Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Platelen bord, zonnebloem
Startprijs 15 EUR

Platelen bord zonnebloem, decor Gouda Iris

Hoeketagère en dekenkistje
Resultaat: 10 EUR

Hoeketagère beukenhout, notengekleurd en Twents dekenkistje miniatuur

Teno briljant ring staal
Startprijs 280 EUR

Teno briljant ring staal, bezet met 15 briljanten 0.20ct TW/VSI (verkrijgbaar in de Ø55/56/59)(voormalige verk.prijs €980.-)

Granaat armband GG 333/00
Startprijs 120 EUR

Armband GG 333/00,bezet met donkere boheemse granaten,met kastslot, L 19cm,13.5gr.

Eiken kabinet
Startprijs 2.000 EUR

Hollands massief eiken kabinet ca. 1820 met onder 3 laden. Dubbelgebogen kap en oplopende deuren en gecontourneerde panelen. 147x55x228cm.

Plantentafel
Geen vanafprijs

Chinese plantentafel met marmeren blad. 71xØ42cm.

Ring GG 750/000 met briljant
Startprijs 380 EUR

Ring GG 750/000 met briljanten 0.50ct,TW/VSI, Ø53,4.7 gr.

Pendule
Resultaat: 315 EUR

Pendule zwart marmer met bronzen figuur, voorstellend de heilige Sint Vincentius. H46cm

Pathefoon
Startprijs 150 EUR

Goedspelende pathefoon met ong. 20 schellakplaten. ca. 1910-1920

Tapijt Nahawand 165x110cm.
Startprijs 275 EUR

Tapijt Nahawand 165x110cm.

G.Cardinale
Geen vanafprijs

Zeer fraaie mondgeblazen vaas van glasblazerij Gerardo Cardinale 1995. Verkozen tot glasblazer van Europa (cert. aanwezig)

Salontafel
Startprijs 20 EUR

Eikenhouten salontafel met 2 lades.0.49x1.45x0.70m

Comtaise klok
Resultaat: 270 EUR

Comtaise klok met datum en gongslag. Harpslinger ca 1880, goedlopend. 29x25x18cm. Slinger: 100cm.

Koekkoeksklok zwartswald
Resultaat: 50 EUR

Koekkoeksklok ca. 1900 Schwarzwald 40x32x18cm.

Armband en ketting jade
Resultaat: 45 EUR

Jade armband en ketting met kralen.

Briljant ring PL 950/000
Startprijs 640 EUR

Ring PL 950/000 met een diamant navette 0.35ct TW/VVSI,Ø54, 9.0 gr.(voormalige verk.prijs €2.560.-)

Ring GG/WG 585/000 met briljanten
Startprijs 460 EUR

Ring GG/WG 585/000 met briljanten 0.50 ct,TWVSI,Ø57,3.3 gr.

Spiegel
Resultaat: 80 EUR

Facet geslepen spiegel met vergulde lijst. 170x50cm

Borstbeeld
Resultaat: 20 EUR

Terracotta kleurig borstbeeld met druivendecor

Lamp
Startprijs 1.000 EUR

Kapitale bronzen 12- lichts kroonlamp met kristallen pegels

Tapijt Sarogh 396x288cm
Startprijs 1.250 EUR

Tapijt Sarogh 396x288cm

schilderij
Startprijs 100 EUR

Olieverf op paneel, Winterlandschap, gesign. A.Vermont, 39x23cm.

Kandelaar
Resultaat: 80 EUR

Grote verzilverde 5 armige kaarsenkandelaar 120 cm

Frans schrijfbureau
Startprijs 1.000 EUR

Frans schrijfbureau met opzet ca. 1870 op gedraaide poten. Alle schuifladen met snijwerk. Gerestaureerd meubel