Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren olifant
Resultaat: 2.800 EUR

2 Zilveren olifanten, moeder en kind. Moederolifant: zilver 835/000 gekeurd,L.37 cm. H.20 cm ca.2045 gr, een slagtand deels afgebroken. Kind: zilver 835/000 gekeurd, L.18cm. H.9 cm., ca.343 gr. mist ...

Ring WG Saf. Bril.
Resultaat: 2.200 EUR

Ring WG 750/000, entourage ,met grote ovaal gefac. Saffier 13,10 crt met 26 Briljanten totaal 1,25 crt. Met zware band. ø 52, 11,8 gr.

Ikoon, Michael, 6 heiligen
Resultaat: 1.700 EUR

Ikoon van Michael met zes uitverkoren heiligen (Katharina, Alexandra, profetes Anna, Viktor en Maria), Rusland ca. 1900. Olie op levkas op paneel 36x31cm.

Bronzen valkenier
Resultaat: 1.600 EUR

Groot bronzen figuur, gesigneerd P.J.Méne, waarschijnlijk Pierre Jules Méne 1810-1879 Frankrijk, voorstellende een Arabische ruiter met valk te paard. 71x63x25cm., Cond.:G

Klaas Bernink
Resultaat: 1.500 EUR

Klaas Bernink 1984 (1913 - 1996), olieverf op papier, landschap met boerderij aan het water 59x38cm. Cond.: G

Zakhorloge GG Chronometre
Resultaat: 1.400 EUR

Zakhorloge GG 585/000, Chronometre repetition met centrale secondewijzer en slagwerk. ø 53, ca. 90 gr.

Pendule met olifant
Resultaat: 1.300 EUR

Zeldzame antieke Franse pendule met Indische olifant en tijger. Gemaakt voor de Indische markt met emaille cartouches en 8-daags uurwerk. In zeer goede originele staat met mooie originele patina 40x32...

Walzen-speeldoos
Resultaat: 1.200 EUR

Grote antieke speeldoos met wals en bellen, 6 melodieën. Fabrique De Geneve, ca. 1880. Doos heeft inlegwerk (intarsia), In zeer goede staat. 22x48x25cm.

Engels staand horloge
Resultaat: 1.100 EUR

Antiek eikenhouten Engels staand horloge, ca.1800, J.Smith Pittenweem, 8-daags uurwerk, mooie beschilderde wijzerplaat met rozen-en aardbeienmotief. Seconden en dag aanduiding. De klok bevindt zich in...

Drents eiken kabinet, ca. 1820
Resultaat: 1.100 EUR

Drents eiken kabinet ca. 1820 in uitstekende staat. Brons beslag en volle zuilen met messing capitellen. Fruitkorf met guirlandes in de gebogen kap 247x177x58cm. Cond.: U

2 Bronzen Chinese vazen
Resultaat: 1.100 EUR

Twee monumentale antieke Oosterse bronzen pronkvazen, ca.1890, met rijk figuraal decor (dieren). In goede originele staat. 60x20x19cm.

Bronzen slangenbezweerder
Resultaat: 1.050 EUR

Grote antieke bronzen figuur, gesigneerd:E.Marioton Eugene Marioton 1854-1933 Frankrijk. Slangenbezweerder Fascinator, mooie patina. 53x19x25cm., Cond.:G

Aquarel, Corneille 96
Resultaat: 1.000 EUR

Corneille 96 (origineel) ( 1922 - 2010 Beverloo), gemengde techniek op papier, "a Diana" 28x20cm. Cond.: G

Kabinet
Resultaat: 1.000 EUR

Prachtig groot Drents eikenhouten kabinet in perfecte staat in meekrab kleur ca. 1820. Messing beslag en bovenin prachtig snijwerk met guirlandes, krimpnaad 274x190x55cm. Cond.: U

Chatelaine GG
Resultaat: 900 EUR

Chatelaine bestaande uit een 4 rij-ig GG 585/000 jasseroncollier met in het midden een deel van een bijbelslot, uit een hoger gehalte goud.ca. 44 gr.

