Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Ring briljant WG
Startprijs 8.500 EUR

Briljant ring WG 585/000, met een briljant ca. 3,11 crt getint wit M/P1 en briljanten totaal ca. 1,15 crt W/SI. ø 50 ca. 6,3 gr.

Amsterdams staand horloge
Startprijs 8.000 EUR

Kapitaal 18e eeuws Amsterdams staand horloge, gesigneerd J.S. van Geffen. Uurwerk voorzien van maanstand en volle kalender (dag en datum). Uurwerk voorzien van kwartierslag en dubbele bronzen bellen. ...

Wortelnoten kabinet
Startprijs 5.000 EUR

Prachtig Hollands 18e eeuws wortelnoten fineer Louis Quinze kabinet ca. 1770. Vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd in uitmuntende staat 242x172x58cm. Cond.: U

Beeld vrouw 18e eeuw
Startprijs 4.000 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Meissen porseleinen figuur. Altenburger Bäuerin 1764/70, van Johann Carl Schönheit?, blauwe zwaarden met nr.3 Beschadigingen aan groente in de mand. 17.7x8x7cm.,

Hoekkast ca. 1900 Jugendstil
Startprijs 4.000 EUR

Zeer bijzondere historismus hoekkast met schrijfvakca. 1890. Massief eiken met inlegwerk van diverse edele houtsoorten. Onderkast met schrijfklep waarachter een open ruimte met lade, in dit vak is een...

Jan Voerman
Startprijs 3.500 EUR

Jan Voerman senior (Kampen 1857 - 1941 Hattem), olieverf op paneel, landschap bij avond met paarden (lichte beschadigingen) 54x32cm. Cond.: G

Secretaire Louis Seize 1780
Startprijs 3.000 EUR

Bijzonder mooie Louis Seize opzetsecretaire, ca.1780, massief noten/fineer, op taps toelopende poten.3 schuifladen, schuine schrijfklep waarachter open vak en 7 lades. Bovenzijde voorzien van 2 deuren...

5-Kaars kandelaar, Cupido
Startprijs 2.900 EUR

Fraai zilveren vierarmige 5-lichts kandelaar op gelobte gegraveerde voet, rustend op vier pootjes. De kroon wordt gedragen door een weelderige dansende putti 835/000 ca. 2875gr. 44xø34cm. Cond.: U

Plateel tableau, Rozenburg
Startprijs 2.500 EUR

Schitterende Rozenburg porseleinen plaquette ca. 1900 Den Haag met monogram G. en J.L (Johan Leurs, gewerkt bij Rozenburg van 1891 tot 1896). Voorstellende een wintergezicht naar een schilderij van de...

Jugendstil schaal op voet
Startprijs 2.500 EUR

Fraai groot zilveren Jugendstil tafelstuk op massief gestyleerd voetstuk. Het afschroefbare presenteerblad wordt gedragen door een gestyleerde vrouwenfiguur. blad ø32 cm., H.40 cm., ca.1948 gr. Cond.:...

Armband WG brilj. smar.onyx
Startprijs 2.500 EUR

Armband WG 585/000, met 12 rond gefac. smaragden, tot. 1,61 crt met een zeer goede kleur, gezet in WG randen met briljanten in langwerpige platen onyx, totaal 63 crt. De randen van de schakels zijn be...

Koppel vuursteen pistolen
Startprijs 2.350 EUR

Schitterend 18e eeuws koppel vuursteen pistolen, gemerkt London D. Egg. Brons met metaal en mahonie. In zeer goede originele staat 27x14x5cm.

A.J. Zwart
Startprijs 2.000 EUR

Arie Johannes Zwart (Rijswijk 1903 - ), olieverf op linnen, houtvesters bij avond 60x80cm. Cond.: G

12 Beeldjes KPM, jaargetijden
Startprijs 1.800 EUR

12 Antieke K.P.M.porseleinen figuren, ca.1890, voorstellend de 12 jaargetijden. Diverse beschadigingen.

Gouden vogelbroche, 90 brilj.
Startprijs 1.700 EUR

Broche GG/WG 585/000, in de vorm van de vogel met GG en WG veren. De WG veren zijn bezet met 90 briljanten met div. groottes, ruim 1,00 crt. ca 23,3 gr.

Grote bronzen krijger
Startprijs 1.600 EUR

Zeldzame grote bronzen figuur ca. 1890 voorstellende een vikinger met zwaard. Gesigneerd: Laporte. Waarschijnlijk Emile Laporto 1858-1907 Frankrijk. Mooie patina, 83, ø27 cm., Cond.:U

Biedermeier hoekkast
Startprijs 1.600 EUR

Biedermeier hoekkast met glas.Mahony fineer, ca.1820, onderkast met 2 naar voren gebogen deuren waarvan het fineer doorloopt.Bovenkast met 2 geëboniseerde zuilen en messing kapittels. Kast is gerestau...

Gouden ring, emaille, brilj.
Startprijs 1.600 EUR

Ring GG 585/000, breed, 25,5 mm, met licht blauw emaille. In het midden een markies geslepen blauw topaas ca 10,5x14,6mm, rondom bezet met een GG bollenrand, briljanten en 2 lichte topazen. In de bred...

Grote groep Meissen
Startprijs 1.500 EUR

Grote Meissen porseleinen groep, ca.1920, gesigneerd:O.Pilz Y155 100, knaufzeit (stukje bij oor af) herder aan het breien bij zijn schapen. 38x32x15cm.,Cond.:G

2 Bronzen kandelaars
Startprijs 1.500 EUR

Twee grote bronzen Empire stijl vuurvergulde 7-lichts kaarskandelaars 20e eeuw. 1x in de vorm van een jongen en 1x in de vorm van een meisje. Geheel staand op grijs marmeren voet, mooie kwaliteit 71x3...

Bronzen beeld, lampendrager
Startprijs 1.500 EUR

Grote antieke bronzen figuur, gesigneerd: M.D.C.Arioton (waarschijnlijk Claudius Marioton) met Parijse gietstempel. Oude man met stok en lantaarn. Mooie patina. 55x31x27 cm., Cond.:G

Bronzen valkenier
Resultaat: 1.600 EUR

Groot bronzen figuur, gesigneerd P.J.Méne, waarschijnlijk Pierre Jules Méne 1810-1879 Frankrijk, voorstellende een Arabische ruiter met valk te paard. 71x63x25cm., Cond.:G

Biedermeier sofa 1820
Startprijs 1.500 EUR

Zeer bijzondere biedermeier sofa ca. 1820, berken fineer,De sofa is nieuw gepolitoerd en nieuw gestoffeerd. 96x180x59cm.

Zilveren olifant
Resultaat: 2.800 EUR

2 Zilveren olifanten, moeder en kind. Moederolifant: zilver 835/000 gekeurd,L.37 cm. H.20 cm ca.2045 gr, een slagtand deels afgebroken. Kind: zilver 835/000 gekeurd, L.18cm. H.9 cm., ca.343 gr. mist ...