Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Oude plafoniere
Startprijs 40 EUR

Oude plafoniere 2e helft 20e eeuw van bewerkt koper met glas 15xø44cm. Cond.: G

Baardman kruik
Resultaat: 200 EUR

Duitse steengoed baardmankruik 17e-18e eeuw, klein formaat in goede originele staat. Barstjes in glazuur 21xø11,5cm. Cond.: G

Beeld vrouw 18e eeuw
Startprijs 4.000 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Meissen porseleinen figuur. Altenburger Bäuerin 1764/70, van Johann Carl Schönheit?, blauwe zwaarden met nr.3 Beschadigingen aan groente in de mand. 17.7x8x7cm.,

Meissen servies
Startprijs 500 EUR

Oud Meissen met Fürstenberg porseleinen servies 20e eeuw met rozen- en gouddecor. Geheel bestaand uit; koffiepot, melkkan, suikerpot met onderschotel, 6x gebaksbordje, 1x cakeschaal, 7x kop&schotels, ...

12 Beeldjes KPM, jaargetijden
Startprijs 1.800 EUR

12 Antieke K.P.M.porseleinen figuren, ca.1890, voorstellend de 12 jaargetijden. Diverse beschadigingen.

Vaas Amfora, Austria
Startprijs 300 EUR

Grote antieke bisquit porseleinen figuren vaas, ca.1890, Amfora Austria (wat craquelé)oorstellend paard met ruiter. 47x28x28cm., Cond.:G

Buste Teplitz
Startprijs 350 EUR

Grote antieke majolica buste van een edelman met hoed, gemerkt:Teplitz, ca.1890, BU 1212 Is gerestaureerd. 57x33x30cm. Cond.:G

Bisquit etagere 1920
Resultaat: 100 EUR

Oud bisquit porseleinen tafelstuk met doorbroken gevlochten porseleinen schaal ca. 1920, vermoedelijk Italië, voorstellende twee Griekse vrouwen 31x17x13cm. Cond.: G

Reservistenkruik
Startprijs 250 EUR

Prachtige antieke Duits porseleinen reservisten kruik met prachtig tinnen deksel met daarop een leeuw met glazen oog en een handbeschilderde stad bovenop de deksel met 6-kantig glas. 2 Bataljon Landau...

Grote groep Meissen
Startprijs 1.500 EUR

Grote Meissen porseleinen groep, ca.1920, gesigneerd:O.Pilz Y155 100, knaufzeit (stukje bij oor af) herder aan het breien bij zijn schapen. 38x32x15cm.,Cond.:G

Keulse schenkkan
Resultaat: 150 EUR

Prachtige grote Duitse steengoed kruik ca. 1800 met blauwe beschildering in zeer goede staat 47x27cm. Cond.: G

Meissen beeld, ruiter
Startprijs 1.450 EUR

Grote Meissen porseleinen ruiter te paard, ca.1950, nr.1133 141, geweer afgebroken, oortje gerestaureerd,teugel gerestaureerd?, 27x25x10.5cm., Cond.:R

Meissen dekselschaal
Startprijs 240 EUR

Prachtige stad meissen dekselterrine , bijzondere kwaliteit, handbeschilderd met bloemen en gouddecor. Gemonogrammeerd: D.R of P.P., ca. 1890 in uitstekende staat. 18x32x27 cm.

2 Aardewerk fonteinen Teplitz
Resultaat: 200 EUR

Twee antieke majolica fonteinen, ca.1890, gemerkt Teplitz, man bij een fontein en vrouw bij een fontein. Beide zijn beschadigd. 46x28x25cm., en 45x25x23cm.,

Plateel tableau, Rozenburg
Startprijs 2.500 EUR

Schitterende Rozenburg porseleinen plaquette ca. 1900 Den Haag met monogram G. en J.L (Johan Leurs, gewerkt bij Rozenburg van 1891 tot 1896). Voorstellende een wintergezicht naar een schilderij van de...

6 Delen Frans Fayence
Startprijs 100 EUR

Zes delen Frans Fayence 20e eeuw in renaissance stijl met bloemen en/of figurendecor (6 Vazen, beschadigingen) 12-24cm. Cond.: R

Zuil met bloempot
Resultaat: 450 EUR

Prachtige Jugendstil keramieken bloempot met bijbehorende zuil ca. 1900 (genummerd). Groen geglazuurd met zweepslag-bloemenmotief in zeer goede staat. 1 Chip aan de voet, niet in zicht. 101x50x36cm. C...

Meissen vaas
Resultaat: 75 EUR

K.P.M. porseleinen vaas met handbeschilderde bloemen, vlindermotief en goudrand ca. 1930 in goede staat 28xø15cm. Cond.: G

2 Porseleinen vazen
Startprijs 240 EUR

Twee zeldzame handbeschilderde dekselvazen Jugendstil ca.1900, gemerkt D.D. in bloemenvorm beschilderd met bloemen-landschap-figuren-en gouddecor. Beiden chips af. 27x27x19cm.

Europese vaas
Resultaat: 80 EUR

Antieke 19e eeuwse porseleinen vaas met compositie metalen voet en handbeschilderd kakimon motief. 16.5xø 14.5cm. Cond.:G

Meissen figuur
Startprijs 1.000 EUR

Antiek Meissen porseleinen figuur, ca.1900 (knaufzeit), meisje met paardestaarten en omslagdoek.(minimale chips) 14x6x7cm.,Cond.:G

2 Tafelstukken
Startprijs 100 EUR

Twee majolica tafelstukken ca. 1900; 1x tafelstuk met twee figuren en mand met druiven (hoofd gelijmd en vinger af), gemerkt 15619 S. dep. 24x31x16cm. en 1x tafelstuk van twee figuren met mand en bloe...

2 Bierpullen
Resultaat: 80 EUR

Twee Duitse Fayence pullen; 1x bierpul met tinnen deksel met bloemendecor ca. 1800 en 1x kan met tinnen deksel en voet ca. 1900 met figuur in landschap afgebeeld 19-27cm. Cond.: G

Beeld, Royal Dux
Startprijs 650 EUR

Groot antiek bisquit porseleinen Royal Dux figuur, voorstellende een vader en moeder met kind. Aan voorzijde met opschrift: Pax et Labour. In zeer goede originele staat. 48x22x18 cm., Cond.:G