Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Duitse twee-deurs kast
Startprijs 1.100 EUR

Prachtige 18e eeuwse Zuid Duitse barokkast, 2-deurs met lade, schuine hoeken, getoogde deuren en koplijst. Prachtig inlegwerk op de deuren, schuine hoeken en zijkanten. Koplijst is ca. 100 jaar oud (d...

Hoekkast ca. 1900 Jugendstil
Startprijs 4.000 EUR

Zeer bijzondere historismus hoekkast met schrijfvakca. 1890. Massief eiken met inlegwerk van diverse edele houtsoorten. Onderkast met schrijfklep waarachter een open ruimte met lade, in dit vak is een...

Dresden barok vertico
Startprijs 500 EUR

Antiek Dresdner barok twee deurs kastje, ca.1900,notenhout fineer met bandintarsia. Versierd met prachtige bronzen ornamenturen. (minimale fineerschade) In zeer goede staat. 126x77x48cm.

Biedermeier hoekkast
Startprijs 1.600 EUR

Biedermeier hoekkast met glas.Mahony fineer, ca.1820, onderkast met 2 naar voren gebogen deuren waarvan het fineer doorloopt.Bovenkast met 2 geëboniseerde zuilen en messing kapittels. Kast is gerestau...

Antieke spiegel
Resultaat: 360 EUR

Grote antieke vegulde halspiegel, ca.1870, met bewerkte kroon, in goede originele staat. 194x93cm.

Secretaire Louis Seize 1780
Startprijs 3.000 EUR

Bijzonder mooie Louis Seize opzetsecretaire, ca.1780, massief noten/fineer, op taps toelopende poten.3 schuifladen, schuine schrijfklep waarachter open vak en 7 lades. Bovenzijde voorzien van 2 deuren...

Kapstok
Resultaat: 850 EUR

Grote houtgestoken Schwarzwald beren-kapstok 2e helft 20e eeuw 195x55x42cm. Cond.: G

Hollandse vitrine 1910
Resultaat: 900 EUR

Prachtige notenhout fineer vitrinekast met intarsia ca. 1910 met geslepen glas en volle zuilen. Zeer mooie kwaliteit, binnenzijde ook gefineerd. Geheel staand op hoge spitse poten met messing 177x100x...

Biedermeier sofa 1820
Startprijs 1.500 EUR

Zeer bijzondere biedermeier sofa ca. 1820, berken fineer,De sofa is nieuw gepolitoerd en nieuw gestoffeerd. 96x180x59cm.

Drents eiken kabinet, ca. 1820
Resultaat: 1.100 EUR

Drents eiken kabinet ca. 1820 in uitstekende staat. Brons beslag en volle zuilen met messing capitellen. Fruitkorf met guirlandes in de gebogen kap 247x177x58cm. Cond.: U

Mahonie kabinet
Resultaat: 475 EUR

18e Eeuws Hollands mahonie op eiken Louis Quinze kabinet met origineel brons beslag en binnenwerk. Ongerestaureerd.(rechterdeur is krom) 235x172x57 cm., Cond.:G

Buffetkast
Startprijs 600 EUR

Grote antieke Duitse eikenhout fineer buffetkast ca. 1910, voorzien van 3 lades en totaal 6 deuren waarvan 1 met glas. Panelen voorzien van snijwerk en marquetrie fineer. Origineel beslag. Kast is van...

Vitrinekast op bolpoten
Resultaat: 450 EUR

Schitterende eiken Grunderzeit vitrinekast met dikke zuilen en capitellen ca. 1880. Geheel staand op forse bolpoten, deuren met facetgeslepen glas in zeer goede staat (woonkamer klaar) 173x130x58cm. C...

Eiken kabinet
Startprijs 780 EUR

Hollands 18e eeuws Louis Quinze kabinet met prachtig lijstwerk op de deuren, mooie patina.Geen scheuren of kromme deuren. Kast is in mooie originele staat met antiek bronzen beslag. 254x182x60cm., Co...

Bestoken sideboard/bar, 19e eeuw
Startprijs 360 EUR

Antiek Indonesisch koloniaal meubel van teakhout met prachtig snijwerk met figuren (fantasiefiguren, dansers en koppen) op de lades en deuren. Boven 2 lades, onder 2 deuren. Waarschijnlijk gefungeerd ...

Mahonie biedermeier secretaire
Startprijs 350 EUR

Duitse laat-Biedermeier mahoniefineer op eiken secretaire met afneembare kop ca. 1840. Geheel in goede staat zonder scheuren, looplijsten goed. Oudere restauratie zijkanten onder (fineer) 152x110x57cm...

Engelse breistoel
Resultaat: 40 EUR

Mahoniehouten breistoel 19e eeuw met goede velours stoffering en bewerkte rugleuning in zeer goede staat 52x59x69cm. Cond.: G

Jugendstil buffet
Resultaat: 250 EUR

Prachtig antiek eikenhouten Jugendstil buffet ca. 1890 met veel snijwerk op de deuren en lijsten. Okerkleurig marmeren blad met facetgeslepen glas in bovendeuren en spiegel. In zeer goede staat 210x13...

Spiegelconsole, marmeren plaat
Resultaat: 250 EUR

Empire stijl halve maantafel met groen marmeren blad en goudkleurige beschildering, 2e helft 20e eeuw. 85x123x51. Cond.:G

Buffetkast Henri Deux
Resultaat: 180 EUR

Notenhouten Henri Deux buffet ca. 1880, in goede originele staat met zuilen, snijwerk en origineel beslag 230x140x54cm. Cond.: G

Vitrine WN
Startprijs 450 EUR

Duitse noten met wortelnoten fineer Grunderzeit 2-deurs vitrine met lade ca. 1890. Compleet met sleutel, recentelijk gerestaureerd en in uitstekende staat 184x107x49cm. Cond.: U

Kabinet
Resultaat: 1.000 EUR

Prachtig groot Drents eikenhouten kabinet in perfecte staat in meekrab kleur ca. 1820. Messing beslag en bovenin prachtig snijwerk met guirlandes, krimpnaad 274x190x55cm. Cond.: U

Louis Philippe vitrinekast
Resultaat: 350 EUR

Prachtige Franse notenhout fineer vitrinekast ca. 1880 in roccoco vormgeving. Prachtige gestoken panelen en mooi lijstwerk in zeer goede originele staat 200x98x36cm. Cond.: G

Barokstijl vitrine
Resultaat: 300 EUR

Hollandse notenhout fineer Louis Quinze stijl vitrinekast, 2e helft 20e eeuw,staande op klauwpoten met origineel bronzen beslag. In zeer goede staat. 220x150x26cm.