Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, Vertin
Resultaat: 2.550 EUR

Petrus Gerardus Vertin (1819 Den Haag - 1893 Den Haag), olieverf op linnen, zomers stadsgezicht met figuren 45,5x36,5cm. Cond.: G

Evert Moll
Resultaat: 2.000 EUR

Evert Moll, 1878-1955 Den Haag. olieverf op linnen, Rotterdamse haven met figuren. 40x60 cm., Cond.: G

Schilderij, A.J. Zwart
Resultaat: 1.350 EUR

Adrianus Johannes Zwart (Rijswijk 1903 - 1981 Laren), olieverf op linnen, boerenhoeve bij avond met nat geregend pad 50x70cm. Cond.: G

Studieboekje schilder, 19e eeuw
Resultaat: 1.100 EUR

Bijzonder 19e eeuws boekje vol met aquarellen, sepia's en tekeningen gedateerd 1840. Inhoud; 49 aquarellen, resttekeningen en studies. Het betreft een reisboekje, de werken bevatten de plaats, getitel...

Schilderij, Knikker
Resultaat: 1.050 EUR

Jan Knikker (Hillegom 1889 - Den Haag 1957), olieverf op linnen, poldergezicht met rietsnijders en zeilboten. Licht gecraceleerd 60x80cm. Cond.: G

Schilderij, stalinterieur
Resultaat: 1.000 EUR

Ongesigneerd 18e eeuw, olieverf op linnen (bedoeking), stalinterieur met vee en vele figuren 77x60cm. Cond.: R-G

Gesigneerd (N. v. de Waay)
Resultaat: 1.000 EUR

Gesigneerd N. v.d. Waay (ook verso etiket N. v.d. Waay No 2.), olieverf op paneel, vrouwelijk naakt 44x33cm. Cond.: G

Schilderij, gesigneerd Bosboom
Resultaat: 850 EUR

Gesigneerd J. Bosboom fecit, 19e eeuws paneel met vergulde lijst. Vermoedelijk geen originele Johannes Bosboom maar een andere goede 19e eeuwse kerkinterieur schilder, olieverf op paneel, Hollands ker...

Schilderij, naar Leickert
Resultaat: 850 EUR

Gesigneerd Ch. Leickert ca. 1920, olieverf op paneel, Hollandse ijspret met vele figuren (eiken paneel) 30,5x23,5cm. Cond.: G

Sepia, boslandschap met schuur
Resultaat: 850 EUR

Gerrit Hendrik Göbell (Raalte 1786 - 1833 Deventer), vergeeld en beschadigd, landschap met figuren en boerenschuur 37x28cm. Cond.: M

Evert Moll
Resultaat: 625 EUR

Evert Moll (Voorburg 1878 - 1955 Den Haag), olieverf op paneel, boerenhuis bij beekje met boer 20x28cm. Cond.: G

Corneille, houten sculptuur
Resultaat: 600 EUR

Guilliaume Corneille, olieverf op paneel, groot sculptuur van halfnaakte vrouw met kat 80x60cm. Cond.: G

A.J.Zwart
Resultaat: 600 EUR

Arie Johannes Zwart (Rijswijk 1903 - ), olieverf op linnen, aan de plassen bij Nieuwkoop 40x50cm. Cond.: G

Pantok Rafex
Resultaat: 575 EUR

Christus Pantokrator (Albeheerser) met evangelieboek en zegenend gebaar in zilveren rizza. Russisch icoon 2e helft 18e eeuw. 22,5x17,5cm.

Schilderij naar A. Pieck
Resultaat: 550 EUR

Monogram A.P. (Anton Pieck?), sepia op papier, interieur met figuren. "Die hier wil borgen komt terug vandaag is 't een dag dat ik niet borgen mag" 53x40cm. Cond.: G

J.F.Hoppenbrouwers
Resultaat: 450 EUR

J.F. Hoppenbrouwers (Den Haag 1819 - 1866), aquarel op papier, wintergezicht met sprokkelvrouwtje 15x20cm. Cond.: G

John Elzinga, Eernerwoude
Resultaat: 450 EUR

Johannes Elzinga ( 1893 -1969 Leeuwarden), olieverf op paneel, Eernewoude studie 24x30cm. Cond.: G

Corneille sculptuur, kat
Resultaat: 440 EUR

Guilliaume Corneille, olieverf op hout, houten beschilderde sculptuur van een kat. 22x31x7cm. Cond.: G

Ongesigneerd 17e-18e eeuw
Resultaat: 400 EUR

Ongesigneerd 17e-18e eeuw (Italiaanse school?), olieverf op linnen, landschap met figuren. Naamplaat op lijst Ch. van falen 35x27cm. Cond.: G

Schilderij, Anton Heyboer
Resultaat: 350 EUR

Anton Heyboer (Sabang 1924 - Den Lip 2005), gouache op papier, dansend paar 80x107cm. Cond.: G

Schilderij, J. Klein
Resultaat: 350 EUR

J. Klein ca. 1880, olieverf op linnen, Hollands winterlandschap met ijsvermaak 76x52cm. Cond.: G

Schilderij, Gien Brouwer
Resultaat: 300 EUR

Gien Brouwer (1944 Waddinxveen), olieverf op linnen, Hollands landschap met knotwilgen en eenden (aankoopnota FL. 1.700,00) 60x80cm. Cond.: G

Schilderij, naar Wouterus
Resultaat: 300 EUR

Gesigneerd W. Verschuur 19e eeuw, olieverf op mahonie paneel, schimmel in de stal 28x21cm. Cond.: G

52 Kaarten plattegronden
Resultaat: 300 EUR

Kavel diverse kaarten (52 stuks) uitgave van Hugo Suringar te Leeuwarden. De kaarten zijn van de steden Deventer, Hoog Blokland, Wijchen, Zoelen, Zaltbommel, Zevenaar, neede, Renkam, Twello, Valburg, ...