Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Armband WG robijn brilj.
Resultaat: 450 EUR

Armband WG 585/000, met ovaal gefac. robijnen en briljanten, totaal 0.50 crt. W/SI-P met bakslot en veiligheidsacht. Lengte 18,5 cm, 7,8 gr.

Ring WG Saf. Bril.
Resultaat: 2.200 EUR

Ring WG 750/000, entourage ,met grote ovaal gefac. Saffier 13,10 crt met 26 Briljanten totaal 1,25 crt. Met zware band. ø 52, 11,8 gr.

Ring WG met slag
Startprijs 1.000 EUR

Ring WG 585/000, door elkaar gekruld, met briljanten pave gezet, tot. 1,00 crt. W/SI ø 55, 13,1 gr.

WG briljantring baq/brilj
Startprijs 1.450 EUR

Ring WG 750/000, met 2 rijen baquette en 3 rijen briljant geslepen diamanten, totaal 1,00 crt. TW-W/VS-SI, ø 54, 8,2 gr.

Ring WG briljant brown
Startprijs 800 EUR

Ring WG 585/000, met fancybrown gekleurde briljanten, totaal 1,00 crt en div. briljanten pave gezet, 0.25 crt. W/SI. ø 50, 8,9 gr.

Ring WG/GG mat
Startprijs 450 EUR

Ring WG/GG 585/000. 2 WG banden met daarop een witgouden ronde zetting waarin een briljant geslepen diamant van 0.15 crt. SI, zit. Tussen de witgouden banden zit een gematteerde GG band, die wat diep...

Collier met Zoetwaterparels
Startprijs 500 EUR

Collier met 32 fijne barok zoetwaterparels, verlopend 10-14 mm. Met WG ovale veersluiting. Lengte 47 cm, 77,5 gr.

Armband WG brilj. smar.onyx
Startprijs 2.500 EUR

Armband WG 585/000, met 12 rond gefac. smaragden, tot. 1,61 crt met een zeer goede kleur, gezet in WG randen met briljanten in langwerpige platen onyx, totaal 63 crt. De randen van de schakels zijn be...

Gouden ring, 25 brilj.
Startprijs 725 EUR

Ring WG 750/000. Dubbele entourage ring met 25 briljanten, totaal 0.60 krt. ø 61, ca. 6,4 gr.

Ring WG, 21 brilj.
Startprijs 750 EUR

Ring WG 750/000. Grote hoge entourage ring met 1 briljant in het midden, met daaromheen 10 briljanten in 4 pootchatons en daaromheen 10 briljanten gezet in blaadjes, totaal 0.63 crt. ø 54, ca. 7 gr.

Broche WG, 5 brilj. + parel
Startprijs 400 EUR

Broche WG 750/000, in de vorm van een blad met 5 briljanten in chatons gezet, totaal ca. 0.13 crt. Aan de onderzijde van het blad zit een parel ca. ø 3,3mm. De broche is voorzien van een veiligheidslu...

Blauwglazen coupe
Resultaat: 275 EUR

Antieke blauwe kristalgeslepen coupe op zilveren 835/000 voet.Hollands. Jaarletter: S:1852. Groot zilverkeur. øcoupe 19 cm., ø voet 10 cm., H.14 Cond.:UZilveren deksel met eikelknop en handgegraveerde...

Jugendstil schaal op voet
Startprijs 2.500 EUR

Fraai groot zilveren Jugendstil tafelstuk op massief gestyleerd voetstuk. Het afschroefbare presenteerblad wordt gedragen door een gestyleerde vrouwenfiguur. blad ø32 cm., H.40 cm., ca.1948 gr. Cond.:...

Zilv. oorbellen en broche
Resultaat: 20 EUR

Zilveren setje; filigrain broche met bijbehorende oorhangers (met schroefmechaniek). øbroche 3cm. ca. 15gr. totaal Cond.: U

Bijbel, 18e eeuw
Resultaat: 180 EUR

Antieke Hollandse bijbel met zilveren bijbelsloten uit 1775. Cond. R

Gembercouvert
Resultaat: 100 EUR

Antiek Hollands zilveren 835/000 gembercouvert met handgegraveerde stelen, grootkeur Jaarletter:C:1862, MT:BCV 30: Barend Cornelis Verkerk, Amsterdam. L.20 cm., ca.73 gr., Cond.:U

3 Sorbetlepels
Startprijs 15 EUR

3 Plated sorbetlepels. L.17.5 cm.

Oorhaken
Resultaat: 70 EUR

Oorhaken GG 585/000 met tahiti parel

Zilv. naaldenkoker + vingerhoed
Resultaat: 325 EUR

2 Antieke zilveren naaldenkokers, waarvan een uitschroefbaar van Duitse makelij. L.9,5 en 7 cm.Totaal gewicht ca. 45gr.Cond.: G.

