Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Pop, Armand Marseille
Startprijs 100 EUR

Oude porseleinen pop Duitsland ca. 1920. Armand Marseille Nr. 390 / 7/0, papier-mache lichaam ca. 28cm. Cond.: R

Paris Bebe, Jodin
Startprijs 1.000 EUR

Paris Bebe, geleed lijf, "Jodin". Rariteit!. Boven 6 tanden, blauw-grijze ogen en open vingers. Originele kleertjes met lang donker haar. Stempel op het lichaam. bakfout achter

Bebe Jumeau
Startprijs 1.250 EUR

Jumeau (7). Boven 6 tandjes, bruine ogen en open vingers. Origineel. L.: 42cm.

Kerstner
Resultaat: 200 EUR

Schouderplaat porseleinen popje met leren lijf. Schuin afgesneden hoofd met gesloten mond en lichtblauwe ogen. Ongemerkt (waarschijnlijk Kerstner). L.: 32cm.

Buschow & Beck meisjespop
Startprijs 80 EUR

Oude celluloid Buschow en beck meisjespop (Minerva) met glazen ogen in goede staat 43cm. Cond.: G

Kammer & Reinhard, negerpop
Startprijs 80 EUR

Oude DUitse Kammer en Reinhard neger-babypop met glazen slaapogen en stoffen lichaam. Compositie hoofd, benen en armen 50cm. Cond.: G

Minerva, celluloid
Startprijs 50 EUR

Celluloid Minerva, moet opnieuw geëlastiekt worden L.: 35cm. Cond.: G

2 Oude poppen
Resultaat: 100 EUR

Twee oude porseleinen poppen 20e eeuw; 1x ongemerkt met originele kleertjes, porseleinen kop en schouders, 1 oog mist, onderste deel arm en been is porselein 39cm. 1x Nr. 1 4/0 Made in Germany met pap...

A.M. Nr. 370
Startprijs 100 EUR

A.M. Nr. 370, lichaam tricot. Schuin afgesneden hoofd met boven 4 tandjes en bruine slaapogen. Leren armen met open vingers en houten schoentjes L.:38cm. Cond.: R

Schildpadpop, moccakleur
Startprijs 60 EUR

Oude Duitse schildpad pop en mocca kleur (Tortulon) voor de Franse markt. Met glazen ogen in zeer goede staat 28,5cm. Cond.: G

Porseleinen pop, 183X0
Startprijs 150 EUR

Schotse jongen kling .Gemerkt 183 x o. bruine vaste ogen en gesloten mond. originele kleding L.: 32cm. Cond.: U

Kammer & Reinhardt babypop
Startprijs 75 EUR

Oude Duitse Kammer en reinhard celluloid babypop met stoffen lichaam K.R.W. 351/5 56cm. Cond.: G

Celluloid pop, Hans
Startprijs 125 EUR

Hans van schildpad, kleine beschadiging aan de hals, hoofd 56cm. Lichaam 52-53 cm., blauwe vaste ogen oude schoentjes en mooi origineel pakje.

Schilpadpop, Blondköpfchen
Startprijs 75 EUR

Grote Duitse schildpad pop Blonköpfchen, maat 56 op hoofd en lichaam, met slaapogen in zeer goede staat

Celluloid pop, Celbach
Startprijs 50 EUR

Minerva baby celluloid pop, vaste blauwe ogen, open mond met 2 tanden boven. Lichte beschadiging aan de armen 36cm. Cond.: G

Porseleinen popje
Startprijs 40 EUR

Oude porseleinen pop 1e helft 20e eeuw met porseleinen hoofd, buste, onderarmen en onderbenen. Originele kleertjes 19cm. Cond.: G

Schildpadpop Inge
Startprijs 70 EUR

Grote Duitse schildpadpop Inge met glazen ogen 46cm. Cond.: G

Pop, K.W. (Konig Wernicke)
Startprijs 60 EUR

König und Wernicke, blauwe flirtogen, open mond met boven 4 tandjes, originele kleertjes 42cm. Cond.: U

2x Steiff, Mecki en Micki
Startprijs 60 EUR

Twee keer mooie Steiff, Mecki en Micki ca. 1950/1960 met kunststof koppen en vilten lichaam in goede originele staat (kleertjes iets vies) 17cm. Cond.: G

8 Oude poppen
Startprijs 100 EUR

Acht oude poppen o.a; celluloid (7x) en 1x papier mache ca. 1930 en later. 1 Pop is beschadigd 14-38cm.

Marklin speelgoed
Resultaat: 50 EUR

Marklin tenderlok Cm 800 in originele doos (licht bespeeld), 3 wagons (1x Marklin kiepwagon, 1x Lilliput en 1x ongemerkt), daarbij diverse blikken Marklin treinrails 2e helft 20e eeuw. 55 Stuks incl. ...

Schildpadpop Inge 42
Startprijs 60 EUR

Grote Duitse schildpadpop Inge met geschilderde ogen 42cm. Cond.: G

Cellba celluloid pop
Startprijs 50 EUR

Oude Duitse Cellba celluloid pop, Schöberl en Becker babypop met glazen ogen 30cm. Cond.: G

3 Poppen Duitsland
Resultaat: 60 EUR

Drie oude poppen Duitsland; 1x schildpad Ursel met geschilderde ogen 36cm. Cond.: G, 1x celluloid Bruno Schmidt met slaapogen 39cm. Cond.: R, 1x Sonni meisjespop met slaapogen en "mama", originele pru...