Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden horloge, gouden ketting
Resultaat: 1.400 EUR

Gouden sleutel zakhorloge London 1794 in dubbele gouden kast. Maker John Wortner. Wit emaille wijzerplaat met Romeinse index en brequet wijzers.(kleine barstjes). Hierbij een bijzondere horlogeketting...

Gouden collier
Resultaat: 1.300 EUR

Collier GG 585/000 gematteerd, ca. 70.65 gr.

Gouden armband
Resultaat: 750 EUR

Armband GG 585/000, L.19 x 1.6 cm., ca. 39.20 gr.

Div. gouden ringen
Resultaat: 600 EUR

Kavel diverse gouden ringen, ca. 34.20 gr.

Polshorloge GG
Resultaat: 450 EUR

Dames polshorloge GG 585/000 met ivoor kleurige wijzerplaat. L.17 cm. (met losse schakeltjes)Totaal gewicht incl. uurwerk, ca.26.70 gr.

Ring, 42 briljanten
Resultaat: 400 EUR

Ring GG 585/000 bezet met 42 briljanten, ø 53, ca. 6.0 gr.

Gouden dameshorloge
Resultaat: 380 EUR

Dames armbandhorloge GG 585/000, Eterna, wijzerplaat is smerig, opwindknopje ontbreekt. L.19 cm., ca.24.50 gr.

Gouden slavenarmband
Resultaat: 350 EUR

Slavenarmband GG 585/000, gematteerd, ø 6.5x6 cm., ca.19.50 gr.

Gouden dameshorloge
Resultaat: 330 EUR

Dames armbandhorloge GG 585/000, Pontiac, ca. 21.90 gr. L.18 cm.

Brilj.saffier ring
Resultaat: 250 EUR

Ring GG/WG 585/000 bezet met briljanten 1.0 crt. W/SI-PI en 2 gefac. oranje kleurige saffieren, 0.04 crt., ø 58, 6.8 gr.

Gouden horloge
Resultaat: 250 EUR

Kroonzakhorloge GG585/000, gemerkt: M.Thitschlem, Amsterdam. Binnenkant deksel met inscriptie: Souvenir, 6 maart 1867-1892, met seconden aanduiding.ø 4.5 ca.65gr.

Gouden tanden
Resultaat: 250 EUR

Gouden tanden etc., ca. 18.0 gr.

Patek horloge
Resultaat: 220 EUR

Kroonzakhorloge GG, gemerkt Patek Nr. 1027, Waarschijnlijk in juni 1961 gerepareerd. Achterkant zeer decoratief bewerkt. ø3.0 cm., ca. 25gr.

Ring WG multi color
Resultaat: 220 EUR

Multi color ring WG 585/000 bezet met diverse edelstenen en diamant ca. 0.1 crt., ringkop 22x16 mm., ø 56, ca. 3.8 gr.

Robijn collier
Resultaat: 200 EUR

Collier van gefac. robijn 3-7 mm., met magneet sluiting GG 375/000, L.45cm., 26.9 gr.

Apatiet ring
Resultaat: 200 EUR

Ring WG 585/000, bezet met een ovaal gefac.10x8 mm.en 2 rond gefac.ø 3,5 mm. apetieten. ø 56.5 ca. 3.9 gr.

Gouden dameshorloge
Resultaat: 190 EUR

Ovaal kroonzakhorloge, Levrette met seconden aanduiding, GG 14 karaat. ca. 42gr., 5.0x4.0 cm.

Gouden zakhorloge
Resultaat: 180 EUR

Kroonzakhorloge GG585/000, gemerkt Chronometer, Elka, binnendeksel met inscriptie: P.Maurits, HF Dass, Rijksbel., 27.9 1912-1952. met seconden aanduiding. ø 4.5, ca.46gr.

Gouden 5 Gulden
Resultaat: 170 EUR

Hanger gouden 5 gulden, 1912, met omranding.GG585/000, ø2.5 cm., ca.4.5 gr.

Oorhangers bloedkoraal
Resultaat: 150 EUR

Oorhangers GG 585/000 met bloedkoraal.

Opaliserende zeemossel
Resultaat: 150 EUR

Uniek opalen stuk; opaliserende zeemossel op vloeistof afkomstig uit Australië.

Vroeg herenzakhorloge
Resultaat: 130 EUR

Vroeg 19e eeuws heren zakhorloge met opengewerkt uurwerk met snek, gemerkt Samson. Handgeschilderde Chinese voorstelling en Chinese tekens in het uurwerk. Wijzers ontbreken..

Gevlochten parelcollier
Resultaat: 125 EUR

Gevlochten parelcollier met GG 585/000 slot., L. 42 cm.

Smaragd
Resultaat: 110 EUR

Peervormige smaragd, gefac., 4.43 crt., 13.2x8.8 mm.