Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Armband WG
Startprijs 2.400 EUR

Armband WG 585/000 met briljanten 6.5 ct.W/SI, L.18 cm.,met kastslot.(voormalige verk.prijs €12.000,-)

Citrienhanger GG 750/000
Startprijs 2.800 EUR

Zeer mooie citien-briljant kliphanger,GG750/000,met een ovaal gefacceteerde Madeira-citrien,161.70ct en 354 briljanten,4.27ct. W/SI,L65mm.,56.4gr.

Oorringen GG 750/000 met smaragd
Startprijs 550 EUR

Oorringen GG 750/000 met ieder een smaragd samen 7.20ct,en briljanten 1.28ct champagne/SI, 10.4 gr.

Smaragd briljant hanger GG 750/000
Startprijs 300 EUR

Hanger GG 750/000 met een smaragd 3.60 ct. en briljanten 0.75ct W/SI, 5.2 gr.(voormalige verk.prijs €1.390.-)

Diamant ring WG 585/000
Startprijs 1.780 EUR

Ring WG 585/000, met diamant baquettes 2.0ct W/SI, Ø52, 10.9gr.

Ring WG
Startprijs 1.600 EUR

Memory ring diamant baquette,WG750/000 rondom bezet met 56 diamant baquettes 2.21 ct.,TW/VSI, Ø58, 5.1 gr.

Brosche GG brilj.
Startprijs 900 EUR

Brosche/naald,PL950/000 GG750/000, Vortmann,1 briljant 0.40ct.TC/P1,L 140 mm. 14.1 gr.

Brosche
Startprijs 2.500 EUR

Antieke briljant brosche ca.1890, RG/GG 585/000 10 briljanten antiekgeslepen ca.3.0ct W/0si beweegbare pendants ,zwart emaille ringen, L52mm B48mm, 19.1 gr.

Ring GG Saffier
Startprijs 950 EUR

Ring GG 750/000 met saffier en diamanten baquette en triangel slijpsel 1.84ct.,TW/IF Ø54, 6.7gr.

Choker draad
Startprijs 600 EUR

Design collier van zwart nylonkoord, met middelstuk en sluiting PL950/000 met toermalijndruppels, 17 briljanten0.17ct. L45cm. 17gr.

Camee hanger
Startprijs 300 EUR

Camee hanger in gouden montuur met aan achterzijde een portret medaillon. Aan de voorkant een religieuze voorstelling van moeder Maria met kind. Hollands of Engels 19e eeuws.5.5x4.5cm

Zilveren schaal
Resultaat: 120 EUR

Zilveren schaal 800/000 (B.W.G.) ca. 1910 met opengewerkte rand.

Ronde zilveren schaal
Resultaat: 110 EUR

Ronde zilveren schaal 800/000 (B.W.G. ) ca. 1920 gedecoreerd met bloemen en hamerslag motief. Ø20 H4.5cm

Vergrootglas
Resultaat: 30 EUR

Vergrootglas, 15x6.5cm.

Creolen GG
Startprijs 100 EUR

Creolen GG 14 krt.2.9 gr.

Brosche WG
Startprijs 7.000 EUR

Brosche WG 14 krt.,fantasie model bezet met briljant baquette geslepen 13.5 gr.

Zilveren theepotje
Startprijs 200 EUR

Zilveren theepotje met parelrand decor Holland ca. 1900. Snavelvormige tuit, bovenzijde met opengewerkte rand, 347 gr.,H15x18x11 cm

Ring
Startprijs 700 EUR

Ring WG 750/Au ,bezet net een roze druppeltoermalijn, en briljanten 0.20ct. TW/VVS Ø56 17.3 gr.

Ring
Startprijs 270 EUR

Ring GG585/000, bezet met briljanten0.45ct, W/loepzuiver,Ø54, 8.3 gr.

Ring Bunz
Startprijs 550 EUR

Ring PL950/GG/750/000, briljant solitair 0.17ct.,ontworpen door Bunz

Hanger GG 750/000 vuur opaal
Startprijs 3.500 EUR

Zeer mooie hanger GG 750/000met een gefacceteerde vuur opaal 69.65 ct. in zeer goede kwaliteit en 174 briljanten 3.77 ct.,TW/VSI, 37.8 gr.,zeer bijzondere goudsmeed kunst en zeer zeldzaam in deze groo...

Streng parels Schoeffel
Startprijs 350 EUR

Schoeffel akoya kweekparel streng zeer goede kwaliteit 6-6.5mm,L 40 cm

Armband GG 333/000 met granaat
Startprijs 150 EUR

Scharnier armband GG 333/000,rondom bezet met donkere boheemse granaten,met kastslot,binnen Ø58x54mm,17.2 gr.

Parel collier,
Startprijs 90 EUR

Barok akoya kweekparel ketting met slot GG 585/000, L 41cm.,parels ca.7mm.