Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Tegeltableau, groot schip
Resultaat: 800 EUR

Groot polychroom tegeltableau ca. 1900 voorstellend twee driemasters met sloep. 5 Tegels beschadigd 55x71cm. Cond.: M

Zuil met bloempot
Resultaat: 450 EUR

Prachtige Jugendstil keramieken bloempot met bijbehorende zuil ca. 1900 (genummerd). Groen geglazuurd met zweepslag-bloemenmotief in zeer goede staat. 1 Chip aan de voet, niet in zicht. 101x50x36cm. C...

Grote Delftse pronkvaas
Resultaat: 450 EUR

Zeldzame grote Delfts keramieken pronkvaas met drakenkoppen en landschappen -met bloemendecor, ca. 1890, 57x39x26 cm., Cond.:G

Porseleinen beeld
Resultaat: 410 EUR

Oude porseleinen figuur Hoofd en armen bewegen. beschilderd met bloemen- en gouddecor 32x25x19cm. Cond.: G

Herend servies
Resultaat: 350 EUR

Hongaars Herend porseleinen koffie-restservies bestaande uit; 8 kop&schotels en koffiekan. Met decor van vogel, vlinders en goud 17x15xø9cm. en 6,5xø11cm.

Chinees 19e eeuws beeld
Resultaat: 300 EUR

Groot antiek Chinees porseleinen figuur, ca.1900, voorstellende een oude man, met stok, in bloemetjes toga. 45x15x11cm., Cond.:G

Wierook brander
Resultaat: 300 EUR

Antieke Cchinese keramieken wierookbrander, 19e eeuw, met craquelee glazuur. 8xø9 cm., Cond.:G

2 Chinese tegels
Resultaat: 275 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen plaquettes met vogels in boom decor en schrift. 1e helft 20e eeuw. 86x33cm., Cond.:G

2 Sevres vazen
Resultaat: 250 EUR

Twee grote Sevres stijl porseleinen pronkvazen, 20e eeuw met bronzen monturen. In goede staat, een voet gerestaureerd. 60x31xØ20cm.

5x Chinees been
Resultaat: 225 EUR

Vijf Chinese netsukes gemaakt van been 5-5,5cm. Cond.: G

Baardman kruik
Resultaat: 200 EUR

Duitse steengoed baardmankruik 17e-18e eeuw, klein formaat in goede originele staat. Barstjes in glazuur 21xø11,5cm. Cond.: G

2 Aardewerk fonteinen Teplitz
Resultaat: 200 EUR

Twee antieke majolica fonteinen, ca.1890, gemerkt Teplitz, man bij een fontein en vrouw bij een fontein. Beide zijn beschadigd. 46x28x25cm., en 45x25x23cm.,

Imari lamp met kap
Resultaat: 190 EUR

Oude imari porseleinen tafellamp met messing monturen( geëlektrificeerd) porselein 19e eeuw rest is later. 47xø29 cm., Cond.G

Kop&Schotel + 3 kopjes
Resultaat: 180 EUR

Vier Biedermeier kopjes met 1 passende schotel (1 oortje mist). Handbeschilderd met landschappen ca. 1830 en later Cond.: R-G

6x kop&schotel ca. 1800
Resultaat: 160 EUR

6 Antieke /chinees porseleinen kop en schotels, ca.1800, met bloemendecor. 7x Ø12.5cm. 3 schotels met haarscheur en 1 kommetje met minimale chip. Cond.:R/G

Keulse schenkkan
Resultaat: 150 EUR

Prachtige grote Duitse steengoed kruik ca. 1800 met blauwe beschildering in zeer goede staat 47x27cm. Cond.: G

Queng Long schaaltje 1810
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen schaaltje, Quen Long, ca. 1810, met landschapsdecor. 25x18 cm., Cond.:G

Queng Long schaaltje 1810
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen schaaltje, Quen Long, ca. 1810, met landschapsdecor. 25x18 cm., Cond.:G

Queng Long schaaltje 1810
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen schaaltje, Quen Long, ca. 1810, met landschapsdecor. 25x18 cm., Cond.:G

Reservistenkruik
Resultaat: 150 EUR

Antieke Duitse keramieken reservistenkruik met prachtig tinnen deksel met leeuw en reservist erop. 12 comp.Kgl Baÿo 18 inft.ref Prinz Ludw.Ferdinand Zandman 1902-1904. Reservist Runkel. Met prachtige...

7 Hummels
Resultaat: 147 EUR

Hummel figuren, m.i Hummel club membership year 1999/2000. 8-9 cm., Cond.:G

3x Kop&schotel ca. 1800
Resultaat: 145 EUR

3 Antieke Chinees porseleinen kop en schotels, ca.1800, met planten-en vlinderdecor. 1 kopje heeft haarscheur. 5xØ12cm.

3 Chinese kop&schotels
Resultaat: 140 EUR

3 Prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met fijne beschildering, landschapsdecor. 6x11x12 cm., Cond.:G

Chinees bord, 19e eeuw
Resultaat: 135 EUR

Chinees porseleinen apart bord 19e eeuw met bloemendecor en familienaam verso. Lichte randschade ø24,5cm. Cond.: G