Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden penning 1979
Resultaat: 190 EUR

Gouden penning 1979, 14 karaat Utrecht.

Zilv. naaldenkoker + vingerhoed
Resultaat: 325 EUR

2 Antieke zilveren naaldenkokers, waarvan een uitschroefbaar van Duitse makelij. L.9,5 en 7 cm.Totaal gewicht ca. 45gr.Cond.: G.

Soc. Ceramique tablet
Resultaat: 85 EUR

Groot Societe Ceramique Maastricht prsenteerblad met bloemenmotief ca. 1900 in zeer goede staat ø29cm. Cond.:G

2 Kastje met lepeltjes
Resultaat: 70 EUR

Virtinekastje en rekje met plated lepeltjes, hoofdzakelijk Engels, landen en toerisme. Met emaille of glas. Diverse plaatsnamen etc. 48x38cm. en 57x39cm. Cond.: G

Barometer
Resultaat: 50 EUR

Prachtige grote antieke handgestoken barometer ca.1900, met kasteel motief (twee chips af)56x24 cm., Cond.:G

Staand lampje
Resultaat: 20 EUR

Oude koperen Tiffany-stijl tafellamp, 2-lichts, 2e helft 20e eeuw, in goede staat. 57x40x14 cm. Probleem met de electra.

6 Delen zilver
Resultaat: 45 EUR

6 Delige set zilver; bestaande uit 1 theezeef, 2 theelepels, 1 klontjestang, 1 paplepeltje en een vleesvorkje. Alles gekeurd zilver. ca. 92 gr.

Divers zilver
Resultaat: 80 EUR

Kavel divers zilver waaronder: 4 zilveren theelepels uit 1840 van Pieter Cool uit Sneek, 4 zilveren potloden, 2 zilveren schoengespen en diverse zilveren fournituren. Totaal ca.139 gr.

Broche met Munt GG
Resultaat: 260 EUR

Broche GG 585/000 met GG tien gulden munt, Wilhemina, 1912, geklemd in brede bewerkte rand. 10,2 gr.

2 Beeldjes, Boedha
Resultaat: 35 EUR

Twee oude en/of antieke Oosterse bronzen figuren; 1x danseres 18x7x7cm. en 1x dansende boedha 18x12x6,5cm. Cond.: G

HKO, draaimolen
Resultaat: 250 EUR

Monogram HKO 20e eeuw, olieverf op paneel, kermis met reuzenrad en vele figuren 38x29cm. Cond.: G

Aquarel, straatgezicht
Resultaat: 120 EUR

Johannes Gerardus den Hengst (1904 Delft - Amsterdam), aquarel op papier, St. Ommendwarsstraat Amsterdam met figuren 26x48cm. Cond.: G

Doos gulden setjes
Resultaat: 220 EUR

Doos met gulden setjes, allemaal PRoof of UNC. Ca. 40 stuks, tevens enkele losse setjes/munten.

Manchetknopen met GG munt
Resultaat: 380 EUR

Manchetknopen met GG Zuid Afrikaanse munt. 15,7 gr.

2 Zilveren lepels
Resultaat: 30 EUR

Hollands zilveren roomlepel en suikerschep 835/000, MT: van Kempen ca. 47gr. Cond.: U

Armband GG met hanger
Resultaat: 400 EUR

Armband GG 585/000, bewerkte schakels, 11,5 mm breed, met klein bolvormig hangertje met enkel kwartsje, ,een stukje los erbij, GG 585/000. Lengte 19,3 cm, ca. 20,85 gr.

Chatelaine GG
Resultaat: 900 EUR

Chatelaine bestaande uit een 4 rij-ig GG 585/000 jasseroncollier met in het midden een deel van een bijbelslot, uit een hoger gehalte goud.ca. 44 gr.

Zwart stenen vaas
Resultaat: 60 EUR

Zwart stenen Chinese vaas met gouddecor. Rondom bewerkt met Oosterse motieven 20e eeuw, 28,5xø11cm. Cond.: G

2 Kommen V&B
Resultaat: 110 EUR

Twee grote antieke kommen ca.1900, Bown Villeroy en Boch Flamand. 12xØ22cm., Cond.:G

Pors. karaf + 5 bekers
Resultaat: 30 EUR

Chinees porseleinen karaf met 5 drinkbekers in de vorm van karpers 20-er jaren. Oranje- en gouddecor 24,5x16x9cm. en 7,5x5x3cm. Cond.: G

2 Dekselpotten
Resultaat: 30 EUR

Twee grote Chinees keramieken dekselpotten, grijs met blauw drakendecor 20e eeuw in goede staat 18xø19cm. Cond.: G

2 Chin. pors. vazen
Resultaat: 40 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen 20e eeuw met figuren, bloemen, vlinders, vogelmotief. Haarscheur in hals 26-27cm. Cond.: R-G

12x Royal Copenhagen plates
Resultaat: 50 EUR

Twaalf Royal Copenhagen porseleinen sierborden "The Hans Christian Andersen plates 1975" met gouddecor ø19cm. Cond.: G

Chin. porseleinen trekpot
Resultaat: 70 EUR

Chinees porseleinen trekpotje in 18e eeuwse stijl met figuren en bloemdecor ca. 1900. Lichte randschade binnenrand 11x15x12cm. Cond.: G