2 Zilveren olifanten, moeder en kind. Moederolifant: zilver 835/000 gekeurd,L.37 cm. H.20 cm ca.2045 gr, een slagtand deels afgebroken. Kind: zilver 835/000 gekeurd, L.18cm. H.9 cm., ca.343 gr. mist ...
Ring WG 750/000, entourage ,met grote ovaal gefac. Saffier 13,10 crt met 26 Briljanten totaal 1,25 crt. Met zware band. ø 52, 11,8 gr.
Ikoon van Michael met zes uitverkoren heiligen (Katharina, Alexandra, profetes Anna, Viktor en Maria), Rusland ca. 1900. Olie op levkas op paneel 36x31cm.
Groot bronzen figuur, gesigneerd P.J.Méne, waarschijnlijk Pierre Jules Méne 1810-1879 Frankrijk, voorstellende een Arabische ruiter met valk te paard. 71x63x25cm., Cond.:G
Klaas Bernink 1984 (1913 - 1996), olieverf op papier, landschap met boerderij aan het water 59x38cm. Cond.: G
Zakhorloge GG 585/000, Chronometre repetition met centrale secondewijzer en slagwerk. ø 53, ca. 90 gr.
Zeldzame antieke Franse pendule met Indische olifant en tijger. Gemaakt voor de Indische markt met emaille cartouches en 8-daags uurwerk. In zeer goede originele staat met mooie originele patina 40x32...
Grote antieke speeldoos met wals en bellen, 6 melodieën. Fabrique De Geneve, ca. 1880. Doos heeft inlegwerk (intarsia), In zeer goede staat. 22x48x25cm.
Antiek eikenhouten Engels staand horloge, ca.1800, J.Smith Pittenweem, 8-daags uurwerk, mooie beschilderde wijzerplaat met rozen-en aardbeienmotief. Seconden en dag aanduiding. De klok bevindt zich in...
Drents eiken kabinet ca. 1820 in uitstekende staat. Brons beslag en volle zuilen met messing capitellen. Fruitkorf met guirlandes in de gebogen kap 247x177x58cm. Cond.: U
Twee monumentale antieke Oosterse bronzen pronkvazen, ca.1890, met rijk figuraal decor (dieren). In goede originele staat. 60x20x19cm.
Grote antieke bronzen figuur, gesigneerd:E.Marioton Eugene Marioton 1854-1933 Frankrijk. Slangenbezweerder Fascinator, mooie patina. 53x19x25cm., Cond.:G
Corneille 96 (origineel) ( 1922 - 2010 Beverloo), gemengde techniek op papier, "a Diana" 28x20cm. Cond.: G
Prachtig groot Drents eikenhouten kabinet in perfecte staat in meekrab kleur ca. 1820. Messing beslag en bovenin prachtig snijwerk met guirlandes, krimpnaad 274x190x55cm. Cond.: U
Chatelaine bestaande uit een 4 rij-ig GG 585/000 jasseroncollier met in het midden een deel van een bijbelslot, uit een hoger gehalte goud.ca. 44 gr.
Jan van Vuuren (Molenaarsgraaf 1871 - 1941 Ermelo), olieverf op linnen, bosgezicht met zonlicht 75x95cm. Cond.: G
Prachtige notenhout fineer vitrinekast met intarsia ca. 1910 met geslepen glas en volle zuilen. Zeer mooie kwaliteit, binnenzijde ook gefineerd. Geheel staand op hoge spitse poten met messing 177x100x...
Prachtige 1e gehalte zilveren Cibori met vergulde binnenzijde. Geheel bewerkt met cartouches en acanthusranken in Renaissance stijl. Eind 1800 voet ø11cm., deksel ø13cm., Totale hoogte 36 cm., Cond.:U
Grote houtgestoken Schwarzwald beren-kapstok 2e helft 20e eeuw 195x55x42cm. Cond.: G
Antieke 18e eeuwse Hollandse orgelgebogen wortelnoten barok secretaire met origineel bronzen beslag. In originele ongerestaureerde staat. Secretaire heeft een mooi binnenwerk met lades en kelder. 110x...
J.J.H. van Leeuwen, Den Haag, olieverf op linnen, strandgezicht met vele figuren. 100x100 cm., Cond.:U
Zeldzame grote antieke bronzen pendule, ca.1870, voorstellende Archimedes met passer, driehoek en perkament, 8-daags uurwerk. Brons met zwart marmer, in zeer goede staat. 40x58x19 cm.
