14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

Zilveren olifant 65
Zilveren olifant

2.800 EUR

Ring WG Saf. Bril. 2
Ring WG Saf. Bril.

2.200 EUR

Ikoon, Michael, 6 heiligen 1023
Ikoon, Michael, 6 heiligen

1.700 EUR

Bronzen valkenier 5005
Bronzen valkenier

1.600 EUR

Klaas Bernink 1004
Klaas Bernink

1.500 EUR

Zakhorloge GG Chronometre 331
Zakhorloge GG Chronometre

1.400 EUR

Pendule met olifant 3599
Pendule met olifant

1.300 EUR

Walzen-speeldoos 2000
Walzen-speeldoos

1.200 EUR

Engels staand horloge 3536
Engels staand horloge

1.100 EUR

Drents eiken kabinet, ca. 1820 4009
Drents eiken kabinet, ca. 1820

1.100 EUR

2 Bronzen Chinese vazen 5011
2 Bronzen Chinese vazen

1.100 EUR

Bronzen slangenbezweerder 5012
Bronzen slangenbezweerder

1.050 EUR

Aquarel, Corneille 96 1040
Aquarel, Corneille 96

1.000 EUR

Kabinet 4021
Kabinet

1.000 EUR

Chatelaine GG 34
Chatelaine GG

900 EUR

Jan van Vuuren 1001
Jan van Vuuren

900 EUR

Hollandse vitrine 1910 4007
Hollandse vitrine 1910

900 EUR

Duitse kerkbeker 19e eeuw 100
Duitse kerkbeker 19e eeuw

860 EUR

Kapstok 4006
Kapstok

850 EUR

Hollandse barok secretaire 4029
Hollandse barok secretaire

850 EUR

J.J. van Leeuwen, strandgezicht 1481
J.J. van Leeuwen, strandgezicht

800 EUR

Bronzen pendule 3503
Bronzen pendule

800 EUR

Zaanse klok 3512
Zaanse klok

800 EUR

Tegeltableau, groot schip 6567
Tegeltableau, groot schip

800 EUR