaat: 360 EUR

Groot glassculptuur staande op marmeren sokkel (in de sokkel zit verlichting). Voorstellend een driemaster. Marmeren voet en glassculptuur beide beschadigd 63x76x40cm.

Baccarat kandelaar
Resultaat: 350 EUR

Grote kristallen Baccarat tweelichts kandelaar 20e eeuw met putti en kristallen pegels in zeer goede staat

Gebrandschilderd raam
Resultaat: 220 EUR

Vroeg antiek gebrandschilderd kerkelijk glas-in-lood venster ca. 1700. Afgebeeld Lam gods en Latijnse tekst. Reparabele beschadigingen Cond.: R

Opaline kaststel
Resultaat: 150 EUR

Groot 19e eeuws 3-delig opaline glas kaststel met goud- en bloemdecor. Hanbeschilderd in zeer goede staat 46xø20cm. en 38xø18cm. Cond.: G

2 Delen kristal
Resultaat: 75 EUR

Twee delen oud waaierkristal 1e helft 20e eeuw; 1x ovale schaal 8x23x11cm. (chips af), 1x dekseldoos 8x10x7cm. (minimale chips) Cond.: R-G

5 Kristallen paper weights
Resultaat: 70 EUR

Vijf gekleurde Baccarat kristallen paper-weights Franklin Mint 1979 met wereldleiders. Queen Elizabeth, David Ben Gurion, Eisenhower, Rooseveld en Churchill 5xø7cm. Cond.: G

6 Waaierkristal glazen
Resultaat: 70 EUR

Zes waaier-kristallen glazen 1e helft 20e eeuw 11-12,5cm. Cond.: G

Divers kristal
Resultaat: 60 EUR

Dertien delen kristal 20e eeuw; 1x grote vaas (gaaf), 1x dekselfles (gaaf), 2x vaas (gaaf), 1x ruitkristallen lage vaas (chips), 1x middelgrote vaas (chips), cakeschaal (chip), asbak (chip), 3 bolle v...

Kristallen olie/azijnset
Resultaat: 60 EUR

Antiek kristallen 4-delig olie- en azijnset. Biedermeier met amandelslijpsel, minimale chip 27x21x11cm. Cond.: G

Glazen design vaas
Resultaat: 60 EUR

Grote moderne glas-fusing Design bloemenvaas, bestaande uit 3 bewerkingslagen. Chip uit vaasmond 41x40x22cm. Cond.: R

2 Kristallen stolpschalen
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke kristallen dekselschalen met amandelslijpsel; 1x minime randschade 18xø21cm. en 1x met scherf van dekseldop 30xø17cm. Cond.: G

3 Karaffen
Resultaat: 50 EUR

Drie kristallen karaffen in zeer goede staat, 1x gemerkt St. Louis Kristal France (20e eeuw), amandelslijpsel 25-34cm. Cond.: G

Doos glaswerk
Resultaat: 50 EUR

53 Kristallen of glazen glazen o.a; Rosenthal, diverse setjes 20e eeuw in zeer goede staat Cond.: G

Doos glaswerk
Resultaat: 50 EUR

44 Delen glas Art Deco o.a; bowl-dekselpot, glazen, kommen, dekselschaal etc. in zeer goede staat Cond.: G

Krist. natfruitschaal + onderschotel
Resultaat: 50 EUR

Kristallen natfruitschaal met opvangschotel en ruitgeslepen schotel ca. 1900. Chips af 9xø19cm. Cond.: R

Doos glas & kristal
Resultaat: 50 EUR

Tien delen kristal 19e-20e eeuw; 2 karaffen en 1 vaas beschadigd, een karaf met zilveren rand rest in goede staat 10-27cm. Cond.: R-G

Kristallen karaf op voet
Resultaat: 45 EUR

Antieke kristallen karaf met olijfslijpsel op voet 31xø11cm. Cond.: U

Glazen schaal
Resultaat: 45 EUR

Antiek glazen bokaal met blauw en goud in bloemdecor. ca.1900, In zeer goede staat. 15x ø16 Cond.:G

Glazen rode vaas
Resultaat: 40 EUR

Antiek robijnrood glas met bladgoud decor in jugendstil stijl, ca. 1900, nr. 324/30, minimale chip. 16.9xø 6, Cond.:G

2 Opaline vazen
Resultaat: 40 EUR

Twee opaline glazen vazen, handbeschilderd met een berglandschap, huis en edelweiss ca. 1890. In goede originele staat 28xø12cm.

7 Delen glaswerk
Resultaat: 35 EUR

Zeven delen glaswerk 20e eeuw; 2x taartplateau, 1x dekselcoupe, 1x grote fruitschaal, 1x kleine fruitschaal, 1x bonbonniere en 1x stolp zonder onderschotel Cond.: G

7 Delen kristal
Resultaat: 35 EUR

Zeven delen bewerkt kristal 20e eeuw; 1x bonbonschaal ø16cm. en 6x petit-four schaaltjes ø9cm. Cond.: G

5 Waaierkristallen glazen
Resultaat: 35 EUR

Vijf waaier-kristallen drinkglazen 1e helft 20e eeuw H.: 14cm. Cond.: G

6 Kristallen eieren
Resultaat: 30 EUR

Zes kristallen eieren op verschillende manieren bewerkt 20e eeuw (Presse papier?) 9-12cm. Cond.: G