Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, landschap
Resultaat: 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930 Duitse school, olieverf op paneel, Duits berglandschap met berghut 76x56cm. Cond.: G

Schilderij, landschap
Resultaat: 50 EUR

W.J. Unger (of Ager?) Duitse school, olieverf op linnen, Zwitsers berglandschap. Stukjes verf af 100x79cm. Cond.: G

W. Heidtman, landschap
Geen vanafprijs

W. Heidtman Duitse school, olieverf op linnen, Duits berglandschap 100x80cm. Cond.: G

Schilderij landschap ca. 1800
Resultaat: 35 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, berglandschap met vele figuren 27x21cm. Cond.: M

Schilderij W. de Zwart
Geen vanafprijs

Schilderij W. de Zwart

Grote hanglamp
Resultaat: 75 EUR

Antieke hangpetroleumlamp, ca.1890, jugendstil met bloemmotief., compositie metaal met 9 kaarskandelaars aan de armen. 60x70x65cm., Cond.:G

Vaas
Geen vanafprijs

Oude mondgeblazen glazen vaas, neutraal blauw,wit, zwart. 1e helft 20e eeuw. 33xø 10 cm., Cond.:G

Zeus
Geen vanafprijs

Vervallen uit veiling

2 Satsuma beeldjes
Geen vanafprijs

Twee oude Satsuma figuren 1e helft 20e eeuw., 1x Geisha en 1x Boedha. Handbeschilderd en gouddecor. 13x9x6cm., 25.5x8x10cm. Cond.:G

3 Delen steengoed
Geen vanafprijs

--

Amazone op paard
Geen vanafprijs

Vervallen uit veiling

Vaas met deksel
Resultaat: 20 EUR

Grote keramieken blauw met groen geglazuurde dekselvaas 1e helft 20e eeuw, ongemerkt. 36 x ø19 cm., Cond.:G

6 Provinciemunten Utrecht Stad
Resultaat: 10 EUR

6 Provincie munten van Stad Utrecht uit 1740?(niet goed leesbaar), 1768, 1789, 2x 1790 en 1791. Munten zijn in matige conditie.

3 Plated schalen
Startprijs 10 EUR

Drie plated schalen 20e eeuw 20-30cm. Cond.: M

6 Plated ijscoupes
Resultaat: 10 EUR

Zes Art Deco plated drinkbekers ca. 1930, gemerkt 9xø7cm. Cond.: G

Zilv. suikerklontjes-tang
Resultaat: 15 EUR

Engels sterling zilveren klontjestang MT: EF ca. 34gr. L.: 14cm. Cond.: U

Zilveren zoutlepeltje
Resultaat: 15 EUR

Zilveren zoutlepeltje met aan voor- en achterzijde bewerkte steel ca. 6,7gr. L.: 7,5cm. Cond.: U

Loterij lot 04-01-1792
Startprijs 10 EUR

France biljet 50 Sols 1792.

Ets, Peter von Halm
Resultaat: 10 EUR

Peter von Halm (1854 - 1923 Duitsland), ets op papier, interieur van een smid 17x24cm. Cond.: G

Houtsnede, onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 10 EUR

Onduidelijk gesigneerd nr. 33/60, houtsnede op vloeipapier, winters landschap 33x14cm.

Ets, Martin Engelbrecht, diersoorten
Startprijs 10 EUR

Mart. Engelbrecht Excud A.V. (1684 - 1756 Duitsland), ets op papier, pagina met diersoortne, Duits ondertiteld 22x16cm. Cond.: G

Borduurset 1771
Resultaat: 10 EUR

Geborduurde merklap uit 1771, helaas beschadigd 45x30cm. Cond.: M

Litho, Gavarni
Startprijs 10 EUR

Gavarni, lithografie op papier, man en vrouw in toneelkleding 17x20cm. (vochtvlekjes) 17x20cm. Cond.: R

't Kolkje Amsterdam
Resultaat: 10 EUR

Ongesigneerd ets op papier, 't Kolkje te Amsterdam 8x12cm. Cond.: G