Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Glazen design vaas
Resultaat: 280 EUR

Prachtige groen glazen art-deco vaas, ca.1930, met vrouwendecor, mat en glanzend glas. 25.5x Ø16cm., Cond.:G

2x Glaswerk
Resultaat: 120 EUR

Twee delen glaswerk 18e-19e eeuw; 1x mondgeblazen vaas handbeschilderd en 1x apothekersfles met restbeschildering 19-22cm. Cond.: G

3 Schalen waaierkristal
Resultaat: 90 EUR

Drie waaierkristallen scheepjesvormige schalen 2e helft 19e eeuw (minimale chips) 16-30cm. Cond.: G

6 Delen ruit/waaierkristal
Resultaat: 80 EUR

Zes delen antiek kristal; 1x bonbonniere waaierkristal (1 chip), 1x stolp waaierkristal (2 chips), 1x Nap ruitkristal (1 chip), 2x ruitkristallen onderzetters (minimale chips) en 1x geslepen schaal 6-...

Natfruit waaierkristal + onderschotel
Resultaat: 70 EUR

Schitterende waaierkristallen natfruitschaal met originele waaierkristallen lekschaal 2e helft 19e eeuw in uitstekende staat 10xø21cm. Cond.: U

3 Delen kristal
Resultaat: 70 EUR

Drie delen 19e eeuws kristal, ruitgeslepen en zwaar uitgevoerd; 1x dekselcoupe (Goed), 1x karaf (geen stop), 1x dekselschaal (minimale chip) 16-21cm. Cond.: R-G

2 Kristallen karaffen
Resultaat: 65 EUR

Twee zware kristallen karaffen facetgeslepen, 1e helft 20e eeuw. Bij 1 karaf 1 chip af. 26x10x10cm.,Cond.:R/G

2x Glaswerk
Resultaat: 60 EUR

Twee delen 19e eeuws gegraveerd glaswerk; 1x dekselcoupe, rondom geslepen (minimale chips rand) 34xø16cm. en 1x Karaf, rondom geslepen 33xø9cm. Cond.: G

42-Delig servies Leerdam
Resultaat: 60 EUR

42 Delen A.D. Copier Neerlandia Art Deco groen persglas ontbijtservies 1933-1945 bestaande uit; 11x ontbijtbordje, 3x vleeswarenschaaltje, 3x eierdopje, 2x broodschaal, 1x suiker&melkstel, 2x schalen ...

Lalique vaasje
Resultaat: 60 EUR

Oud kristallen Lalique vaasje mat bewerkt met bladmotief 6xø7cm. Cond.: G

Karaf op voet
Resultaat: 60 EUR

Kristallen karaf op plated voet. 2e helft 20e eeuw. 39xø16 cm., Cond.:G

Bowl-glas + lepel
Resultaat: 60 EUR

Prachtige antieke mondgeblazen glazen beschilderde bowlpot, handbeschilderd met takken en vogels (2-kleurig glas, chip van voet af) daarbij een plated met koperen W.M.F. sleef (opdien lepel) hamerges...

Schenkkan + bonboniere
Resultaat: 60 EUR

Twee delen oud/antiek plated/zilver: 1x Historisme schenkkan, gegraveerd ca. 1880 en 1x bonbonniere van geslepen kristal met zilveren 800/000 deksel, 1e helft 20e eeuw 12-19cm. Cond.: G

Groot gegraveerd glas
Resultaat: 55 EUR

Groot geslepen en gegraveerd glas ca. 1800 met bloemendecor en brede voet 21xø10,5cm. Cond.: G

12 Antieke glazen
Resultaat: 55 EUR

Twaalf oude/antieke glazen 18e-19e-20e eeuw, gegraveerd, geslepen 11-17cm. Cond.: G

17 Delen Leerdam glas
Resultaat: 50 EUR

17 Delen Copier Leerdam glas 1926 (gemerkt); 11x kleine koekjesschaaltjes, 4x grotere gebaksschaaltjes, 1x grote glazen ronde pot op onderschotel, 1x kleinen glazen ronde pot op onderschotel.

Glazen tafellamp Daum
Resultaat: 50 EUR

Oude glazen tafellamp (Daum France) in goede staat 2e helft 20e eeuw 35x13x9cm. Cond.: G

2 Setjes ruitkristal
Resultaat: 50 EUR

Twee mooie sets ruitkristal 1e helft 20e eeuw; 1x grote schaal met 4 kleine schalen en 1x 6-delige set bestaande uit; azijn, olie,mosterd,zout en peper (minimale chips) 37x13cm. en 26x6x14cm. Cond.: G

2 Vazen Leerdam
Resultaat: 40 EUR

Twee oude K.P.C. Bazel Leerdam vazen (grotere vaas heeft 1 chip) 14-19cm. Cond.: R-G

Ruitkristallen coupe
Resultaat: 40 EUR

Prachtige ruitkristallen coupe 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 14xø18cm. Cond.: G

Kristallen rozensteker
Resultaat: 35 EUR

Kristallen rozensteker met messing houder ca. 1930, ruitslijpsel Cond.: U

Copier Leerdam vaas
Resultaat: 30 EUR

Copier Leerdam glazen vaas, konisch en geschulpt 12-ø12cm. Cond.: G

9 Mondgeblazen glaasjes
Resultaat: 30 EUR

Negen mondgeblazen slingerglaasjes 19e eeuw 8,5x4,3cm. Cond.: G

Glazen schaal met hengsel
Resultaat: 30 EUR

Antieke kristallen schaal op voet, met plated bewerkt hengsel, ca.1890, In zeer goede staat. 27xØ23cm.