Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Armband WG robijn brilj. 1
Armband WG robijn brilj.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Ring WG Saf. Bril. 2
Ring WG Saf. Bril.

Resultaat:

2.200 EUR

Ring WG met slag 3
Ring WG met slag
Startprijs 1.000 EUR
WG briljantring baq/brilj 4
WG briljantring baq/brilj
Startprijs 1.450 EUR
Ring WG briljant brown 5
Ring WG briljant brown
Startprijs 800 EUR
Ring WG/GG mat 6
Ring WG/GG mat
Startprijs 450 EUR
Collier met Zoetwaterparels 7
Collier met Zoetwaterparels
Startprijs 500 EUR
Armband WG brilj. smar.onyx 8
Armband WG brilj. smar.onyx
Startprijs 2.500 EUR
Gouden ring, 25 brilj. 9
Gouden ring, 25 brilj.
Startprijs 725 EUR
Ring WG, 21 brilj. 10
Ring WG, 21 brilj.
Startprijs 750 EUR
Broche WG, 5 brilj. + parel 11
Broche WG, 5 brilj. + parel
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Blauwglazen coupe 12
Blauwglazen coupe

Resultaat:

275 EUR

Jugendstil schaal op voet 13
Jugendstil schaal op voet
Startprijs 2.500 EUR
Verkocht
Zilv. oorbellen en broche 14
Zilv. oorbellen en broche

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Bijbel, 18e eeuw 15
Bijbel, 18e eeuw

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Gembercouvert 16
Gembercouvert

Resultaat:

100 EUR

3 Sorbetlepels 17
3 Sorbetlepels
Startprijs 15 EUR
Verkocht
Oorhaken 18
Oorhaken

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Zilv. naaldenkoker + vingerhoed 19
Zilv. naaldenkoker + vingerhoed

Resultaat:

325 EUR

Zilveren servies 20
Zilveren servies
Startprijs 690 EUR
2 Kandelaars, gelobte voet 21
2 Kandelaars, gelobte voet
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Barnsteenpijpje 22
Barnsteenpijpje

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Zilveren strooier 23
Zilveren strooier

Resultaat:

80 EUR

2 Zilveren compotelepels 24
2 Zilveren compotelepels
Startprijs 70 EUR