Onduidelijk gesigneerd ca. 1930 Duitse school, olieverf op paneel, Duits berglandschap met berghut 76x56cm. Cond.: G
W.J. Unger (of Ager?) Duitse school, olieverf op linnen, Zwitsers berglandschap. Stukjes verf af 100x79cm. Cond.: G
W. Heidtman Duitse school, olieverf op linnen, Duits berglandschap 100x80cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, berglandschap met vele figuren 27x21cm. Cond.: M
Oude mondgeblazen glazen vaas, neutraal blauw,wit, zwart. 1e helft 20e eeuw. 33xø 10 cm., Cond.:G
Twee oude Satsuma figuren 1e helft 20e eeuw., 1x Geisha en 1x Boedha. Handbeschilderd en gouddecor. 13x9x6cm., 25.5x8x10cm. Cond.:G
Grote keramieken blauw met groen geglazuurde dekselvaas 1e helft 20e eeuw, ongemerkt. 36 x ø19 cm., Cond.:G
Zes Art Deco plated drinkbekers ca. 1930, gemerkt 9xø7cm. Cond.: G
Engels sterling zilveren klontjestang MT: EF ca. 34gr. L.: 14cm. Cond.: U
Peter von Halm (1854 - 1923 Duitsland), ets op papier, interieur van een smid 17x24cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd nr. 33/60, houtsnede op vloeipapier, winters landschap 33x14cm.
Mart. Engelbrecht Excud A.V. (1684 - 1756 Duitsland), ets op papier, pagina met diersoortne, Duits ondertiteld 22x16cm. Cond.: G
Gavarni, lithografie op papier, man en vrouw in toneelkleding 17x20cm. (vochtvlekjes) 17x20cm. Cond.: R
Ongesigneerd ets op papier, 't Kolkje te Amsterdam 8x12cm. Cond.: G