Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Madonna 15e-16e eeuw, Spanje
Resultaat: 500 EUR

Notenhouten Mariabeeld, gekroonde Madonna 15e-16e eeuw ongerestaureerd, mogelijk Zuid-Europees plattelandsatelier. Originele polychromie, handen ontbreken, 41cm. Cond.: G

Houten figuur, Corpus met band
Startprijs 200 EUR

Houten figuur (18e eeuw of ouder), met restpolychromie. Armen en benen missen, (Heilige Jozef?) 36cm. Cond.: G

Maria Magdalena ca. 1850
Resultaat: 250 EUR

Notenhouten beeld van Maria Magdalena met 6-kantige zalfdoos bij Jezus' graf, Neo-Gotisch 19e eeuw 44x36x20cm. Cond.: G

Corpus Christie 18e eeuw
Startprijs 200 EUR

Heilig Kruis 18e eeuw met houtgesneden Corpus Christie. Originele polychromie in goede staat 73x33cm.

Grote bronzen krijger
Startprijs 1.600 EUR

Zeldzame grote bronzen figuur ca. 1890 voorstellende een vikinger met zwaard. Gesigneerd: Laporte. Waarschijnlijk Emile Laporto 1858-1907 Frankrijk. Mooie patina, 83, ø27 cm., Cond.:U

Bronzen valkenier
Resultaat: 1.600 EUR

Groot bronzen figuur, gesigneerd P.J.Méne, waarschijnlijk Pierre Jules Méne 1810-1879 Frankrijk, voorstellende een Arabische ruiter met valk te paard. 71x63x25cm., Cond.:G

Bronzen bakkertje
Startprijs 45 EUR

Bronzen figuur van bakkersjongen met twee broodmanden 21e eeuw 23x12x11cm. Cond.: G

Bronzen meisje met appel
Resultaat: 500 EUR

Antiek bronzen figuur, gemerkt: Klinkenberg, ca. 1890, naakt meisje met appel op de rug. Gemonteerd op zwart marmeren voet. 38xø16 cm., Cond.:G

Bronzen beeld, lampendrager
Startprijs 1.500 EUR

Grote antieke bronzen figuur, gesigneerd: M.D.C.Arioton (waarschijnlijk Claudius Marioton) met Parijse gietstempel. Oude man met stok en lantaarn. Mooie patina. 55x31x27 cm., Cond.:G

Bronzen buste, vrouw
Startprijs 490 EUR

Schitterende Jugendstil buste ca. 1890, gesigneerd N. Bruyneel. Voorstellend vrouw met hoed 41x13x19cm.

Jugendstil bronzen beeldje
Resultaat: 425 EUR

Prachtige antieke bronzen Jugendstil figuur, gesigneerd S. Kinsburger E.V. 2465 (1855 - 1935 Frankrijk). gemonteerd op rood-marmeren voet, voorstellend een meisje met roos in de hand 16,5cm. Cond.: G

2 Bronzen Chinese vazen
Resultaat: 1.100 EUR

Twee monumentale antieke Oosterse bronzen pronkvazen, ca.1890, met rijk figuraal decor (dieren). In goede originele staat. 60x20x19cm.

Bronzen slangenbezweerder
Resultaat: 1.050 EUR

Grote antieke bronzen figuur, gesigneerd:E.Marioton Eugene Marioton 1854-1933 Frankrijk. Slangenbezweerder Fascinator, mooie patina. 53x19x25cm., Cond.:G

3-Delige Oosterse lamp
Startprijs 260 EUR

Antieke Chinese bronzen 3-delige wierrookbrandwer, ca. 1900, met draken en schildpadjes decor. 49x20.5x20.5 cm., Cond.:G

Buste jongen
Startprijs 50 EUR

Bronzen buste van een jongen op marmeren voet 21e eeuw, 27x20x15cm. Cond.: G

Bronzen beeld, Smid Felling
Resultaat: 100 EUR

Prachtig Duits bronzen figuur op zwart marmeren voet van Smidt Felling ca.1900, voorstellende een visser met vrouw. Mooie patina. 30x8x8cm., Cond.:G

2 Bronzen vazen
Startprijs 350 EUR

Twee oude Oosterse bronzen vazen met vogeldecor en takken, ca.1900 (1 met deuk). 39x10x11cm., Cond.:G

Oosters beeld op leeuw
Resultaat: 260 EUR

Grote bronzen bottichava zittend op een olifant, 20e eeuw. In goede staat. 46x27x18cm.

Duits beeld, 18e eeuw
Startprijs 280 EUR

Heilig houten Mariabeeld Duitsland, barok met originele polychromie ca. 1800. Deel voetje mist 24x9x8cm. Cond.: G

Bronzen schaal ca. 1900
Resultaat: 110 EUR

Antiek Chinees bronzen sierbord met 4 opgewerkte figuren, bord is verder gegraveerd, ca.1900? ø44.5 cm.,

Bronzen plaquette
Resultaat: 15 EUR

Bronzen plaquette Centre D'entrainement Commandeo, gesigneerd Drago 20e eeuw 8cm. Cond.: G

2 Bronzen zittende figuren
Resultaat: 80 EUR

Twee zittende bronzen figuren, meisje met hand onder hethoofd, meisje met 2 handen aan het haar. 20e eeuw, gesigneerd Klimt of Kluts. 14-18 cm., Cond.:G

Bronzen viking
Startprijs 1.100 EUR

Grote antieke bronzen figuur voorstellende een vikinger. Gesigneerd: Debut, met losse houten sokkel. Jean Diedier Debut 1824-1893 Frankrijk. Mooie patina. 46x15x16cm., Cond.G

Bronzen buste, naar Dali
Resultaat: 170 EUR

Bronzen portret naar Salvador Dali, gemonteerd op marmeren voet 21e eeuw in zeer goede staat 42x23x22cm. Cond.: G