Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

6 Benzine aanstekers
Resultaat: 10 EUR

Zes oude bezine aanstekers, functies niet getest ca. 6cm. Cond.: G

2 Heilige kruizen
Resultaat: 10 EUR

Twee oude heilige kruizen; 1x antiek met kralenketting en bedeltjes 8x4cm. en 1x brons 11x5,5cm. Cond.: G

Nebacetine pen
Resultaat: 10 EUR

Grote Nebacetine Lundbreck pen in zeer goede staat 22xø2,5cm.

Tafelstuk nikkel, pors. bak
Resultaat: 10 EUR

Oud nikkelen bewerkt tafelstuk met deksel, hengsel en porseleinen binnenbak 1e helft 20e eeuw 21x25x13cm. Cond.: G

Slee
Resultaat: 10 EUR

Oude slee, 20e eeuw, 96x30x29cm., Cond.:G

Schoolklok
Resultaat: 10 EUR

Oude schoolklok met eikenhouten kast en slagwerk 2e helft 20e eeuw in goede staat Cond.: G

Bidkleed
Resultaat: 10 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt tapijt met randschade en kale plekken 140x93cm. Cond.: M

Groen glazen schaal
Resultaat: 10 EUR

Groen glazen design schaal 60-er jaren (Murano?) in zeer goede staat H.ca.14cm xø ca. 19cm.

Langwerpig glazen schaal
Resultaat: 10 EUR

Langwerpige glazen design schaal 60-er jaren (Murano?), 5x38x11cm. Cond.: G

3 Delen Chin. aardewerk
Resultaat: 10 EUR

Drie delen Chinees aardewerk 1930; 1x porseleinen schaaltje met blauwe draak en vlechtwerk 16x18x9cm. , 1x trekpot met bont bloemendecor 12x18x13cm. en 1x keramieken bonbonschaal met vlechtwerk hengse...

3 Delen porselein
Resultaat: 10 EUR

Drie delen porselein 1e helft 20e eeuw; 1x grote porseleinen schaal, onduidelijk gemerkt met een roofvogel en letters ca. 1910 (gouddecor en bloemmotief) 6x35x23cm. 1x koekjesschaalø25cm. en 1x KPM sc...

Pors. dekseldoosje + schaaltje
Resultaat: 10 EUR

Oud beschilderd limoges porseleinen ei ø4,5cm. en een Steinbock-emaille beschilderd schaaltje (Austria) 20e eeuw 2xø5,5cm. Cond.: G

Grote blauwe schaal
Resultaat: 10 EUR

Grote Engels keramieken presenteerschaal gemerkt Johnson Bros England Old Britain Castles 20e eeuw 34x29cm. Cond.: G

Spaans pors. figuur
Resultaat: 10 EUR

Spaans porseleinen figuur van een meisje, gemerkt Miguel Requena Valencia 20e eeuw in goede staat 16x11x10cm. Cond.: G

4 Delen Hutschenreuther
Resultaat: 10 EUR

Vier delen Duits Hutschenreuther porselein 2e helft 20e eeuw; 1x tafelbel met bloemdecor, 1x bloemvaasje met vogel, 1x kaarskandelaar met hoge rand en bloemdecor en 1x bloemenvaas Ole Winkler met bloe...