Jan van Vuuren
Resultaat: 900 EUR

Jan van Vuuren (Molenaarsgraaf 1871 - 1941 Ermelo), olieverf op linnen, bosgezicht met zonlicht 75x95cm. Cond.: G

Hollandse vitrine 1910
Resultaat: 900 EUR

Prachtige notenhout fineer vitrinekast met intarsia ca. 1910 met geslepen glas en volle zuilen. Zeer mooie kwaliteit, binnenzijde ook gefineerd. Geheel staand op hoge spitse poten met messing 177x100x...

Duitse kerkbeker 19e eeuw
Resultaat: 860 EUR

Prachtige 1e gehalte zilveren Cibori met vergulde binnenzijde. Geheel bewerkt met cartouches en acanthusranken in Renaissance stijl. Eind 1800 voet ø11cm., deksel ø13cm., Totale hoogte 36 cm., Cond.:U

Kapstok
Resultaat: 850 EUR

Grote houtgestoken Schwarzwald beren-kapstok 2e helft 20e eeuw 195x55x42cm. Cond.: G

Hollandse barok secretaire
Resultaat: 850 EUR

Antieke 18e eeuwse Hollandse orgelgebogen wortelnoten barok secretaire met origineel bronzen beslag. In originele ongerestaureerde staat. Secretaire heeft een mooi binnenwerk met lades en kelder. 110x...

J.J. van Leeuwen, strandgezicht
Resultaat: 800 EUR

J.J.H. van Leeuwen, Den Haag, olieverf op linnen, strandgezicht met vele figuren. 100x100 cm., Cond.:U

Bronzen pendule
Resultaat: 800 EUR

Zeldzame grote antieke bronzen pendule, ca.1870, voorstellende Archimedes met passer, driehoek en perkament, 8-daags uurwerk. Brons met zwart marmer, in zeer goede staat. 40x58x19 cm.

Zaanse klok
Resultaat: 800 EUR

Grote oude (of antieke) Zaanse klok met wekker. Prachtig bronzen uurwerk (lijkt 18e eeuws), grote bel en atlas. 4-Gewichten 75x27x21cm. COnd.: G

Tegeltableau, groot schip
Resultaat: 800 EUR

Groot polychroom tegeltableau ca. 1900 voorstellend twee driemasters met sloep. 5 Tegels beschadigd 55x71cm. Cond.: M

Zilveren Kovsh
Resultaat: 750 EUR

Zilveren kovsh uit Rusland "Ovchinnikov" stijl, gestempeld Ovchinnikov. gehalte 84, solothnik, emaille bewerkt met vergulde binnenzijde, op voet. 7xø5cm., Cond.:U

Maria pantokrator
Resultaat: 750 EUR

Moeder Gods van Kazan, Russische icoon met zilveren rizza in een zgn."kiot"(d.w.z.een afsluitbaar beschermkastje) eind 19e eeuw. 22x25,5cm.

Zilveren ei, emaille
Resultaat: 725 EUR

Mooi zilveren emaille ei, met vergulde binnenzijde, bewerkt met half edelstenen, bloemmotieven en bijen. Losse zilveren houder gedragen door vissen.H.7 x ø5 cm., Cond.:U

Zilveren kandelaar
Resultaat: 680 EUR

Bijzonder mooie tafelkandelaar zilver 800/000, Mailand,1944-1968 . Gedraaide armen (4 kaarsen) afneembaar zodat men 1 kaars kan branden. H. 23/36 cm., ca.1045gre.

Piet van de Hem
Resultaat: 650 EUR

Piet van de Hem (1885 - 1961 Den Haag), gemengde techniek op papier, vrouwenportret (bladgouden lijst) 30x41cm. Cond.: U

Zilveren Tcharka
Resultaat: 625 EUR

Zilveren Tcharka uit Rusland, gehalte 88 solothnik (=916/000) transparant geëmailleerd en vergulde binnenzijde. 4xø4cm. Cond.: U

Tauer Autavia horloge
Resultaat: 600 EUR

Horloge Tauer Autavia, automatische chronograaf, met leren band. model 1163 , 1970's

Icoon 19e eeuw
Resultaat: 600 EUR

Feestdagen icoon met in het midden de opstanding van Christus en daaromheen 12 andere feesten. In de hoeken de 4 evangelisten, Rusland, 2e helft19e eeuw. 36x30,5cm.

