Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Prachtcollectie Vaticaan
Resultaat: 325 EUR

Prachtcollectie Vaticaan vanaf 1929 t/m 2010, postfris practisch compleet en veel materiaal tot 10x dubbel. Tevens honderden eerstedags enveloppen etc. etc.

7x Jaarpakket
Resultaat: 250 EUR

Jaarpakketten en postzegelvelletjes 2005 t/m 2011 en divers postfris. Heeft ca. € 1.000,- gekost.

Album met ca. 1000 kaarten
Resultaat: 200 EUR

Groot album met ansichtkaarten wereld en allerlei diversiteiten. geheel in een Jugndstil album.

Collectie Groot Britannië
Resultaat: 190 EUR

Collectie Groot Britannië met stockboek met aardig klassiek en vooroorlogs materiaal. Veel postfrissen jaargangen tussen 2000-2010 en albumbladen.

NL albumbladen 2004-2007
Resultaat: 180 EUR

Nederland albumbladen 2004-2007 en stockboek met 5 gulden hangend haar , 50-er jaren en puntstempels.

2 Stockboeken postfris
Resultaat: 160 EUR

Twee stockboeken postfris 60er-70er-80er jaren waaronder; kinderpostzegelvellen engros, amphilex vellen en 4x 10 gulden Juliana.

12 Mappen eerstedag enveloppen
Resultaat: 150 EUR

Postzegelverzameling; 12x importmappen met honderden 1e-dags enveloppen jaren 1958-2008 waaronder mint 1958 (cataloguswaarde € 100,-) en zomer 1960 (cataloguswaarde € 70,-) . Tevens veel kinderblokke...

1 Album postfris Nederland
Resultaat: 150 EUR

Zwart album frankeergeldig postfris Nederland 80er-90er jaren

Collectie postzegels
Resultaat: 130 EUR

Postzegelverzameling Nederland en diversen waaronder; kerken in oorlogstijd postfris, Gouds glazen ongebruikt etc. in 5 stockboeken en 2 dozen.

Ca. 100 Postkaarten Drenthe
Resultaat: 110 EUR

Ca. 100 oude postkaarten uit Drenthe, Cond.:G

3 Jaarpakketen + diversen
Resultaat: 110 EUR

Jaarpakketten postzegels 1999, 2000, 2001 en 1994. tevens divers postfris 90er jaren en 2 stockboeken postfrisse vellen.

100 Postkaarten, Twente e.o.
Resultaat: 100 EUR

Ca. 100 oude postkaarten uit Twente, Cond.:G

BRD 1949-1991
Resultaat: 80 EUR

Bondsrepubliek Duitsland 1949-1991, gebruikt en postfris, deels dubbel. Verzameld in twee dure Leuchtturm albums.

Zwitserland postfris + albumblad
Resultaat: 75 EUR

Zwitserland aardige voorloorlogse zegels en interessante postfrisse jaargangen 2000-2007.

6 Boeken met kaarten
Resultaat: 75 EUR

Zes boeken met oude (post) kaarten van hummel, religieus, landschappen etc. etc. ca. 24x30cm. Cond.: G

5 Jaarpakketten Papoea
Resultaat: 60 EUR

Vijf jaarpakketten Nieuw Guinea en Engelse koloniën.

Diverse ansichtkaarten
Resultaat: 25 EUR

22 Oude Duitse postkaarten ca. 1920 Cond.: G

Kavel postzegels
Resultaat: 20 EUR

Kavel diverse postzegels, o.a. veel Luxemburg, Nederlands-Indië en Nederland, en nog diverse andere. Cond.:G