Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Drents eiken kabinet, ca. 1820
Resultaat: 1.100 EUR

Drents eiken kabinet ca. 1820 in uitstekende staat. Brons beslag en volle zuilen met messing capitellen. Fruitkorf met guirlandes in de gebogen kap 247x177x58cm. Cond.: U

Kabinet
Resultaat: 1.000 EUR

Prachtig groot Drents eikenhouten kabinet in perfecte staat in meekrab kleur ca. 1820. Messing beslag en bovenin prachtig snijwerk met guirlandes, krimpnaad 274x190x55cm. Cond.: U

Hollandse vitrine 1910
Resultaat: 900 EUR

Prachtige notenhout fineer vitrinekast met intarsia ca. 1910 met geslepen glas en volle zuilen. Zeer mooie kwaliteit, binnenzijde ook gefineerd. Geheel staand op hoge spitse poten met messing 177x100x...

Kapstok
Resultaat: 850 EUR

Grote houtgestoken Schwarzwald beren-kapstok 2e helft 20e eeuw 195x55x42cm. Cond.: G

Hollandse barok secretaire
Resultaat: 850 EUR

Antieke 18e eeuwse Hollandse orgelgebogen wortelnoten barok secretaire met origineel bronzen beslag. In originele ongerestaureerde staat. Secretaire heeft een mooi binnenwerk met lades en kelder. 110x...

Mahonie kabinet
Resultaat: 475 EUR

18e Eeuws Hollands mahonie op eiken Louis Quinze kabinet met origineel brons beslag en binnenwerk. Ongerestaureerd.(rechterdeur is krom) 235x172x57 cm., Cond.:G

Vitrinekast op bolpoten
Resultaat: 450 EUR

Schitterende eiken Grunderzeit vitrinekast met dikke zuilen en capitellen ca. 1880. Geheel staand op forse bolpoten, deuren met facetgeslepen glas in zeer goede staat (woonkamer klaar) 173x130x58cm. C...

Mahonie secretaire
Resultaat: 400 EUR

Prachtige Engelse mahoniehouten 19e eeuwse secretaire met origineel messing beslag, rood schrijfleer, 4 lades, vakverdeling en deurtje. Prachtige patina in zeer goede originele staat 110x88x46cm. Cond...

Franse slaapkamer 1880
Resultaat: 380 EUR

Antieke Franse notenhouten fineer slaapkamer ca. 1900 Neo roccoco. geheel bestaande uit een tweedeurs kast (uitneembaar), 2 nachtkastjes en 2 bedden in goede originele staat.

Gebogen buikcommode
Resultaat: 375 EUR

Oude Louis Quinze srtijl barok commode notenhout fineer, met intarsia en bronzen beslag, marmeren blad, 2e helft 20e eeuw. In goede staat. 70x70x41 cm., Cond.:G

Antieke spiegel
Resultaat: 360 EUR

Grote antieke vegulde halspiegel, ca.1870, met bewerkte kroon, in goede originele staat. 194x93cm.

Louis Philippe vitrinekast
Resultaat: 350 EUR

Prachtige Franse notenhout fineer vitrinekast ca. 1880 in roccoco vormgeving. Prachtige gestoken panelen en mooi lijstwerk in zeer goede originele staat 200x98x36cm. Cond.: G

Kussenkast
Resultaat: 350 EUR

Oude koloniale teakhouten kussenkast, ca.1920, met zuilen en zware kussens, in goede originele staat. Kast heeft een grote koplijst. 188x148x68 cm., Cond.:G

Barok vitrine
Resultaat: 350 EUR

Oude wortelnoten vitrine opzetkast, 2e helft 20e eeuw, Engelse stijl.Onderstuk op hoge poten en 4 lades. Bovenstuk met een getoogde deur zijkanten ook met glas. In goede staat. 201x107x45cm.

2 Goudkleurige spiegels
Resultaat: 350 EUR

Twee empire stijl spiegels ca. 1880 in goede originele staat 87x58cm.

Engelse spiegelcommode
Resultaat: 350 EUR

Prachtige Engelse mahoniehouten spiegelcommode met wortelnoten voorfront ca. 1900 met 4 lades, spiegel en 2 zijkastje bovenop. In zeer goede staat 160x109x46cm.

Secretaire
Resultaat: 350 EUR

Oude Franse notenfineer dames-schrijftafel ca. 1920. Rondom met bloemintarsia en bronzen sierwerk. Achter de schuine klep bevinden zich 3 lades en 1 kelder met schuif. In zeer goede originele staat 92...

2x Piedestal groot
Resultaat: 330 EUR

Twee grote Empire stijl piedestals van beschilderd hout en met zwart marmeren blad (20e eeuw) 121x30x34cm. Cond.: G

Barokstijl vitrine
Resultaat: 300 EUR

Hollandse notenhout fineer Louis Quinze stijl vitrinekast, 2e helft 20e eeuw,staande op klauwpoten met origineel bronzen beslag. In zeer goede staat. 220x150x26cm.

Engelse Art Deco vitrine, eikenhout
Resultaat: 300 EUR

Engelse eikenhouten vitrinekast met zijkanten van glas. geheel staand op Queen-Anne poten ca. 1900. Mooie patina en in zeer goede originele staat 125x88x35cm. Cond.: G

Meubel met tegels
Resultaat: 300 EUR

Bijzondere Grunderzeit theetafel van eikenhout ca. 1880 met grote keramieken plaquettes met bloemen en vlinderdecor. Prachtige kwaliteit, zijdelen zijn opklapbaar 80x120x60cm. Cond.: G

Schaapslederen fauteuil
Resultaat: 300 EUR

Mooie schaapslederen fauteuil met kopernagels en houten poten, 97x78x76 cm., Cond.:G

Gestoken mahonie stoel, rode stof
Resultaat: 280 EUR

Prachtige notenhouten Louis Philippe voltaire ca. 1880. Opengewerkt met rozenmotief en goede rode velours stoffering 118x63x68cm. Cond.: G

Wortelnoten bureau
Resultaat: 270 EUR

Antiek Hollandse wortelnoten fineer Louis Quinze stijl schrijfbureau, ca.1900, met schuine klep en 3 gebogen laden, staande op klauwpoten, met origineel bronzen beslag. In zeer goede staat met prachti...