Bronzen figuur, ridder
Resultaat: 600 EUR

Antiek bronzen figuur, gesign. Miroy Freres, ca. 1890, Frankrijk, voorstellend een man met steenslotgeweer. Mooie patina. Aan voorzijde met schild:Rolando Leveque. H. 43 cm.Cond.:G

Hollandse bakbarometer
Resultaat: 575 EUR

Hollandse antieke bakbarometer, 1e helft 20e eeuw, naar barok voorbeeld anno 1726, gemerkt D.G.Fahrenheit L.118x20cm.

Muntenalbum Nederland
Resultaat: 550 EUR

Muntenalbum Nederland waaronder 50G stukken, 10G stukken, 2,5G stukken en collectie Koninkrijk der Ned. van Willem I, veel zilver

Engelse staande klok
Resultaat: 550 EUR

Bijzonder mooie Engelse mahoniehout fineer staande klok 19e eeuw met 8-daags uurwerk. Gesigneerd Alexander Berham met secondenwijzer en datumaanduiding. Mooi beschilderde wijzerplaat met figurendecor ...

Bronzen beeld, geleerde
Resultaat: 540 EUR

Zwaar bronzen vuurverguld beeld, 1e helft 19e eeuw, voorstellend een geleerde met zwaard in de hand andere hand steunt op een boek. Geheel staand op een marmeren sokkel. In goede originele staat. 35x3...

Onduidelijk gesig., schepen
Resultaat: 525 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, Hollandse zeilboten op ruwe zee ( 2 plakkers) 60x80cm. Cond.: R-G

Joop Kropff
Resultaat: 520 EUR

Joop Kroppf ( Den Haag 1892 - ), olieverf op linnen, 's zomers landschap met werkende boer, kippen en hooimijten bij boerenhuisje 30x40cm. Cond.: G

Joop Kropff
Resultaat: 510 EUR

Joop Kropff ( Den Haag 1892 - ), olieverf op linnen, stadsgezicht met ophaalbrug en figuren 25x19,5cm. Cond.: G

Schilderij klokje
Resultaat: 500 EUR

Antieke schilderijklok, ca.1890, voorstellende een landschap met kerk en bulderend hert, olieverf op linnen, met mooi 8-daags messing uurwerk en half-uur slagwerk. 61x73x30 cm., cond.:G

Tafelklok, Biedermeier
Resultaat: 500 EUR

Duitse kersenhoutfineer Biedermeier tafelklok, ca. 1830, met messing vuurverguld beslag. Touwtjesslinger , met dubbele bel. In goede originele staat. 48x32x13 cm.

Madonna 15e-16e eeuw, Spanje
Resultaat: 500 EUR

Notenhouten Mariabeeld, gekroonde Madonna 15e-16e eeuw ongerestaureerd, mogelijk Zuid-Europees plattelandsatelier. Originele polychromie, handen ontbreken, 41cm. Cond.: G

Bronzen meisje met appel
Resultaat: 500 EUR

Antiek bronzen figuur, gemerkt: Klinkenberg, ca. 1890, naakt meisje met appel op de rug. Gemonteerd op zwart marmeren voet. 38xø16 cm., Cond.:G

Dora Smiehdiel
Resultaat: 480 EUR

Dora Smiehdiel? (waarschijnlijk Duitse School) ca. 1900 Jugendstil, olieverf op linnen, vrouw met hoed en bloem 57x45cm. Cond.: G

Viscouvert zilver 12 pers.
Resultaat: 475 EUR

Bijzonder mooi 12-persoons Hollands zilveren 835/000 hors d -oevrecouvert in bijbehorende cassette doos. MT:Fa.J.M.van Kempen&Zonen, Voorschoten. Begin 1900, ca.850 gr. Cond.:U

Ring GG rutiel
Resultaat: 475 EUR

Ring GG 750/000, met rutielkwarts, ca. 7,5x12mm strak bol geslepen. In de steen zitten bijzondere insluitsels, die de steen uniek maken. ø 54, ca. 11,9 gr.