Zilveren servies
Startprijs 690 EUR

Driedelig koffieservies, zilver 826/000, Denemarken 1931, Christian F.Heise, MT: Carl M.Cohr, Fredericia. Barok vormgeving ieder staand op 4 pootjes met bladmotief. H. 8.5-20.5 cm., Totaal ca.956 gr.

2 Kandelaars, gelobte voet
Startprijs 1.000 EUR

2 Bijzonder mooie grote Sterling zilveren, 925/000, tafelkandelaars met geschulpte voet. ca. Hoogte 32 cm. samen ca.1134 gr. Cond:. U.

Barnsteenpijpje
Resultaat: 25 EUR

Sigaren-mondstuk ca. 1900 met roodbruin transparant mondstuk en gouden sierrand in origineel foudraal 3x7,5x2,5cm. Cond.: G

Zilveren strooier
Resultaat: 80 EUR

Antieke zilveren natfruitschep met filigrain bak met bewerkte handgegraveerde steel. L.14.5 cm., bak ø5.5 cm., ca.28gr., Cond.:U

2 Zilveren compotelepels
Startprijs 70 EUR

2 Hollands zilveren 835/000 compote opscheplepels: 1 model puntfilet, Jaarletter G, 1916. MT :J.M.van Kempen en Zonen, Voorschoten. Lengte 17 cm. ca.42 gr. Cond. :U. ,1 model dubbel filet, 835/000. Ja...

Zilveren bestek 14-delig
Resultaat: 375 EUR

14 delig Hollands zilveren 835/000 bestek: 2 groentelepels, 6 dessertlepels en 6 dessertvorken.. ca 680 gr. Cond. :U.

Ring GG briljant pave
Startprijs 750 EUR

Brede GG ring 585/000, 9 mm breed. Aan de bovenzijde verhoogd met daarin diverse briljant geslepen diamanten pave gezet, welke doorlopen aan de zijkanten. De binnenzijde van de ring is mooi uitgewerkt...

Broche GG, 7 briljanten, Quinn
Startprijs 700 EUR

Broche GG 585/000. Gedraaid, gematteerd model met op de rand 7 briljant geslepen diamanten, totaal 0.18 crt. SI. De rand waarin de stenen zijn gezet is gepolijst. De broche is voorzien van een kanonsl...

Oorstekers briljant
Resultaat: 450 EUR

Oorstekers GG, 585/000. Rond-fantasie model met een driehoek, welke bezet is met 10 briljant geslepen diamanten, per oorsteker, totaal 0,20 crt SI, pave gezet. De oorsteker beschikt tevens over een kl...

Collier en hanger GG Finse stijl
Startprijs 450 EUR

Collier en hanger GG 585/000. Ronde fantasie hanger, ruw bewerkt met WG driehoek, welke bezet is met briljant geslepen diamanten, totaal 0.21 crt. SI, pave gezet. Bevestigd aan een fijn vierkant palmi...

Gouden vogelbroche, 90 brilj.
Startprijs 1.700 EUR

Broche GG/WG 585/000, in de vorm van de vogel met GG en WG veren. De WG veren zijn bezet met 90 briljanten met div. groottes, ruim 1,00 crt. ca 23,3 gr.

Gouden ring, 3 brilj.
Resultaat: 425 EUR

Ring GG/WG 750/000. Breed ovale WG bovenkant met daarin 1 grote briljant in het midden en 2 wat kleinere briljanten aan weerskanten, totaal 0,55 crt. De randen van de zetkasten en de balken aan de zij...

Gouden ring, 4 brilj.
Startprijs 225 EUR

Ring GG/WG/RG, 750/000 met 4 briljanten, 0.12 crt gezet in een GG balkje. Geplaatst bovenop een RG strikvorm. ø 50, ca. 3,7 gr.

Gouden ring, emaille, brilj.
Startprijs 1.600 EUR

Ring GG 585/000, breed, 25,5 mm, met licht blauw emaille. In het midden een markies geslepen blauw topaas ca 10,5x14,6mm, rondom bezet met een GG bollenrand, briljanten en 2 lichte topazen. In de bred...

