Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Houten beeld, putto
Resultaat: 520 EUR

Grote Italiaanse Neo barok houtgesneden figuur, voorstellend een putti op voet met schaal op het hoofd 2e helft 20e eeuw 136cm. Cond.: G

2 Bronzen wandarmen, putti
Resultaat: 450 EUR

2 Zware bronzen wandlichten (2-lichts) vuurverguld in Louis Seize stijl 20e eeuw met bronzen putti's in zeer goede staat 51x26x16cm. Cond.: G

Jugendstil groen beeld
Resultaat: 360 EUR

Zeldzame jugendstil lamp, ca.1900, met groene patina, staande op marmeren sokkel (achter de naakte dame licht het op achter mat glas) In zeer goede originele staat. 41x27x16 cm.

Bronzen buste
Resultaat: 350 EUR

Antieke bronzen vrouwenbuste op marmeren sokkel, gesigneerd F. Gerth Roma (Fritz Gerth, Berlin 1845 - 1928), in zeer goede originele staat 35x19x12cm. Cond.: G

2 Bronzen vazen
Resultaat: 350 EUR

Twee grote Chinese bronzen siervazen met bloemen- en vogeldecor ca. 1900 in zeer goede originele staat en mooie patina 38x18xø12cm. Cond.: G

Bronzen beeldje, dame ontkleed
Resultaat: 325 EUR

Bronzen figuur ca. 1910 van een naakte vrouw staand op marmeren sokkel. Gesigneerd Kneisel in zeer goede staat 30,5cm. Cond.: G

Bronzen haan
Resultaat: 325 EUR

Bronzen haan ca. 1900, gesigneerd Mene, in zeer goede originele staat 15x6x10cm. Cond.: G

Bronzen kop, India
Resultaat: 275 EUR

Bronzen Oosterse mannenkop, vermoedelijk India, met los bronzen uitschuifbaar achterstuk ca. 1900 of ouder 33x14x22cm. Cond.: G

Bronzen beeld
Resultaat: 270 EUR

Bronzen figuur 20e eeuw gegoten in Düsseldorf Duitsland. Gemonogrammeerd TH v.d.? in driehoek. Twee figuren met een derde figuur op schouder 26,5x14x20cm. Cond.: G

Houten Christus hoofd
Resultaat: 250 EUR

Groot houten Christus hoofd, gesigneerd E. Patris (1909 - 1981 België), op mahoniehouten sokkel, mooie patina 48x21x18cm. Cond.: G

Verzilverde zwijnenkop
Resultaat: 240 EUR

Zware bronzen plated wildzwijn kop, vermoedelijk 1e helft 20e eeuw en gebruikt voor decoratie van chique buffetten. Bovenin diverse openingen om bloemen of andere decoratie in te steken. In zeer goede...

Madonna met kroon
Resultaat: 225 EUR

Groot Mariabeeld ca. 1800, buste met kindje. gemaakt van hout met polychromie en origineel koperen kroon. Onderlichaam gespannen jutte op metalen frame en barok houten sokkel met opschrift "H. Maria b...

Bronzen knielende vrouw
Resultaat: 220 EUR

Moderne bronzen naakte vrouw 21e eeuw 10x24,5x9cm. Cond.: G

2 Bronzen wandlampen
Resultaat: 200 EUR

Twee prachtige massief bronzen kandelaars voorstellend Zeus de zeegod met twee fakkels 30-er jaren. Vermoedelijk Duitsland 39x24x19cm. Cond.: G

Bronzen tafel met dolfijn
Resultaat: 200 EUR

Zware bronzen tafel met als voet 3 middeleeuwse zeemonsters 20e eeuw. In zeer goede staat 49xø37cm. Cond.: G

Bronzen zittende dame
Resultaat: 180 EUR

Moderne bronzen naakte vrouw zittend op marmeren sokkel 21e eeuw 21x30x18cm. Cond.: G

Quan Ying , jade
Resultaat: 180 EUR

Oude groen jade Quan Yin 20e eeuw .Staand op losse houten voet. met koperdraad ingelegd, minimale chip en stuk gelijmd, H.: 21cm. Cond.: R

Bronzen naakte vrouw
Resultaat: 160 EUR

Bronzen figuur van een naakte vrouw op marmeren voet, gesigneerd Aristide Mariol 21e eeuw 32cm. Cond.: G

Bronzen Gier/Condor
Resultaat: 160 EUR

Grote bronzen Gier/Condor in Art Deco vormgeving, gesigneerd B. van Straeten 21e eeuw met zwart marmeren voet 54x40x26cm. Cond.: G

Bronzen zittende vrouw
Resultaat: 150 EUR

Naakte bronzen dame op marmeren voet, gesigneerd M. Mirva 21e eeuw 26x24x13cm. Cond.: G

Art Deco beeldje
Resultaat: 150 EUR

Compositie metalen Art Deco figuur op marmeren voet en glas. Voorstellend een jongen met hengel en vis in de hand. Lichte randschade voet (chips) 40x29x11cm. Cond.: G

Bronzen zeemeermin, fontein
Resultaat: 150 EUR

Bronzen fontein in de vorm van een zeemeermin 2e helft 20e eeuw, water komt uit de schelp 30x27x19cm. Cond.: G

Bronzen lopende man
Resultaat: 145 EUR

Moderne bronzen figuur voorstellende een wandelende man met zwart marmeren voet 21e eeuw, naar Giacomelli 38x27x12cm. Cond.: G

Bronzen liggende dame
Resultaat: 140 EUR

Bronzen dikke dame op hoog marmeren voet 21e eeuw (in de trant van Botero) 20x26x16cm. Cond.: G