Mahonie kabinet
Resultaat: 475 EUR

18e Eeuws Hollands mahonie op eiken Louis Quinze kabinet met origineel brons beslag en binnenwerk. Ongerestaureerd.(rechterdeur is krom) 235x172x57 cm., Cond.:G

Armband WG robijn brilj.
Resultaat: 450 EUR

Armband WG 585/000, met ovaal gefac. robijnen en briljanten, totaal 0.50 crt. W/SI-P met bakslot en veiligheidsacht. Lengte 18,5 cm, 7,8 gr.

Oorstekers briljant
Resultaat: 450 EUR

Oorstekers GG, 585/000. Rond-fantasie model met een driehoek, welke bezet is met 10 briljant geslepen diamanten, per oorsteker, totaal 0,20 crt SI, pave gezet. De oorsteker beschikt tevens over een kl...

Antieke Colt + kist
Resultaat: 450 EUR

Antieke Amerikaanse Colt, in origineel houten kist met accesoires (defect), diverse nummer ingestanst. 8x30x18cm., Cond.:R/G

Staande klok
Resultaat: 450 EUR

Antieke eikenhouten staande klok, ca.1920, brede uitvoering. Gemerkt:Embee 1 million, met glas aan de zijkanten. 2-Gewichter met west-minster slag. Mooie handgestoken kast, staand op klauwpoten. In z...

Vitrinekast op bolpoten
Resultaat: 450 EUR

Schitterende eiken Grunderzeit vitrinekast met dikke zuilen en capitellen ca. 1880. Geheel staand op forse bolpoten, deuren met facetgeslepen glas in zeer goede staat (woonkamer klaar) 173x130x58cm. C...

Zuil met bloempot
Resultaat: 450 EUR

Prachtige Jugendstil keramieken bloempot met bijbehorende zuil ca. 1900 (genummerd). Groen geglazuurd met zweepslag-bloemenmotief in zeer goede staat. 1 Chip aan de voet, niet in zicht. 101x50x36cm. C...

Grote Delftse pronkvaas
Resultaat: 450 EUR

Zeldzame grote Delfts keramieken pronkvaas met drakenkoppen en landschappen -met bloemendecor, ca. 1890, 57x39x26 cm., Cond.:G

Gouden ring, 3 brilj.
Resultaat: 425 EUR

Ring GG/WG 750/000. Breed ovale WG bovenkant met daarin 1 grote briljant in het midden en 2 wat kleinere briljanten aan weerskanten, totaal 0,55 crt. De randen van de zetkasten en de balken aan de zij...

Staande klok, goudkleurig
Resultaat: 425 EUR

Goudkleurige staande klok geheel gemaakt in de barok stijl. Kop met schelpkroon en 2 sphinxen. Onderin een leeuwenkop. Klok is een 3-gewichter eind 20e eeuw 201x64x30cm. Cond.: G

Jugendstil bronzen beeldje
Resultaat: 425 EUR

Prachtige antieke bronzen Jugendstil figuur, gesigneerd S. Kinsburger E.V. 2465 (1855 - 1935 Frankrijk). gemonteerd op rood-marmeren voet, voorstellend een meisje met roos in de hand 16,5cm. Cond.: G

Porseleinen beeld
Resultaat: 410 EUR

Oude porseleinen figuur Hoofd en armen bewegen. beschilderd met bloemen- en gouddecor 32x25x19cm. Cond.: G

Armband GG met hanger
Resultaat: 400 EUR

Armband GG 585/000, bewerkte schakels, 11,5 mm breed, met klein bolvormig hangertje met enkel kwartsje, ,een stukje los erbij, GG 585/000. Lengte 19,3 cm, ca. 20,85 gr.