Chatelaine GG
Resultaat: 900 EUR

Chatelaine bestaande uit een 4 rij-ig GG 585/000 jasseroncollier met in het midden een deel van een bijbelslot, uit een hoger gehalte goud.ca. 44 gr.

Gouden ring, 9 brilj.
Startprijs 500 EUR

Ring GG 585/000, slagmodel met daartussen 9 briljanten, 0.40 crt, gezet in losse zetkasten. De middelste steen staat iets hogerop. ø 53, ca. 4,4 gr.

Gouden streekbroche
Startprijs 300 EUR

Streekbroche, GG 585/000, ovaal model met een sterbewerking midden met parel en onderaan kwarstjes, ca 3,5 mm, ca 6,7 gr.

Ring GG breed,rijen stenen
Startprijs 450 EUR

RIng GG, 585/000. Brede fantasiering met diverse railszettingen bezet met 32 briljant geslepen diamanten, 1,00 crt. SI/P W. ø 56, 7,8 gr.

Schaaltje op voet
Startprijs 375 EUR

Engelse sterling zilveren presenteerschaal op zilveren voet. MT.E.V., Jaarletter:S, ø22.5 cm., H.9.5 cm., ca.444gr., Cond.:U

Gembercoupe
Resultaat: 275 EUR

Bijzonder mooie antieke kristallen gembercoupe op zilveren voet en met zilveren knop op deksel, 835/000, ca.1880, MT.:van Kempen Voorschoten. voet ø12cm., coupe ø21 cm.. H.33cm., Cond.:U

Gembercouvert
Resultaat: 100 EUR

Antiek Hollands zilveren 835/000 gembercouvert met handgegraveerde stelen en achterzijde van de bak, grootkeur. Jaarletter:T:1878, MT.:Cornelis Ernst Held, Amsterdam. L.18.5 cm., ca.66gr., Cond.:U

Zilveren bonbonschaaltje
Resultaat: 110 EUR

Hollands zilveren bonbonschaaltje met opengewerkte florale- en faunamotieven. 2e gehalte grootkeur. Jaarletter I: 1943. MT: Zilverfabriek Voorschoten. Minervakopje C: Den Haag. 20x14x3 cm. ca.140 gr.C...

Zilveren kandelaar 4-arm
Startprijs 370 EUR

4-Armige kaarskandelaar zilver 835/000, 1e helft 20e eeuw, MT:Gebrüder Kühn, Schwäbisch Gmünd. 21xø32cm., ca.528gr.

Zilveren ei, emaille
Resultaat: 725 EUR

Mooi zilveren emaille ei, met vergulde binnenzijde, bewerkt met half edelstenen, bloemmotieven en bijen. Losse zilveren houder gedragen door vissen.H.7 x ø5 cm., Cond.:U

Doosje met afbeeldingen
Startprijs 250 EUR

Mooie antiek Engels zilveren 925/000 dekseldoos, geheel bewerkt met landelijke en visserij voorstellingen, 19e eeuw. MT.:BM, Jaarletter F., 8x5x3 cm., ca.100 gr., Cond.±U

Hollands zilveren tasbeugel
Startprijs 275 EUR

Antieke Holland zilveren beugeltas met jasseronketting en binnenbeugel. Jaarletter C, 1812. Gehalte IO: 833/000 ( is 10 penningen) Beugelbreedte 18 cm. Cond.: U.

Zilveren armband
Startprijs 80 EUR

Zilveren armband met kala koppen, scharnierende schakels en middenstuk. Deze armband werd gebruikt tijdens huwelijken en gedragen op de bovenarm van de vrouw ca. 33gr. L.: 18,5cm., Cond.: G

Biedermeier jamlepel
Startprijs 40 EUR

Antiek Hollands zilveren835/000 jamlepel met gegraveerde spadel en getorste steel Jaarletter S, 1902. MT: onleesbaar. Lengte 15,5 cm, ca. 24 gr. Cond.: U.

Viscouvert zilver 12 pers.
Resultaat: 475 EUR

Bijzonder mooi 12-persoons Hollands zilveren 835/000 hors d -oevrecouvert in bijbehorende cassette doos. MT:Fa.J.M.van Kempen&Zonen, Voorschoten. Begin 1900, ca.850 gr. Cond.:U