Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Tegeltableau, religieus
Startprijs 120 EUR

Hollands religieus tegeltableau ca. 1920, gesigneerd Leenderd Johan Muller. 6 Tegels, totaal 48x35cm. (bakscheuren) Cond.: G

Tegeltableau 4-pas
Startprijs 25 EUR

Oud 4-pas tegeltableau "'t Sal waerachtig wel gaen, Tromp", kanonschietende tweemasters, polychroom en gouddecor 34x35cm. Cond.: G

2 Tegeltableau's, 11-tegel
Startprijs 40 EUR

Twee tegeltableaus met bloemvaas motief polychroomca. 1900; 1x 6 Tegels in lijst 40x27cm. 40x27cm. en 1x 5 tegels in lijst 68x16cm. Cond.: R

Tegeltableau, groot schip
Resultaat: 800 EUR

Groot polychroom tegeltableau ca. 1900 voorstellend twee driemasters met sloep. 5 Tegels beschadigd 55x71cm. Cond.: M

Tegeltableau, eenden
Startprijs 80 EUR

Groot polychroom tegeltableau met eendenvoorstelling ca. 1930 (12 tegels) 57x46cm. Cond.: G

4-Pas, pompedoer
Startprijs 100 EUR

Hollands 4-pas tegeltableau 17e eeuw met pompedoer (polychrome), beschadigingen ca. 13,8x13,8cm. Cond.: M

4-Pas, granaatappel/druif
Startprijs 100 EUR

Hollandse 4-pas 17e eeuws tegeltableau met granaatappel en druif (polychrome). Randschades en restauraties ca. 13,7x13,7cm. Cond.: R

10 Landschapstegels, blauw
Startprijs 125 EUR

Tien Hollandse 19e eeuwse tegels met landschapsdecor ca. 13x13cm. (chip) Cond.: G

6 Tegels, bloemen op vaas
Startprijs 125 EUR

Zes Hollandse tegels 17e eeuw polychroom, bloemen op vaas, beschadigingen ca. 14x14cm. Cond.: M

6 Tegels blauw, dieren
Resultaat: 70 EUR

Zes Hollandse tegels 18e eeuw met diverse dierenafbeeldingen ca. 13x13cm., beschadigingen Cond.: R

4 Tegels, figuren
Resultaat: 50 EUR

Vier Hollandse tegels 18e eeuw met figurendecor, beschadigingen Cond.: R

8 Tegels, landschap
Startprijs 80 EUR

Acht diverse Hollandse tegels 19e eeuw met landschapsdecor, sommige tegels licht beschadigd ca. 13x13cm. Cond.: G

Amazone op paard
Geen vanafprijs

Vervallen uit veiling

Vaas met deksel
Resultaat: 20 EUR

Grote keramieken blauw met groen geglazuurde dekselvaas 1e helft 20e eeuw, ongemerkt. 36 x ø19 cm., Cond.:G

Doos met 18 Tegels
Resultaat: 80 EUR

Doos met 18 Hollandse 19e eeuwse tegels met landschapsmotieven in redelijk tot goede staat 13x13cm. Cond.: G

Houtsnijwerk
Startprijs 40 EUR

Eikenhouten 19e eeuws renaissance stijl hekwerk, waarschijnlijk v.e. kerkelijk altaar. Bestaand uit diverse losse delen die samen te voegen zijn 250-300cm. Cond.: G

Aquarel, J. Kooistra
Startprijs 40 EUR

-

2 Deuren met kozijn
Startprijs 600 EUR

-

Aquarel, Rosma
Startprijs 60 EUR

-