Tauer Autavia horloge
Resultaat: 400 EUR

Horloge Tauer Autavia, automatische chronograaf, met leren band. model 1163 , 1970's

A. Burger, stel in boereninterieur
Resultaat: 400 EUR

Anton Burger ( 1824 -1905 Duitse School), olieverf op paneel, boeren echtpaar bij ontbijttafel 28x24cm. Cond.: G

Ype Wenning, schilderij
Resultaat: 400 EUR

Ype Wenning (Leeuwarden 1879 - 1959 Wassenaar), olieverf op linnen, boerin op pad met boerderij 40x30cm. Cond.: G

Joop Kropff, bloemenmarkt
Resultaat: 400 EUR

Joop Kropff ( Den Haag 1892 - ), olieverf op linnen, stadsgezicht met bloemenmarkt, vele figuren en oldtimer 27x35cm. Cond.: G

2 Bronzen kandelaars 1870
Resultaat: 400 EUR

Twee grote massief bronzen staande empire stijl kaarskandelaars, ca. 1870, 5 -lichts in zeer goede staat. H.62 cm.

Mahonie secretaire
Resultaat: 400 EUR

Prachtige Engelse mahoniehouten 19e eeuwse secretaire met origineel messing beslag, rood schrijfleer, 4 lades, vakverdeling en deurtje. Prachtige patina in zeer goede originele staat 110x88x46cm. Cond...

Ring GG/WG Citrien Briljant
Resultaat: 380 EUR

Ring GG/WG, met een peervormig geslepen Citrien, 10 crt. met een zeer goede kleur, en Briljanten totaal 0,11 crt. SI/W. ø 57, 5,5 gr.

Manchetknopen met GG munt
Resultaat: 380 EUR

Manchetknopen met GG Zuid Afrikaanse munt. 15,7 gr.

Bevort, haven
Resultaat: 380 EUR

John Bevort, olieverf op linnen, Amsterdams havengezicht 90x100cm. Cond.: G

Bronzen sierpendule
Resultaat: 380 EUR

Prachtige antieke Franse vuurvergulde bronzen pendule, ca.1860, met als voorstelling een liggende vrouw met snoeimes en koren. Prachtige vergulding en 8-daags uurwerk 38x40x15cm.

Franse slaapkamer 1880
Resultaat: 380 EUR

Antieke Franse notenhouten fineer slaapkamer ca. 1900 Neo roccoco. geheel bestaande uit een tweedeurs kast (uitneembaar), 2 nachtkastjes en 2 bedden in goede originele staat.

Zilveren bestek 14-delig
Resultaat: 375 EUR

14 delig Hollands zilveren 835/000 bestek: 2 groentelepels, 6 dessertlepels en 6 dessertvorken.. ca 680 gr. Cond. :U.

M. de Jongere, aquarel
Resultaat: 375 EUR

Marius de Jongere (Drulman) (Amsterdam 1912 - ), aquarel op papier, Rotterdams havengezicht 36x13cm. Cond.: G

Franse pendule, 2 putti
Resultaat: 375 EUR

Grote Franse pendule met 3 compositie metalen putto's en onyx kast ca. 1880. 8-Daags uurwerk, gemerkt S. Manceau Paris 40x43x15cm. In goede originele staat

Gebogen buikcommode
Resultaat: 375 EUR

Oude Louis Quinze srtijl barok commode notenhout fineer, met intarsia en bronzen beslag, marmeren blad, 2e helft 20e eeuw. In goede staat. 70x70x41 cm., Cond.:G

Madonna + Kind ca. 1800
Resultaat: 375 EUR

Vurenhouten Madonna met kind ca. 1800 in zeer goede staat (5 losse delen) 29cm. Cond.: G

Hollands zilveren tasbeugel
Resultaat: 360 EUR

Antieke Hollandse zilveren beugeltas met haak en binnenbeugel, eind 1800. MT: W.Edeling, Den Haag. Beugelbreedte 13 cm. Cond.: U.

W. van Dort
Resultaat: 360 EUR

Willem van Dort (Bergen op Zoom 1875 - 1949 Halsteren), olieverf op paneel, havengezicht met vele schepen 46x63cm. Cond.: G

Antieke spiegel
Resultaat: 360 EUR

Grote antieke vegulde halspiegel, ca.1870, met bewerkte kroon, in goede originele staat. 194x93cm.