Grote oude (of antieke) Zaanse klok met wekker. Prachtig bronzen uurwerk (lijkt 18e eeuws), grote bel en atlas. 4-Gewichten 75x27x21cm. COnd.: G
Groot polychroom tegeltableau ca. 1900 voorstellend twee driemasters met sloep. 5 Tegels beschadigd 55x71cm. Cond.: M
Zilveren kovsh uit Rusland "Ovchinnikov" stijl, gestempeld Ovchinnikov. gehalte 84, solothnik, emaille bewerkt met vergulde binnenzijde, op voet. 7xø5cm., Cond.:U
Moeder Gods van Kazan, Russische icoon met zilveren rizza in een zgn."kiot"(d.w.z.een afsluitbaar beschermkastje) eind 19e eeuw. 22x25,5cm.
Mooi zilveren emaille ei, met vergulde binnenzijde, bewerkt met half edelstenen, bloemmotieven en bijen. Losse zilveren houder gedragen door vissen.H.7 x ø5 cm., Cond.:U
Bijzonder mooie tafelkandelaar zilver 800/000, Mailand,1944-1968 . Gedraaide armen (4 kaarsen) afneembaar zodat men 1 kaars kan branden. H. 23/36 cm., ca.1045gre.
Piet van de Hem (1885 - 1961 Den Haag), gemengde techniek op papier, vrouwenportret (bladgouden lijst) 30x41cm. Cond.: U
Zilveren Tcharka uit Rusland, gehalte 88 solothnik (=916/000) transparant geëmailleerd en vergulde binnenzijde. 4xø4cm. Cond.: U
Horloge Tauer Autavia, automatische chronograaf, met leren band. model 1163 , 1970's
Feestdagen icoon met in het midden de opstanding van Christus en daaromheen 12 andere feesten. In de hoeken de 4 evangelisten, Rusland, 2e helft19e eeuw. 36x30,5cm.
Antiek bronzen figuur, gesign. Miroy Freres, ca. 1890, Frankrijk, voorstellend een man met steenslotgeweer. Mooie patina. Aan voorzijde met schild:Rolando Leveque. H. 43 cm.Cond.:G
Hollandse antieke bakbarometer, 1e helft 20e eeuw, naar barok voorbeeld anno 1726, gemerkt D.G.Fahrenheit L.118x20cm.
Muntenalbum Nederland waaronder 50G stukken, 10G stukken, 2,5G stukken en collectie Koninkrijk der Ned. van Willem I, veel zilver
Bijzonder mooie Engelse mahoniehout fineer staande klok 19e eeuw met 8-daags uurwerk. Gesigneerd Alexander Berham met secondenwijzer en datumaanduiding. Mooi beschilderde wijzerplaat met figurendecor ...
Zwaar bronzen vuurverguld beeld, 1e helft 19e eeuw, voorstellend een geleerde met zwaard in de hand andere hand steunt op een boek. Geheel staand op een marmeren sokkel. In goede originele staat. 35x3...
Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, Hollandse zeilboten op ruwe zee ( 2 plakkers) 60x80cm. Cond.: R-G
Joop Kroppf ( Den Haag 1892 - ), olieverf op linnen, 's zomers landschap met werkende boer, kippen en hooimijten bij boerenhuisje 30x40cm. Cond.: G
Joop Kropff ( Den Haag 1892 - ), olieverf op linnen, stadsgezicht met ophaalbrug en figuren 25x19,5cm. Cond.: G
Antieke schilderijklok, ca.1890, voorstellende een landschap met kerk en bulderend hert, olieverf op linnen, met mooi 8-daags messing uurwerk en half-uur slagwerk. 61x73x30 cm., cond.:G
Duitse kersenhoutfineer Biedermeier tafelklok, ca. 1830, met messing vuurverguld beslag. Touwtjesslinger , met dubbele bel. In goede originele staat. 48x32x13 cm.
Notenhouten Mariabeeld, gekroonde Madonna 15e-16e eeuw ongerestaureerd, mogelijk Zuid-Europees plattelandsatelier. Originele polychromie, handen ontbreken, 41cm. Cond.: G
Antiek bronzen figuur, gemerkt: Klinkenberg, ca. 1890, naakt meisje met appel op de rug. Gemonteerd op zwart marmeren voet. 38xø16 cm., Cond.:G
Dora Smiehdiel? (waarschijnlijk Duitse School) ca. 1900 Jugendstil, olieverf op linnen, vrouw met hoed en bloem 57x45cm. Cond.: G
Bijzonder mooi 12-persoons Hollands zilveren 835/000 hors d -oevrecouvert in bijbehorende cassette doos. MT:Fa.J.M.van Kempen&Zonen, Voorschoten. Begin 1900, ca.850 gr. Cond.:U
Ring GG 750/000, met rutielkwarts, ca. 7,5x12mm strak bol geslepen. In de steen zitten bijzondere insluitsels, die de steen uniek maken. ø 54, ca. 11,9 gr.
18e Eeuws Hollands mahonie op eiken Louis Quinze kabinet met origineel brons beslag en binnenwerk. Ongerestaureerd.(rechterdeur is krom) 235x172x57 cm., Cond.:G