Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Glaswerk
Resultaat: 60 EUR

Twee delen 19e eeuws gegraveerd glaswerk; 1x dekselcoupe, rondom geslepen (minimale chips rand) 34xø16cm. en 1x Karaf, rondom geslepen 33xø9cm. Cond.: G

4 Glazen kandelaars
Startprijs 60 EUR

Vier kaarskandelaars, 19e eeuws glaswerk met restverzilvering

3 Traanflesjes (Romeins)
Startprijs 250 EUR

3 Glazen bodemvondsten uit de oudheid, waarschijnlijk Romeins. 2x flaconflesje en 1x zalfpotje. 25-77 cm., Cond.:G

Groen glazen schaal
Resultaat: 10 EUR

Groen glazen design schaal 60-er jaren (Murano?) in zeer goede staat H.ca.14cm xø ca. 19cm.

Glazen design vaas
Resultaat: 280 EUR

Prachtige groen glazen art-deco vaas, ca.1930, met vrouwendecor, mat en glanzend glas. 25.5x Ø16cm., Cond.:G

17 Delen Leerdam glas
Resultaat: 50 EUR

17 Delen Copier Leerdam glas 1926 (gemerkt); 11x kleine koekjesschaaltjes, 4x grotere gebaksschaaltjes, 1x grote glazen ronde pot op onderschotel, 1x kleinen glazen ronde pot op onderschotel.

Glazen tafellamp Daum
Resultaat: 50 EUR

Oude glazen tafellamp (Daum France) in goede staat 2e helft 20e eeuw 35x13x9cm. Cond.: G

Langwerpig glazen schaal
Resultaat: 10 EUR

Langwerpige glazen design schaal 60-er jaren (Murano?), 5x38x11cm. Cond.: G

2 Vazen Leerdam
Resultaat: 40 EUR

Twee oude K.P.C. Bazel Leerdam vazen (grotere vaas heeft 1 chip) 14-19cm. Cond.: R-G

Copier Leerdam vaas
Resultaat: 30 EUR

Copier Leerdam glazen vaas, konisch en geschulpt 12-ø12cm. Cond.: G

5 Delen glaswerk 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Vijf delen 19e eeuws glaswerk met restverzilvering; 2x vazen, 1x kelk en 2x kaarskandelaar 13-27cm. Cond.: G

9 Mondgeblazen glaasjes
Resultaat: 30 EUR

Negen mondgeblazen slingerglaasjes 19e eeuw 8,5x4,3cm. Cond.: G

42-Delig servies Leerdam
Resultaat: 60 EUR

42 Delen A.D. Copier Neerlandia Art Deco groen persglas ontbijtservies 1933-1945 bestaande uit; 11x ontbijtbordje, 3x vleeswarenschaaltje, 3x eierdopje, 2x broodschaal, 1x suiker&melkstel, 2x schalen ...

7 Delen kristal
Startprijs 15 EUR

Zeven delen bewerkt kristal 20e eeuw; 1x grote schaal ø26cm. en 6x kleine schaal ø15cm. Cond.: G

Kristallen bowlset
Startprijs 150 EUR

Prachtige zwaar kristallen bowlstel facetgeslepen 14-delig. Geheel bestaand uit zware onderschotel, bowlpot met deksel en kristallen glazen. 1 Glas heeft een barst en 1 chip aan bowlpot 35xø41cm. Cond...

3 Schalen waaierkristal
Resultaat: 90 EUR

Drie waaierkristallen scheepjesvormige schalen 2e helft 19e eeuw (minimale chips) 16-30cm. Cond.: G

3 Karaffen
Startprijs 30 EUR

Drie glazen karaffen 20e eeuw; 1x kristal Samobor karaf geslepen, 1x grote kristallen karaf en 1x persglas karaf (klein) 22-32cm. Cond.: G

6 Delen ruit/waaierkristal
Resultaat: 80 EUR

Zes delen antiek kristal; 1x bonbonniere waaierkristal (1 chip), 1x stolp waaierkristal (2 chips), 1x Nap ruitkristal (1 chip), 2x ruitkristallen onderzetters (minimale chips) en 1x geslepen schaal 6-...

2 Kristallen karaffen
Resultaat: 65 EUR

Twee zware kristallen karaffen facetgeslepen, 1e helft 20e eeuw. Bij 1 karaf 1 chip af. 26x10x10cm.,Cond.:R/G

Glazen schaaltje
Resultaat: 22 EUR

Aparte filligrain bonbonschaal met blauw/groen glazen binnenbakje. gemerkt Paris 1897 (glas gemerkt Vereco France). geheel staand op drie pootjes 9x11x11cm. Cond.: G

5 Delen glaswerk
Startprijs 30 EUR

Vijf delen glaswerk 20e eeuw; 1x Swarovski zwaan (chip staart af), 1x olifant Vannes Art France (Goed), 1x briefverzwaarder bolvormig facetgeslepen (chip), 1x kaarskandelaar Swarovski (goed) en 1x taf...

Pindaset Leerdam
Startprijs 20 EUR

Thomassen ontwerp Leerdam glazen pindaset 7-delig 3,5-13cm. Cond.: G

3 Copier asbakken
Startprijs 40 EUR

Drie Copier Leerdam asbakken; 2x "spijker" asbakken (1x met reclame Suerdieck Brasil 6xø13cm. en 1x blauw-groene asbak 4xø12cm.) Cond.: G

Ovale kristallen schaal
Startprijs 50 EUR

Ovaalvormige ruitgeslepen kristallen schaal 2e helft 19e eeuw, minimale chips 10x19x24cm. Cond.: G