Romantische school, 19e eeuw
Resultaat: 350 EUR

Ongesigneerd ca. 1850, olieverf op paneel, romantisch landschap met panorama en figuren 25,9x18,9cm. Cond.: G

Fedor v. Kregten
Resultaat: 350 EUR

Fedor van Kregten (Diever 1871- 1937 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met koeien 61x40cm. Cond.: G

Schilderij, Paul Citroen
Resultaat: 350 EUR

Paul Citroen (Berlijn 1896 - ), olieverf op linnen, bosgezicht 75x45cm. Cond.: G

Bronzen pendule ca. 1870
Resultaat: 350 EUR

Franse massief bronzen pendule ca. 1880 in Louis Quinze stijl met 8-daags uurwerk. Wijzerplaat beschadigd, verder in goede originele staat 38x25x16cm.

Louis Philippe vitrinekast
Resultaat: 350 EUR

Prachtige Franse notenhout fineer vitrinekast ca. 1880 in roccoco vormgeving. Prachtige gestoken panelen en mooi lijstwerk in zeer goede originele staat 200x98x36cm. Cond.: G

Kussenkast
Resultaat: 350 EUR

Oude koloniale teakhouten kussenkast, ca.1920, met zuilen en zware kussens, in goede originele staat. Kast heeft een grote koplijst. 188x148x68 cm., Cond.:G

Barok vitrine
Resultaat: 350 EUR

Oude wortelnoten vitrine opzetkast, 2e helft 20e eeuw, Engelse stijl.Onderstuk op hoge poten en 4 lades. Bovenstuk met een getoogde deur zijkanten ook met glas. In goede staat. 201x107x45cm.

2 Goudkleurige spiegels
Resultaat: 350 EUR

Twee empire stijl spiegels ca. 1880 in goede originele staat 87x58cm.

Engelse spiegelcommode
Resultaat: 350 EUR

Prachtige Engelse mahoniehouten spiegelcommode met wortelnoten voorfront ca. 1900 met 4 lades, spiegel en 2 zijkastje bovenop. In zeer goede staat 160x109x46cm.

Secretaire
Resultaat: 350 EUR

Oude Franse notenfineer dames-schrijftafel ca. 1920. Rondom met bloemintarsia en bronzen sierwerk. Achter de schuine klep bevinden zich 3 lades en 1 kelder met schuif. In zeer goede originele staat 92...

Herend servies
Resultaat: 350 EUR

Hongaars Herend porseleinen koffie-restservies bestaande uit; 8 kop&schotels en koffiekan. Met decor van vogel, vlinders en goud 17x15xø9cm. en 6,5xø11cm.

Plafoniere
Resultaat: 330 EUR

Grote oude messing met kristallen plafoniere, 6-lichts, ca.1920, in goede originele staat. 24xø 60 cm., Cond.:G

Bronzen pendule ca. 1870
Resultaat: 330 EUR

Franse massief bronzen pendule ca. 1880 Louis Quinze stijl met 8-daags uurwerk en emaille cartouches in zeer goede originele staat. 45x25x12cm. Cond.: G

2x Piedestal groot
Resultaat: 330 EUR

Twee grote Empire stijl piedestals van beschilderd hout en met zwart marmeren blad (20e eeuw) 121x30x34cm. Cond.: G

Zilv. naaldenkoker + vingerhoed
Resultaat: 325 EUR

2 Antieke zilveren naaldenkokers, waarvan een uitschroefbaar van Duitse makelij. L.9,5 en 7 cm.Totaal gewicht ca. 45gr.Cond.: G.

150 Div. sieraden
Resultaat: 325 EUR

Zilveren diverse sieraden,bedels, hangers, ringen,oorhangers, muntranden etc met diverse stenen. 150 stuks. totaal ca.345 gr.

180 Zilv. ringen
Resultaat: 325 EUR

Groot kavel met ca. 180 diverse zilveren ringen.