Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Double zakhorloge
Geen vanafprijs

Double Amerikaans zakhorloge ca. 1930, ankergang met kroon en secondenwijzer

Zilveren suikertang
Geen vanafprijs

Zilveren suikertang 46gr. 14cmx4cm

Zilv. servetring + theezeef
Geen vanafprijs

Zilveren servetring (36gr.) en zilveren theezeefje 12cmx8cm (43gr.)

Zilveren vestzakhorloge ca. 1900
Geen vanafprijs

Zilveren vestzakhorloge ca. 1900, sleutelopwinding, cilindergang, sleutel ontbreekt

12 mesjes en 12 vorkjes
Geen vanafprijs

12 vleesmesjes art deco met zilveren heft en 12 vorkjes art deco met zilveren heft

Mosterdpotje met glazen inzet
Geen vanafprijs

Zilverkleurig Mosterdpotje met glazen inzet 8cmx4,5h

Zilv. geboortelepel
Resultaat: 40 EUR

Zilveren geboortelepel 24gr.

10 zilveren vorkjes
Geen vanafprijs

10 zilveren gebaksvorkjes 243gr.

diverse lepeltjes en vorkjes
Resultaat: 40 EUR

16 div. zilv. lepeltjes en vorkjes

Roomstelletje
Resultaat: 10 EUR

Verzilverd roomstelletje met 2 lepeltjes en een verzilverde coupe. Midden 20e eeuw

6 Lepels en vorkje in casette.
Geen vanafprijs

6 Zilveren lepels en 1 zilveren vorkje in casette van Hoeker & Zoon juweliers Amsterdam. Bewerkt met engelenkopje 255gr.

Glazen karaf
Geen vanafprijs

Glazen karaf met zilveren dop ca. 1900. Mooi geslepen. Cond.: G

Zilveren vestzakhorloge ca. 1880
Resultaat: 60 EUR

Zilveren vestzakhorloge ca. 1880, sleutelopwinding incl. sleutel, cilindergang

Zilveren zakhorloge Samuel ca. 1900.
Geen vanafprijs

Zilveren zakhorloge, H Samuel Manchester ca. 1900, sleutelopwinding, ankergang. sleutel ontbreekt, met secondenwijzer. wijzerplaat beschadigd

Gouden tientje
Resultaat: 90 EUR

Gouden tientje

12 Zilveren vorkjes
Resultaat: 80 EUR

12 Zilveren gebaksvorkjes 305gr.

2 Juslepels
Resultaat: 40 EUR

2 Zilveren juslepels gegrav. Jans & Marten 117gr.

10 Zilveren vorkjes
Resultaat: 70 EUR

10 Zilveren gebaksvorkjes 263gr.

6 Zilveren lepeltjes
Geen vanafprijs

6 Zilveren lepeltjes 168gr.

Zilveren zakhorloge ca. 1880
Resultaat: 50 EUR

Zilveren vestzakhorloge,,ca. 1880, snek, ankergang. met secondenwijzer, sleutel ontbreekt

Zilveren dames zakhorloge ca. 1900
Geen vanafprijs

Zilveren dameszakhorloge ca. 1900, sleutelopwinding, ankergang. sleutel ontbreekt

Zilveren horlogeketting
Resultaat: 70 EUR

Zilveren horlogeketting

Zilveren horlogeketting + sleutel
Resultaat: 100 EUR

Zilveren horlogeketting met sleutel

Verzilverde horlogeketting
Geen vanafprijs

Verzilverde horlogeketting met jachttafereel.