Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

10 Borden
Resultaat: 50 EUR

Tien oude porseleinen borden met wild-decor ca. 1930, gemerkt Bavaria Thomas, gesigneerd A. Jöhnssen ø25cm. Cond.: G

11 Biljetten Westerbork
Resultaat: 200 EUR

Elf Biljetten kamp Westerbork Cond.: G

Bronzen gewichtje + lakstempel
Resultaat: 40 EUR

Twee delen curiosa; 1x bronzen vogel (presse-papier), 1x lakstempel met been 5cm. Cond.: G

6 Lepels & Vorken Christofle
Resultaat: 30 EUR

Zes silver plated Christofle tafelcouverts Cond.: U

Gietijzeren vijzel, 18e eeuw
Startprijs 50 EUR

Gietijzeren vijzel 18e eeuw met originele stamper in goede staat 8,5xø12,7cm. Cond.: G

Notarislamp
Resultaat: 50 EUR

Oude messing bureau petroleumlamp, 20e eeuw, draaibaar, met contra gewicht waarop een figuur. 52x42xØ16cm., Cond.:G

6 Borden koningshuis
Startprijs 25 EUR

6 Hollandse keramieken herdenkingsbordjes Koningshuis, 1e helft 20e eeuw.1x Wilhelmina 1898-1938, 1x Wilhelmina 1898-1938 6 september, 1x Beatrix 1938, 1x J.B. 1937,, 2x Wilhelmina portret Porseleinen...

6 Provinciemunten Utrecht Stad
Resultaat: 10 EUR

6 Provincie munten van Stad Utrecht uit 1740?(niet goed leesbaar), 1768, 1789, 2x 1790 en 1791. Munten zijn in matige conditie.

Radiografische boot
Resultaat: 70 EUR

Compleet nieuw in de verpakking; 1x Nieuwe radiografische afstandsbediening en 1x op afstand bestuurbare boot. Graupner Möwe vissersboot 60x49x20cm. Inclusief originele doos en toebehoren.

Jade draak
Startprijs 90 EUR

Grote donker jade Chinese Foo-hond 2e helft 20e eeuw 18,5x26,5x9cm. Cond.: G

Guess Horloge
Resultaat: 50 EUR

Ongedragen Guess horloge in originele doos 8,5x10x10cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Resultaat: 45 EUR

Compositie metalen petroleumlamp ca. 1900 met bloemmotief en originele kap 29xø24cm. Cond.: G

4 Tinnen borden
Startprijs 40 EUR

Vier 19e eeuwse tinnen borden waarvan twee met schrift. Allen in goede originele staat ø22-ø25cm. Cond.: G

Tegeltableau, groot schip
Resultaat: 800 EUR

Groot polychroom tegeltableau ca. 1900 voorstellend twee driemasters met sloep. 5 Tegels beschadigd 55x71cm. Cond.: M

Weegschaal, koperen bakje
Resultaat: 30 EUR

Grote 19e eeuwse gietijzeren 10KG weegschaal met koperen bak 26x57x27cm. Cond.: G

Duinlandschap
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1910, olieverf op linnen, duinlandschap met zee (1 plakker achterop) 30x40cm. Cond.: R

Zaanse klok
Resultaat: 800 EUR

Grote oude (of antieke) Zaanse klok met wekker. Prachtig bronzen uurwerk (lijkt 18e eeuws), grote bel en atlas. 4-Gewichten 75x27x21cm. COnd.: G

Sabel
Startprijs 170 EUR

Antieke sabel ca.1900, met bronzen grip, 1874 Fonsen Bruxelles (lemet veel gebruikt) 92cm., Cond.:M

3 Onderscheidingen
Resultaat: 175 EUR

Drie 19e eeuwse onderscheidingen gemaakt van zilver, 1x Wilhelmina voor trouwen dienst (zilver) en 2x Wilhelmina Indonesië Soerabaja , zilver met gouden W. Ø3.7 en 6.5x4cm.

Sidetable
Resultaat: 45 EUR

Oude notenhout gekleurde side-table met intarsia. 2e helft 20e eeuw. Lichte lakschade. 68x102x34cm.

Doosje bodemvondsten
Startprijs 25 EUR

Diverse bodemvondsten Goor, o.a; 17e eeuwse aardewerken scherven Cond.: G

Jan Lary
Startprijs 150 EUR

Jan Larij '26 (Dordrecht 1879 - Haarlem 1962), olieverf op paneel, voorjaar aan de Vechtplassen 41x35cm. COnd.: G

2 Paraplu's
Startprijs 80 EUR

Twee antieke parasols met zijde stoffering (beschadigd), ca. 1800, 1 met benen handgrip (gebroken geweest) en een met houten grip. 50-94cm., Cond.:R

Zilveren zakhorloge
Startprijs 50 EUR

Zilveren zakhorloge, Remontoir, met beschilderde wijzerplaat, beschadigd, met centrale secondewijzer. ca. ø 5 cm. De deksel is voorzien van mooie gravures, en voorzien van een deel ketting.