Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Perzisch kleed
Startprijs 80 EUR

Groot handgeknoopt Perzisch tapijt met florale motieven, 167x195cm., Cond.:G

Gobelin groot
Resultaat: 40 EUR

Grote gobelin ca. 1900 met barok landschapsvoorstelling met vele figuren in pastelkleur (vochtvlek) 200x103cm. Cond.: G

Tapijt
Resultaat: 30 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt tapijt. Hoofdzakelijk bruin/zwart/blauw tinten. Iets rafelig aan de uiteinden 204x123cm. Cond.: G

Kleed
Resultaat: 20 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt tapijt met kobaltblauw/oker basiskleuren en bloemmotief. beschadigd 195x124cm.

Perzisch tapijt
Resultaat: 40 EUR

Oud Perzisch tapijt met bont decor in goede staat 206x140cm. Cond.: G

Tapijt
Startprijs 20 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt tapijt met rood/oker/blauwe basiskleuren 150x92cm. Cond.: G

Loper en kleed
Resultaat: 30 EUR

Oude Perzische loper en kleed in goede staat 112x82cm. en 162x49cm. Cond.: G

Kleed
Resultaat: 45 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt rood van kleur, 110x210cm., Cond.:R

Tapijt
Resultaat: 40 EUR

Perzisch handgeknoopt tapijt met briek-rode basiskleur. Beschadigd bij de kanten 194x117cm. Cond.: M

Perzisch kleed
Resultaat: 25 EUR

Handgeknoopt Perzisch kleed Tabriz Indio, fijngeknoopt in zeer goede staat 167x104cm.

Kleed
Resultaat: 35 EUR

Oud Perzisch kleed in goede staat 130x72cm. Cond.: G

Tapijt
Resultaat: 20 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt tapijt met zwart/donkerrode basiskleuren en bloemmotief 154x106cm. Cond.: G

Kleed
Startprijs 25 EUR

Oud Perzisch kleed in goede staat 140x93cm. Cond.: G

Worteldoek
Resultaat: 45 EUR

Handgemaakt worteldoek, oranje van kleur, ca.1900, 120x140cm., Cond.:R/G

Bidkleed
Resultaat: 20 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt tapijt met bruin/oker basiskleur 187x80cm. Cond.: G

2 Perzische kleedjes
Resultaat: 35 EUR

Twee Perzische kleden; 1x loper 141x63cm. en 1x tafelkleed 70x63cm. Donkerblauw/Zwart in zeer goede staat

Bidkleed
Resultaat: 10 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt tapijt met randschade en kale plekken 140x93cm. Cond.: M

Perzisch kleed
Startprijs 40 EUR

Handgeknoopte Perzische loper, met een patroon van drie vakken en een blauwe omranding. 130x74cm., Cond.:G

Tapijt
Resultaat: 20 EUR

Groot tapijt met bloemenmotief en vogels. Bruin/roze/blauwe basisikleuren 212x130cm. Cond.: G

Kleed
Resultaat: 40 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt, rood/blauw van kleur, 133x83cm., Cond.:G

Perzisch tapijt
Resultaat: 30 EUR

Groot handgeknoopt Perzisch tapijt, licht van kleur met ruitmotief, 290x202cm., Cond.:R/G

Tapijt
Resultaat: 20 EUR

Oud handgeknoopt Perzisch tapijt met blauw/zwart/rode basiskleuren en bloemenmotief 200x 138 cm

Perzisch tapijt
Resultaat: 35 EUR

Prachtig groot handgeknoopt tapijt met diverse florale motieven, 260x210cm., Cond.:R/G

Tapijt, Beloutch
Resultaat: 70 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt Beloutch tapijt met blauw/zwart/bruin als basiskleuren in zeer goede staat 157x90cm. Cond.: G