Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Ikoon, Michael, 6 heiligen
Resultaat: 1.700 EUR

Ikoon van Michael met zes uitverkoren heiligen (Katharina, Alexandra, profetes Anna, Viktor en Maria), Rusland ca. 1900. Olie op levkas op paneel 36x31cm.

Klaas Bernink
Resultaat: 1.500 EUR

Klaas Bernink 1984 (1913 - 1996), olieverf op papier, landschap met boerderij aan het water 59x38cm. Cond.: G

Aquarel, Corneille 96
Resultaat: 1.000 EUR

Corneille 96 (origineel) ( 1922 - 2010 Beverloo), gemengde techniek op papier, "a Diana" 28x20cm. Cond.: G

Jan van Vuuren
Resultaat: 900 EUR

Jan van Vuuren (Molenaarsgraaf 1871 - 1941 Ermelo), olieverf op linnen, bosgezicht met zonlicht 75x95cm. Cond.: G

J.J. van Leeuwen, strandgezicht
Resultaat: 800 EUR

J.J.H. van Leeuwen, Den Haag, olieverf op linnen, strandgezicht met vele figuren. 100x100 cm., Cond.:U

Maria pantokrator
Resultaat: 750 EUR

Moeder Gods van Kazan, Russische icoon met zilveren rizza in een zgn."kiot"(d.w.z.een afsluitbaar beschermkastje) eind 19e eeuw. 22x25,5cm.

Piet van de Hem
Resultaat: 650 EUR

Piet van de Hem (1885 - 1961 Den Haag), gemengde techniek op papier, vrouwenportret (bladgouden lijst) 30x41cm. Cond.: U

Icoon 19e eeuw
Resultaat: 600 EUR

Feestdagen icoon met in het midden de opstanding van Christus en daaromheen 12 andere feesten. In de hoeken de 4 evangelisten, Rusland, 2e helft19e eeuw. 36x30,5cm.

Onduidelijk gesig., schepen
Resultaat: 525 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, Hollandse zeilboten op ruwe zee ( 2 plakkers) 60x80cm. Cond.: R-G

Joop Kropff
Resultaat: 520 EUR

Joop Kroppf ( Den Haag 1892 - ), olieverf op linnen, 's zomers landschap met werkende boer, kippen en hooimijten bij boerenhuisje 30x40cm. Cond.: G

Joop Kropff
Resultaat: 510 EUR

Joop Kropff ( Den Haag 1892 - ), olieverf op linnen, stadsgezicht met ophaalbrug en figuren 25x19,5cm. Cond.: G

Dora Smiehdiel
Resultaat: 480 EUR

Dora Smiehdiel? (waarschijnlijk Duitse School) ca. 1900 Jugendstil, olieverf op linnen, vrouw met hoed en bloem 57x45cm. Cond.: G

A. Burger, stel in boereninterieur
Resultaat: 400 EUR

Anton Burger ( 1824 -1905 Duitse School), olieverf op paneel, boeren echtpaar bij ontbijttafel 28x24cm. Cond.: G

Ype Wenning, schilderij
Resultaat: 400 EUR

Ype Wenning (Leeuwarden 1879 - 1959 Wassenaar), olieverf op linnen, boerin op pad met boerderij 40x30cm. Cond.: G

Joop Kropff, bloemenmarkt
Resultaat: 400 EUR

Joop Kropff ( Den Haag 1892 - ), olieverf op linnen, stadsgezicht met bloemenmarkt, vele figuren en oldtimer 27x35cm. Cond.: G

Bevort, haven
Resultaat: 380 EUR

John Bevort, olieverf op linnen, Amsterdams havengezicht 90x100cm. Cond.: G

M. de Jongere, aquarel
Resultaat: 375 EUR

Marius de Jongere (Drulman) (Amsterdam 1912 - ), aquarel op papier, Rotterdams havengezicht 36x13cm. Cond.: G

W. van Dort
Resultaat: 360 EUR

Willem van Dort (Bergen op Zoom 1875 - 1949 Halsteren), olieverf op paneel, havengezicht met vele schepen 46x63cm. Cond.: G

Romantische school, 19e eeuw
Resultaat: 350 EUR

Ongesigneerd ca. 1850, olieverf op paneel, romantisch landschap met panorama en figuren 25,9x18,9cm. Cond.: G

Fedor v. Kregten
Resultaat: 350 EUR

Fedor van Kregten (Diever 1871- 1937 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met koeien 61x40cm. Cond.: G

Schilderij, Paul Citroen
Resultaat: 350 EUR

Paul Citroen (Berlijn 1896 - ), olieverf op linnen, bosgezicht 75x45cm. Cond.: G

Schilderij naar B.C. Koekkoek
Resultaat: 300 EUR

Gesigneerd B.C. Koekkoek ca. 1900, olieverf op paneel, winters landschap met figuren 31x22cm. Cond.: M

Ambrusini ca. 1900
Resultaat: 300 EUR

Ambrusini (of Ambrosini) ca. 1900, olieverf op linnen, stilleven met bloemen 55x47cm. Cond.: G

HKO, draaimolen
Resultaat: 250 EUR

Monogram HKO 20e eeuw, olieverf op paneel, kermis met reuzenrad en vele figuren 38x29cm. Cond.: G