Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Kerstner
Resultaat: 200 EUR

Schouderplaat porseleinen popje met leren lijf. Schuin afgesneden hoofd met gesloten mond en lichtblauwe ogen. Ongemerkt (waarschijnlijk Kerstner). L.: 32cm.

Scooter Japans + spaarpot
Resultaat: 160 EUR

Twee delen blikken speelgoed. 1x Pigeon Japan scooter, 50e jaren (1 arm mist) 12x20x5.3 cm. en 1x spaarpotje :geld hierin gespaard wordt door 't pelikaantje bewaard (Erdal) reclame:Erdal beroemd door ...

2 Oude poppen
Resultaat: 100 EUR

Twee oude porseleinen poppen 20e eeuw; 1x ongemerkt met originele kleertjes, porseleinen kop en schouders, 1 oog mist, onderste deel arm en been is porselein 39cm. 1x Nr. 1 4/0 Made in Germany met pap...

3 Duitse celluloid poppen
Resultaat: 80 EUR

Drie oude Duitse celluloid poppen; 1x schildpad model Ursel met vaste glazen ogen 34cm., 1x Cellba celluloid, gemerkt zeemeermin met glazen ogen 35cm. en 1x schildpad (celluloid) Ursel met glazen ogen...

Radiografische boot
Resultaat: 70 EUR

Compleet nieuw in de verpakking; 1x Nieuwe radiografische afstandsbediening en 1x op afstand bestuurbare boot. Graupner Möwe vissersboot 60x49x20cm. Inclusief originele doos en toebehoren.

3 Poppen Duitsland
Resultaat: 60 EUR

Drie oude poppen Duitsland; 1x schildpad Ursel met geschilderde ogen 36cm. Cond.: G, 1x celluloid Bruno Schmidt met slaapogen 39cm. Cond.: R, 1x Sonni meisjespop met slaapogen en "mama", originele pru...

10 Dinky Toys
Resultaat: 55 EUR

Tien oude Engelse Dinky Toys; 1x Bedford Meccano Ltd, 1x Commer, 1x Alfa Romeo Meccano Ltd, 1x Aveling Barford Meccano Ltd, 1x Landrover Meccano Ltd, 1x Dodge Meccano Ltd, 1x Massey Harris, 1x Ford Se...

5 Celluloid poppen
Resultaat: 55 EUR

Vijf oude Duitse celluloid poppen; 1x jongen en meisje op boomstam, schildpad met originele kleertjes Cond.: G, 1x schildpad Inge 13cm. (barstjes in lichaam), 1x schildpad meisjespop met haar 9cm. Con...

Marklin speelgoed
Resultaat: 50 EUR

Marklin tenderlok Cm 800 in originele doos (licht bespeeld), 3 wagons (1x Marklin kiepwagon, 1x Lilliput en 1x ongemerkt), daarbij diverse blikken Marklin treinrails 2e helft 20e eeuw. 55 Stuks incl. ...

Diverse poppen en spullen
Resultaat: 50 EUR

Kavel met 8 design poppen en twee stoeltjes 2e helft 20e eeuw; 7x porseleinen poppen Engeland en 1x stoffen pop in zeer goede staat 12-46cm. Cond.: G

Treintjes
Resultaat: 50 EUR

Complete Hollandse treinenset N.S. spoorwegen, met trafo, rails, huizen en boscage. Cond.:G

Kinder serviesje
Resultaat: 40 EUR

Oud keramieken kinderserviesje ca. 1930 met kersendecor, gemerkt met een bijenkorf en nummers. Bestaande uit; suikerpot, melkkan, 6x plat bord, 4x diep bord, 1x klein kommetje, 1x grotere kom, 1x ovaa...

Schuco Mercedes (bouw)pakket
Resultaat: 40 EUR

(Bouw)Pakket van Schuco, Mercedes-Benz 190 SL. Deels in elkaar gezet, overige onderdelen waarschijnlijk allemaal aanwezig. Alles in originele verpakking inclusief cover.

Schaalmodel BMW Z4
Resultaat: 35 EUR

Groot schaalmodel 1:12 ( Kyosho) van een BMW Z4 in uitstekende staat. Met stoffen kap die open en dicht kan.

Diverse schaalmodel auto's
Resultaat: 30 EUR

Kavel met ca. 35 schaalmodellen van auto's waaronder Bburage, Hotwheels, Rastar, NewRay etc. velen nog in originele doos en in uitstekende staat.

Sun Star schaalmodel auto
Resultaat: 30 EUR

Sun Star 1:18 schaalmodel van een 1956 Mercury Montclair. Inclusief originele doos en boekje. In nieuwstaat.

Pors. pop, Theodoor Recknagel
Resultaat: 25 EUR

Oude porseleinen Duitse pop Theodoor Recknagel 1914 Dep R12/A met vaste glazen ogen, open mond en tandjes. (Lichaam hoort niet bij de porseleinen kop) Cond.: R

First Gear schaalmodel
Resultaat: 20 EUR

Schaalmodel (c) 1999 First Gear Peosta Iowa, replica 1949 international harvester 20x6x6,5cm. Cond.: G

4 Schaalmodellen 1:18
Resultaat: 20 EUR

Vier schaalmodellen 1:18; 1x (Norev) Lexus LS460 (mist 1 spiegel, barst in ruiten), 1x (Maisto) Thunderbird, 1x (AutoArt serie no. 0866) Lexus LFA (1 spiegel mist, wel aanwezig) en 1x Jaguar XK Conver...

Speelgoedauto's
Resultaat: 15 EUR

Diverse speelgoedauto's Lesley England waaronder; 1x Routemaster bus Visco Static (Very good), 1x Mercury Police by lesley Matchbox (Good), 1x Silver ghost no. 15 (matig) en 1x Pull tractor No 1 (sli...

Speelgoed steen
Resultaat: 15 EUR

Oude steen bouw speelgoed ca. 1900 Cond.: G

Kinder naaimachine
Resultaat: 15 EUR

Oude Russische metalen kinder naaimachine ca. 1960 in zeer goede staat 20x26x11cm. Cond.: G

Sun Star schaalmodel auto
Resultaat: 15 EUR

Sun Star 1:18 schaalmodel van een 1959 Pontiac Bonneville Open Convertible. Inclusief originele doos en boekje. In nieuwstaat.

Sun Star schaalmodel auto
Resultaat: 15 EUR

Sun Star 1:18 schaalmodel van een 1956 Mercury Montclair. Inclusief originele doos en boekje. In nieuwstaat.