Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

 

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
1407 Resultaten
Kavel: 65

Zilveren olifant

Resultaat: 2.800 EUR

2 Zilveren olifanten, moeder en kind. Moederolifant: zilver 835/000 gekeurd,L.37 cm. H.20 cm ca.2045 gr, een slagtand deels afgebroken. Kind: zilver 835/000 gekeurd, L.18cm. H.9 cm., ca.343 gr. mist ...


Kavel: 2

Ring WG Saf. Bril.

Resultaat: 2.200 EUR

Ring WG 750/000, entourage ,met grote ovaal gefac. Saffier 13,10 crt met 26 Briljanten totaal 1,25 crt. Met zware band. ø 52, 11,8 gr.


Kavel: 1023

Ikoon, Michael, 6 heiligen

Resultaat: 1.700 EUR

Ikoon van Michael met zes uitverkoren heiligen (Katharina, Alexandra, profetes Anna, Viktor en Maria), Rusland ca. 1900. Olie op levkas op paneel 36x31cm.


Kavel: 5005

Bronzen valkenier

Resultaat: 1.600 EUR

Groot bronzen figuur, gesigneerd P.J.Méne, waarschijnlijk Pierre Jules Méne 1810-1879 Frankrijk, voorstellende een Arabische ruiter met valk te paard. 71x63x25cm., Cond.:G


Kavel: 1004

Klaas Bernink

Resultaat: 1.500 EUR

Klaas Bernink 1984 (1913 - 1996), olieverf op papier, landschap met boerderij aan het water 59x38cm. Cond.: G


Kavel: 331

Zakhorloge GG Chronometre

Resultaat: 1.400 EUR

Zakhorloge GG 585/000, Chronometre repetition met centrale secondewijzer en slagwerk. ø 53, ca. 90 gr.


Kavel: 3599

Pendule met olifant

Resultaat: 1.300 EUR

Zeldzame antieke Franse pendule met Indische olifant en tijger. Gemaakt voor de Indische markt met emaille cartouches en 8-daags uurwerk. In zeer goede originele staat met mooie originele patina 40x32...


Kavel: 2000

Walzen-speeldoos

Resultaat: 1.200 EUR

Grote antieke speeldoos met wals en bellen, 6 melodieën. Fabrique De Geneve, ca. 1880. Doos heeft inlegwerk (intarsia), In zeer goede staat. 22x48x25cm.


Kavel: 3536

Engels staand horloge

Resultaat: 1.100 EUR

Antiek eikenhouten Engels staand horloge, ca.1800, J.Smith Pittenweem, 8-daags uurwerk, mooie beschilderde wijzerplaat met rozen-en aardbeienmotief. Seconden en dag aanduiding. De klok bevindt zich in...


Kavel: 4009

Drents eiken kabinet, ca. 1820

Resultaat: 1.100 EUR

Drents eiken kabinet ca. 1820 in uitstekende staat. Brons beslag en volle zuilen met messing capitellen. Fruitkorf met guirlandes in de gebogen kap 247x177x58cm. Cond.: U


Kavel: 5011

2 Bronzen Chinese vazen

Resultaat: 1.100 EUR

Twee monumentale antieke Oosterse bronzen pronkvazen, ca.1890, met rijk figuraal decor (dieren). In goede originele staat. 60x20x19cm.


Kavel: 5012

Bronzen slangenbezweerder

Resultaat: 1.050 EUR

Grote antieke bronzen figuur, gesigneerd:E.Marioton Eugene Marioton 1854-1933 Frankrijk. Slangenbezweerder Fascinator, mooie patina. 53x19x25cm., Cond.:G


Kavel: 1040

Aquarel, Corneille 96

Resultaat: 1.000 EUR

Corneille 96 (origineel) ( 1922 - 2010 Beverloo), gemengde techniek op papier, "a Diana" 28x20cm. Cond.: G


Kavel: 4021

Kabinet

Resultaat: 1.000 EUR

Prachtig groot Drents eikenhouten kabinet in perfecte staat in meekrab kleur ca. 1820. Messing beslag en bovenin prachtig snijwerk met guirlandes, krimpnaad 274x190x55cm. Cond.: U


Kavel: 34

Chatelaine GG

Resultaat: 900 EUR

Chatelaine bestaande uit een 4 rij-ig GG 585/000 jasseroncollier met in het midden een deel van een bijbelslot, uit een hoger gehalte goud.ca. 44 gr.


Kavel: 1001

Jan van Vuuren

Resultaat: 900 EUR

Jan van Vuuren (Molenaarsgraaf 1871 - 1941 Ermelo), olieverf op linnen, bosgezicht met zonlicht 75x95cm. Cond.: G


Kavel: 4007

Hollandse vitrine 1910

Resultaat: 900 EUR

Prachtige notenhout fineer vitrinekast met intarsia ca. 1910 met geslepen glas en volle zuilen. Zeer mooie kwaliteit, binnenzijde ook gefineerd. Geheel staand op hoge spitse poten met messing 177x100x...


Kavel: 100

Duitse kerkbeker 19e eeuw

Resultaat: 860 EUR

Prachtige 1e gehalte zilveren Cibori met vergulde binnenzijde. Geheel bewerkt met cartouches en acanthusranken in Renaissance stijl. Eind 1800 voet ø11cm., deksel ø13cm., Totale hoogte 36 cm., Cond.:U


Kavel: 4006

Kapstok

Resultaat: 850 EUR

Grote houtgestoken Schwarzwald beren-kapstok 2e helft 20e eeuw 195x55x42cm. Cond.: G


Kavel: 4029

Hollandse barok secretaire

Resultaat: 850 EUR

Antieke 18e eeuwse Hollandse orgelgebogen wortelnoten barok secretaire met origineel bronzen beslag. In originele ongerestaureerde staat. Secretaire heeft een mooi binnenwerk met lades en kelder. 110x...


Kavel: 1481

J.J. van Leeuwen, strandgezicht

Resultaat: 800 EUR

J.J.H. van Leeuwen, Den Haag, olieverf op linnen, strandgezicht met vele figuren. 100x100 cm., Cond.:U


Kavel: 3503

Bronzen pendule

Resultaat: 800 EUR

Zeldzame grote antieke bronzen pendule, ca.1870, voorstellende Archimedes met passer, driehoek en perkament, 8-daags uurwerk. Brons met zwart marmer, in zeer goede staat. 40x58x19 cm.


Kavel: 3512

Zaanse klok

Resultaat: 800 EUR

Grote oude (of antieke) Zaanse klok met wekker. Prachtig bronzen uurwerk (lijkt 18e eeuws), grote bel en atlas. 4-Gewichten 75x27x21cm. COnd.: G


Kavel: 6567

Tegeltableau, groot schip

Resultaat: 800 EUR

Groot polychroom tegeltableau ca. 1900 voorstellend twee driemasters met sloep. 5 Tegels beschadigd 55x71cm. Cond.: M